Vidshow
Vidshow

Vidshow v2.14.354 APK indir (Premium/VIP Kilitsiz) 2022


Music Video Editor & Maker – Vidshow, koleksiyonunuzdaki videoları düzenlerken en iyi deneyimi yaşamanızı istiyor. Bu, kullanıcıların gerçekten ihtiyaç duyduğu bir video oynatıcının yanı sıra düzenlemeye odaklanan bir uygulamadır. Uygulama, kulla

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 378 puan )
Fiyat: $0
İsim Vidshow
Yapımcı Music Video Studio
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 58MB
Versiyon 2.14.354
MOD Premium/VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Vidshow is the most famous version in the Vidshow series of publisher Music Video Studio
Mod Version 2.14.354
Total installs 5,000,000+

Music Video Editor & Maker – Vidshow, koleksiyonunuzdaki videoları düzenlerken en iyi deneyimi yaşamanızı istiyor. Bu, kullanıcıların gerçekten ihtiyaç duyduğu bir video oynatıcının yanı sıra düzenlemeye odaklanan bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcı için arzu edilen bir sonuç yaratan yeni unsurların uyumlu bir kombinasyonuna sahiptir. Daha da ilginç olanı, uygulamanın, inanılmaz derecede titiz kullanıcıların beklentilerini karşılamak için tamamen ve doğru bir şekilde güncellenmiş olmasıdır.

Müzik Video Düzenleyici ve Yapıcı – Video Gösterisi Müzik Video Düzenleyici ve Yapıcı – Video Gösterisi

ENTEGRE KONVERTÖR

Uygulamamız video düzenleme ve video oynatıcıdan en iyi şekilde sorumludur. Uygulama, herhangi bir cihazın başka bir aracı tarafından engellenmeden kullanılmasını mümkün kılan ortak bir adaptörü entegre eder. Her entegrasyon, kullanıcıların herhangi bir şey yapmak için bundan yararlanabilmeleri için işaretlenmiştir.

FOTOĞRAFLARI VİDEOYA KARIŞTIRIN

Bir video düzenleme uygulaması olarak birden fazla fotoğrafı bir videoda birleştirmek bizim için olmazsa olmazdır. Kullanıcılar benzersiz bir görünüm oluşturmak için farklı albümlerden birden fazla fotoğraf seçebilir ve bunları Music Video Editor & Maker – Vidshow’a koyabilir. Sadece bir fotoğraf seçin; uygulama, kullanıcıyı bir çırpıda eksiksiz bir videoya yerleştirecektir.

Müzik Video Düzenleyici ve Yapıcı – Video Gösterisi Müzik Video Düzenleyici ve Yapıcı – Video Gösterisi

SEÇİLECEK BİRÇOK KONU

Music Video Editor & Maker – Vidshow’da her biri yalnızca bizim kavrayabileceğimiz kendi damgasına sahip yüzlerce farklı konu var. Video üzerinde bir izlenim bırakmak zorsa, eksiksiz bir video oluşturmak için hemen mevcut temayı kullanın.

HIZLI YEDEKLEME ÖZELLİKLERİ

Bir videoyu tamamladıktan sonra, uygulama kolayca bulmanız için bir dosyaya kaydetmeye devam edecektir. Her dosya, uygun depolama için kullanıcının ihtiyaçlarına göre işaretlenecek ve adlandırılacaktır. Tam dosya bilgileri sağlanır ve cihazlar arasında dosya aktarma işlemi hiç olmadığı kadar kolay ve rahattır.

Müzik Video Düzenleyici ve Yapıcı – Video Gösterisi Müzik Video Düzenleyici ve Yapıcı – Video Gösterisi

BİRÇOK ŞARKIYI KARIŞTIRIN

Uygulama, kullanıcıların videodaki müzik kombinasyonunu özelleştirmesine olanak tanır. Geleneksel veya modern kombinasyonlar arasında seçim yapabilirsiniz. Müzik, Music Video Editor & Maker – Vidshow’da sağlanacak ve kullanıcıların yalnızca seçim yapması gerekiyor.

YÜKSEK VİDEO KALİTESİ

Yayınlandıktan sonra video, gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını ve kalitesinin nasıl olacağını görmek için uygulamanın filtresi aracılığıyla değerlendirilecektir. Daha da ilginç olanı, uygulamanın her zaman kaliteyi iyileştirmesidir, böylece videolarınız en iyi sonuçları alır.


İndir (58MB)

Artık indirmeye hazırsınız Vidshow ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanMusic Video Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir