TapSlide
TapSlide

TapSlide v3.0.7 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


TapSlide, cihazınızda sakladığınız görüntülerden bir müzik videosu oluşturmak için kullanışlı özellikler sağlar. Kolayca resim ekleyebilir, doğru şarkıları seçebilir ve tutarlı hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda, filtrelerin sayısı da kullanıcıların

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 519 puan )
Fiyat: $0
İsim TapSlide
Yapımcı VideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc
Tür Müzik ve Ses
Boyut 79M
Versiyon 3.0.7
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
TapSlide is the most famous version in the TapSlide series of publisher VideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc
Mod Version 3.0.7
Total installs 5,000,000+

İndir (79M)

TapSlide, cihazınızda sakladığınız görüntülerden bir müzik videosu oluşturmak için kullanışlı özellikler sağlar. Kolayca resim ekleyebilir, doğru şarkıları seçebilir ve tutarlı hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda, filtrelerin sayısı da kullanıcıların kullanabileceği tamamen çeşitlidir ve videolarınızın güzel anlarını yakalamayı unutmayın.

Müzik Videosu Yapıcı – TapSlide

BASİT BİR ŞEKİLDE SLAYT GÖSTERİSİ OLUŞTURUN

TapSlide’ın sağladığı özellikler sayesinde kullanıcılar, sahip oldukları resimlerle herkesin yapabileceği tam bir kolaylıkla slayt gösterisi oluşturabilir. Gösterilen içerikle ilgili birçok faktörü ayarlayabilirler. Gerçekten de, herhangi bir kullanıcının özel durumlarda kullanmak için bir videosu olacaktır. Gerçekten de kullanıcılar, bu uygulamanın bir slayt gösterisi oluştururken getirdiği şeylerden etkilenecek.

MÜZİKLİ GÖRÜNTÜLERİ KOLAYCA EKLE

TapSlide’ın özelliklerini öğrendikten sonra, etkileyici bir video oluşturmak için belirli düzenleme adımlarını atmaya başlayacaksınız. Özellikle, etkilendiğiniz resimleri seçmek için galerinize erişebileceksiniz. Seçim süreci sona erdi ve görüntünün görünümünü mevcut ritme karşılık gelecek şekilde ayarlayacaksınız. Oradan etkileyici bir müzik videosu oluşturabileceksiniz ve kullanabileceğiniz birçok seçenek var.

Müzik Videosu Yapıcı – TapSlide

UYGULAMADA VEYA KÜTÜPHANENİZDE MÜZİĞİ KULLANIN

Kullanıcıların zaman harcayacakları bir nokta, TapSlide ile oluşturduğunuz videoya uygun bir şarkı seçmektir. Uygulama, uygulamanın önerilerinden birini seçmeniz için size iki farklı müzik kaynağıyla iki seçenek sunar. Aynı zamanda, bu öneriler genellikle müzik kullanım tarzını seçmek ve değiştirmek için oldukça çeşitli olacaktır. Şarkılarınız, onlara aşina olduğunuz için genellikle daha hızlı benimsenecektir.

FİLTRELER VİDEOLARINIZI ETKİLEYİCİ YAPAR

TapSlide gibi bir video düzenleme uygulaması kullandıktan sonra, malzemelerinize etkileyici bir kullanım kazandırabilecek filtreleri görmezden gelmenin imkansız olduğunu göreceksiniz. Her fotoğraf için doğru filtreyi kolayca seçecek ve beğeninize göre ayarlayacaksınız. Elbette bu araçlar malzemelerinizi etkileyecektir, bu nedenle filtreleri kullandıktan sonra gözle görülür bir fark göreceksiniz.

Müzik Videosu Yapıcı – TapSlide

KOLAYLIKLA GÖRÜNTÜ ÖNEMLİ NOKTALARI YARATIN

Görüntülerinizin seçtiğiniz müzikle uyum sağlamasına yardımcı olmanın yanı sıra, önemli anları işaretlemek için yan taraftaki vurgu düğmesini kullanabilirsiniz. Kaynaklarınız genellikle durağan görüntüler olduğunda bu kullanışlı olur, bu nedenle bir işaret yapmak çok önemlidir. Aynı zamanda, uygulamanın önemli anı tanımasına ve diğer görüntülere geçiş yapmasına da yardımcı olur; ayrıca fotoğraftaki karakteri vurgulamak için yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

GÖRÜNTÜLERE KOLAYCA METİN EKLEYİN

Çoğu kullanıcı, bu slayt gösterilerini farklı temalarla önemli durumlar için kullanır, bu nedenle mesajı iletmek herhangi bir kullanıcı için gereklidir. Görseldeki uygun yere istediğiniz metni eklemekte özgürsünüz. Aynı zamanda, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok yazı tipi vardır ve metinlerinizi ve resimlerinizi buna göre renklendirmeyi unutmayın, böylece izleyicileriniz hikayenizi rahatça kavrayabilir.

Müzik Videosu Yapıcı – TapSlide

ÜRÜNLERİ KOLAYCA SAKLAYIN VE ARAYIN

Tatmin edici bir ürün oluşturduktan sonra, kullanıcılar şüphesiz onu üretecek ve oluşturmak için çok zaman harcadıktan sonra arkadaşlarıyla paylaşacaktır. Diğer video düzenleme uygulamalarının karmaşık özelliklerini kullanmak yerine bu slayt gösterisini oluşturmanın çoğu zaman daha hızlı olacağı söylenebilir. Ayrıca çalışmalarınızı ve el yazmalarını gelecekte kolayca almak için saklayabilirsiniz. Kesinlikle göz ardı etmemeniz gereken bir araçtır.

Kullanıcılar, değerli araçlarla kolayca slayt gösterileri oluşturabilir:

  • Sahip olduğunuz görselleri özel bir gün için etkileyici bir video hazırlayabilir ve istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.
  • Kullanıcılar, benzersiz içerik oluşturmak için resim şarkılarını dikkatlice seçecek ve bunları bir araya getirecektir.
  • Her fotoğrafın anları hızlı bir şekilde yakalanabilir ve konulara daha fazla odaklanılabilir.
  • Etkileyici sayıda filtre, videolarınızı daha güzel hale getirir ve metinler çok fazla anlam verebilir.
  • Tamamlanmış dosyalarınızı ve taslaklarınızı daha sonra kolayca bulup kullanabilmeniz için kolayca saklayabilirsiniz.


İndir (79M)

Artık indirmeye hazırsınız TapSlide ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir