Musicolet Music Player
Musicolet Music Player

Musicolet Music Player v6.7 b411 APK (Premium Kilitsiz) indir

Musicolet Music Player MOD APK hakkındaMusicolet Music Player, Krosbits tarafından tanıtılan Android hücresel cihazlarda esnek, çok iyi bir müzik çalardır. Ücretsiz ve varsayılan olarak çok iyi bir müzik çalar uygulamasıdır ve size doğrudan telefonun

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 585 puan )
Fiyat: $0
İsim Musicolet Music Player
Yapımcı Krosbits
Tür Müzik ve Ses
Boyut 11.03 M
Versiyon 6.7 b411
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Musicolet Music Player is the most famous version in the Musicolet Music Player series of publisher Krosbits
Mod Version 6.7 b411

Musicolet Music Player MOD APK hakkında

Musicolet Music Player, Krosbits tarafından tanıtılan Android hücresel cihazlarda esnek, çok iyi bir müzik çalardır. Ücretsiz ve varsayılan olarak çok iyi bir müzik çalar uygulamasıdır ve size doğrudan telefonunuzda olağanüstü bilgiler verir. Bu benzersiz özelliklerden biri ile Musicolet çok iyi müzik çalar, CH Play’de olumlu eleştirilerle 5 milyondan fazla pakete ulaştı. Musicolet Music Player’ı hemen almadan tam olarak neyi bekliyorsunuz?

1 musicolet music player 3

 

Çevrimdışı ipod sağlayın

Genel olarak, günümüzün ipod uygulamalarında şarkıları çevrimiçi dinlemek için dünya çapındaki ağa ihtiyacınız olacak, ancak Musicolet Music Player yalnızca geleneksel bir oynatıcı sağlayacaktır. Bu uygulama birçok kıtalararası ses stiliyle çalıştığından, seçeneklerinizin kısıtlı olduğu anlamına gelmez. Bu özelliği kullanarak, yalnızca cihaza müzik indirirken İnternet bağlantısını garanti etmeniz gerekebilir. Tüm favori parçalarınızı kaydettikten sonra, şarkıları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çevrimiçi kullanmadan dinleyebilirsiniz, çünkü beğendiğiniz tüm parçalar aslında telefonunuzdaki yükleme bölümüne baktığınızdadır.

1 musicolet music player 4

Kuyruk oluşturma ve kontrol etme

Musicolet Music Player çok iyi bir müzik çalar, müziği bireysel tercihlere göre sınıflandırmak için 20’den fazla farklı çalma listesi oluşturmaya yönelik benzersiz bir işlev sağlar. Her kuyrukta birçok parça olduğundan, daha sonra kullanmak için aramayı gerçekten kolay bir iş haline getirmek için her bekleme hattını ruh haline, konuya, şarkıcıya göre kolayca adlandırabilirsiniz. Geleneksel sıralar oluşturmak, şarkılarınızı kesintiye uğratan çevrimiçi reklamlardan uzak durmanıza yardımcı olabilir. Müzik dinlemeyi sevenler zihinsel devrelerinin yarıda kesilmesini istemedikleri için, müzik dinlerken birçok kullanıcı için bu özellik aslında sabitlenmiştir. Ve bu aslında Musicolet Music Player’ın çok büyük bir avantajı.

1 musicolet music player 5

Basit kullanıcı arayüzü, kullanımı kolay

Minimalizmi seviyorsanız, bu kesinlikle onları heyecanlandıran bir tasarım. Telaşlı değil, tuş arka planı karanlıktır, bu da kullanıcıların ekrandaki bilgileri çok daha açık ve sezgisel olarak kolayca görebilmelerini sağlar. Musicolet Music Player’u kullanırken her bireyi tatmin edebilecek hassas tasarımı sayesinde ahenkli ama aynı zamanda tamamen farklı bir duygu getiriyor. İnsanların anlaması ve hızlı çalışması için uygulamanın özellikleri ve öne çıkan özellikleri uzun uzadıya gösterilmiş, açıklanmıştır. Sadece çeşitli dokunuşlarla, kullanıcı uygulamasındaki ekran, her bir ürün web sayfasının değişimini hisseder. Bu gerçekten çok çekici olmayan ama titiz insanları sayısız iltifat ettirecek kadar yeterli bir arayüz.

En iyi müzik dinleme deneyimine sahip olmak için Musicolet Music Player uygulamasını bugün yükleyin!!


İndir (11.03 M)

Artık indirmeye hazırsınız Musicolet Music Player ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKrosbits

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir