Music Editor
Music Editor

Super Sound v2.3.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Super Sound, cihazlarınızdaki tüm sesleri düzenleyebilen bir uygulamadır. Sesle ilgili tüm mobil cihazlarınızı desteklemede önemli bir rol oynar. Ayrıca, ses seviyesini düzgün ve rahat bir şekilde ayarlamanız, tarzınıza ve tercihlerinize göre havalı

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 473 puan )
Fiyat: $0
İsim Music Editor
Yapımcı HappyBees&Screen Voice Recorder&Video Music Editor
Tür Müzik ve Ses
Boyut 29MB
Versiyon 2.3.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Music Editor is the most famous version in the Music Editor series of publisher HappyBees&Screen Voice Recorder&Video Music Editor
Mod Version 2.3.1
Total installs 10,000,000+

Super Sound, cihazlarınızdaki tüm sesleri düzenleyebilen bir uygulamadır. Sesle ilgili tüm mobil cihazlarınızı desteklemede önemli bir rol oynar. Ayrıca, ses seviyesini düzgün ve rahat bir şekilde ayarlamanız, tarzınıza ve tercihlerinize göre havalı ve heyecan verici zil sesleri oluşturmanız gerekir. Burada, telefonunuzdaki müzik arka planını benzersiz ve yeni bir şekilde özgürce düzenleyebilirsiniz.

Müzik Düzenleyici ve Mp3 Şarkı Oluşturucu

HER SESİ KOLAYCA TEDAVİ EDEBİLİR VE KISA OLABİLİR

Music Editor sayesinde kullanıcılar, gereksiz veya gereksiz ses kliplerini tek bir basit dokunuşla en kolay şekilde kesme hakkına sahiptir. Ayrıca, küçük ses segmentlerini hızlı ve ayrıntılı bir şekilde kısaltabilir ve segmentlere ayırabilir ve doğruluğu sağlayabilirsiniz. Bir müzik parçasında veya bir konuşmada, uygun olmadığını düşündüğünüz kısımlar varsa, o kısmı çıkarmanıza izin verilir. Düzenleme ve kısaltma yoluyla, tüm çalışmayı kendiniz için kaydedebilir ve oluşturabilirsiniz.

Müzik Düzenleyici ve Mp3 Şarkı Oluşturucu Müzik Düzenleyici ve Mp3 Şarkı Oluşturucu

ÇOKLU MÜZİK YARATMAK İÇİN BİRÇOK SESİ KARIŞTIRIN

Music Editor, en heyecan verici müziği dönüştürmek ve oluşturmak için tüm sesleri birleştirmenize olanak tanır. Ses melodileri, olağanüstü coşkulu ve canlı bir müzik yaratmak için harmanlanır. Sadece bu değil, aynı zamanda ses seviyesini diğer insanların kulaklıklarına uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Her tempo akıcı ve akıcı olmalı ki kullanıcı müzikten yaşam sevgisini hissederek herkesin kalbinde derin bir iz bıraksın.

BAZI VİDEOLARI TAM VE GÜZEL OLMAK İÇİN ONARIYOR

Music Editor, videolarınıza çok sayıda popüler müzik ve ses parçası eklemenizi sağlar. Bu, videonuzu daha parlak ve canlı hale getirecektir. Güzel bir fon müziği olan bir video birçok insanı etkileyecektir. Ayrıca videonuzu özel kılmak için bazı solma efektleri ekleyebilirsiniz. Ek olarak, videonun perdesi ve ritmi de dikkat etmeniz gereken önemli bir konudur, bu nedenle her açıyı şarkı sözlerine uyacak şekilde ayarlamalı ve belirli bir vurgu oluşturmalısınız. Canlı bir ses arka planına sahip mükemmel bir video, her kullanıcının yaratıcılığına ve profesyonel düzenlemesine bağlıdır.

Müzik Düzenleyici ve Mp3 Şarkı Oluşturucu Müzik Düzenleyici ve Mp3 Şarkı Oluşturucu

ÖZELLEŞTİRİLEN VİDEOLARIN SES SESİNİ ARTIRIN

Music Editor’a gelince, kullanıcılar ihtiyaçlarına göre ses seviyesini artırma ve azaltma hakkına sahip olacaklar. Sadece basit bir işlem, önemi yukarı ve aşağı tamamlayabilir. Duruma bağlı olarak, kullanıcılar sesi buna göre ayarlama özgürlüğüne sahip olacaklar. Ayrıca erkek sesine geçiş, kadın sesi veya herhangi bir temsilcinin yapacağı gibi basit bir şekilde sesinizi de değiştirebilirsiniz. Ayrıca vokalleri de silebilir ve sadece fon müziğini saklayabilirsiniz.

Ayrıca, bunları oluşturduktan sonra MP3, m4a ve diğer birçok biçime her zamankinden daha verimli bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Bu uygulamayla ilgili en iyi şey, arayüzün kullanımının basit olmasıdır. Tüm bilgiler çok net bir şekilde görüntülenir. Kullanıcılar kendi kendine formatlama, şarkı hızını seçme ve istedikleri her şeyi düzenleme hakkına sahiptir. Sadece bu değil, bu ücretsiz bir uygulamadır ve ödeme yapmadan indirebilir ve kullanabilirsiniz. Denemek ve benzersiz özelliklerini keşfetmek için tereddüt etmeyin.


İndir (29MB)

Artık indirmeye hazırsınız Music Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir