Music Volume EQ
Music Volume EQ

Music Volume EQ v5.43 APK indir (Pro Kilitsiz/Reklamsız) 2022


Music Volume EQ, müziğinizin kalitesini önemli ölçüde artırabilecek olağanüstü bir uygulama olacaktır. Son derece tutkulu bir müzik insanıysanız ve mükemmel bir ekolayzer arıyorsanız, bu en iyi seçim olacaktır. Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar ken

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 650 puan )
Fiyat: $0
İsim Music Volume EQ
Yapımcı Dub Studio Productions
Tür Müzik ve Ses
Boyut 8MB
Versiyon 5.43
MOD Profesyonel Kilitsiz/Reklamsız
Orjinal Google Play
Music Volume EQ is the most famous version in the Music Volume EQ series of publisher Dub Studio Productions
Mod Version 5.43
Total installs 50,000,000+

İndir (8MB)

Music Volume EQ, müziğinizin kalitesini önemli ölçüde artırabilecek olağanüstü bir uygulama olacaktır. Son derece tutkulu bir müzik insanıysanız ve mükemmel bir ekolayzer arıyorsanız, bu en iyi seçim olacaktır. Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar kendilerine harika müzikler getirebilmek için en iyi müzik özelleştirme özelliklerini kullanabilecekler.

Müzik Ses Düzeyi EQ — Ekolayzer ve Bas Güçlendirici Müzik Ses Düzeyi EQ — Ekolayzer ve Bas Güçlendirici

SESİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ KONTROL EDİN

Sadece normal müziği dinlemeye ihtiyacı olan biriyseniz, belki de sesi kişiselleştirmek önemli bir konu değildir. Ancak müziğe karşı güçlü bir tutkusu olan biriyseniz, sesi tercihlerinize göre kişiselleştirme arzusuna sahip olmanız doğaldır. Music Volume EQ’ya gelince, kullanıcılar medya sesini kontrol etmek için özel bir yeteneğe sahip olacaklar.

3B BANTLAMA ETKİNLİĞİNİN KULLANILMASI

Müziği kişiselleştirmenin yanı sıra uygulama size sahip olduğunuz en iyi kulaklığı kullanmanızı tavsiye edecek. Bu nedenle, müzik dinlemek için kulaklık kullanıyorsanız, çeşitli efektlerle size en üst düzeyde ses deneyimi sunabileceksiniz. Bu uygulamada özelleştirebileceğiniz şeylerden biri, dinleme yeteneğinizi birçok kez artırabilmek için 3D bantlama efektlerinin kullanılması olacaktır.

Müzik Ses Düzeyi EQ — Ekolayzer ve Bas Güçlendirici Müzik Ses Düzeyi EQ — Ekolayzer ve Bas Güçlendirici

MÜZİK HOPARLÖRLERİ İÇİN SES GÜÇLENDİRİCİ

Bir kulaklığın size doğrudan iletebileceği en iyi ses kalitesine ek olarak, taşınabilir hoparlörler de heyecan verici bir seçenektir. Açık hava partileri veya sadece arkadaşlarla yapılan geziler için, iyi sesler yayan bir müzik hoparlörü iyi bir seçim olacaktır. En iyi hoparlörlerle kullanıcılarına en iyi müzik dinleme deneyimini yaşatmak için Bassbooster efekti uygulamaya eklendi.

9 PRESET VE ÖZELLEŞTİRME İLE EKOLAYZER

Ayrıca, kullanıcıların her zaman mevcut özelliklerle özel uygulama gereksinimleri olacaktır. Ardından uygulama, kullanıcılarına her zaman kullanılabilecek dokuz ön ayar ile mükemmel bir ekolayzır vermeye hazırdır. Ancak bunun yanı sıra, bu basit uygulama ile özel hazır ayarları da kullanabileceksiniz.

MÜZİK SES SESİNİ AMPLİFİYE EDİN

Müziğin algılanamayacak kadar küçük cihazlar tarafından size iletilmesiyle ilgili hiç sorun yaşadınız mı? Ve onları önceden ayarlanmış maksimumdan daha yüksek bir ses seviyesine yükseltebilmek, görünüşte imkansız bir şeydir. Ancak Music Volume EQ söz konusu olduğunda, küçük ses algınızın hızla çözüleceği uygulamanın ses yükselticisine hayran kalacaksınız.

Müzik Ses Düzeyi EQ — Ekolayzer ve Bas Güçlendirici Müzik Ses Düzeyi EQ — Ekolayzer ve Bas Güçlendirici

2 AYRI TEMALI GÜZEL ARAYÜZ

Ve herhangi bir uygulamanın ilgilenmesi gereken önemli bir şey de kullanıcı arayüzü olacaktır. Kullanıcılar genellikle güzel, kullanımı kolay bir arayüze sahip uygulamaları kullanma eğiliminde olacaktır. Ve kullanıcılarını memnun etmek için uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz Klasik tema ve Malzeme teması da dahil olmak üzere iki farklı temaya sahiptir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Ses özelleştirme uygulaması, kullanıcılara mükemmel şekilde damıtılmış bir ses deneyimi sunar.
  • Dokuz farklı ön ayarlı ekolayzır ve yüksek derecede kişiselleştirme için ayarları özelleştirme yeteneği ile.
  • Kullanıcıya iletilen sesin volümünü yükseltme özelliği müzik uygulamaları için olmazsa olmaz olacaktır.
  • 3D bant efekti, kullanıcının kişiselleştirilmiş müzik dinleme yeteneklerinde benzersiz bir özellik olacaktır.
  • Uygulamanın kullanıcı arayüzü dostane ve güzeldir, bu nedenle müziğe odaklanmak çok önemlidir.


İndir (8MB)

Artık indirmeye hazırsınız Music Volume EQ ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDub Studio Productions

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir