Murder In Alps
Murder In Alps

Murder in Alps v8.0 MOD APK (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) indir 2022


Alplerde Cinayet sizi kan dolu bir otele götürür ve birçok ipucu bulan ve katilin yüzünü ortaya çıkarabilecek bir dedektif olur.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 332 puan )
Fiyat: $0
İsim Murder in Alps
Yapımcı Nordcurrent
Tür Macera Oyunları
Boyut 107MB
Versiyon 8.0
MOD Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Murder in Alps is the most famous version in the Murder in Alps series of publisher Nordcurrent
Mod Version 8.0
Total installs 10,000,000+
Oyun esnasında sağ üstte soru işareti bulunan butona tıklanarak açılabilen oyun rehberleri satın alınmıştır.

İndir (107MB)

Murder in Alps’e ayak bastığınızda, oyuncuları bir anda bir duygu seviyesinden başka bir korkuya sevk eden birçok ters detayla tanışma fırsatınız olacak. Bu, Alpler’deki en güzel, en sessiz otel olarak kabul edilir. Ancak, çözmenizi ve kalan ipuçlarını ele geçirmenizi ve bu bölgeye barışı geri getirmek için her şeyin arkasında kimin olduğunu bulmanızı imkansız kılan bu kadar çok kayıp ve cinayet varken tam bir tatilin tadını çıkaramazsınız.

Alplerde Cinayet: Gizli Gizem

30’LAR KORKU ROMANI HİKAYESİNE DÖN

Alplerde Cinayet sizi vahşi katillerin huzurunda korku romanına davet ediyor. Ana karakter olduğunuz filmin sahnesine kendinizi kaptırmış gibisiniz. Oyuncu ipuçlarını arayabilen, gizemli bulmacaları çözebilen ve 1930’ların heyecan verici macerasını keşfedebilen bir kahraman. Birçok heyecan verici deneyim vaat eden karakterlerle etkileşimleriniz veya hikayeleriniz olacak.

ALPS’İN ŞİİRSEL MANZARASINA KENDİNİZİ BIRAKIN.

Alplerde Cinayet’in kullandığı sahne, buraya taşındığınızda en keyifli yerlerden biri olarak adlandırılan heybetli dağlarda saklanan şirin bir otel. Yeni birleştiğinde, temiz hava, şehrin gürültüsü yok ve inanılmaz büyüleyici doğal manzaralar, ziyaretçilerin hiç ayrılmak istememesine neden oluyor.

Alplerde Cinayet: Gizli Gizem

OTELDEKİ BİRÇOK MİSAFİR KAYBI YA DA ÖLDÜRÜLDÜ.

Ama mutluluk uzun sürmedi; her şeyi baştan sona değiştiren heyecan verici bir şey oldu. Bahsettiğimiz olay, burayı ziyaret edenlerden birinin iz bırakmadan kaybolması. Başlangıçta mutlu, neşeli ve huzurlu olan otel, birdenbire her zamankinden daha kaotik hale geldi. Herkes sürekli endişe içindedir ve bu endişeler, bir dizi başka garip hikayenin varlığıyla birlikte bir dizi kaybolma ve cinayet meydana geldiğinde azalmamıştır.

Alplerde Cinayet: Gizli Gizem

YETENEKLİ VE GAZETECİ OLARAK DÖNÜŞÜM

Murder in Alps, oyuncuları Anna Myers olarak bilinen Zürihli bir gazeteci olarak bir karaktere dönüştürüyor. Buraya diğer misafirlerle aynı özgün amaç ile geliyorsunuz, doğa keşif gezileri için dinlenmeye zaman ayırıyor, günlük hayatın koşuşturmacasından kaçıyorsunuz. Ancak, hareketsiz duramaz ve daha fazla misafirin bu şekilde kaybolmasını izleyemezdiniz. Bu yüzden tatili burada durdurmaya karar verdiniz, cevaplar aramaya başlayın.

Alplerde Cinayet: Gizli Gizem

BÜYÜTEÇ VE DEDEKTÖR ŞAPKASI İLE GÜCÜNÜZÜ YÜKSELTİN

Katilin bıraktığı ipuçlarını bulma yolculuğu son derece korkutucu; barbarlıkla dolu evlere ve alanlara da hayran kalıyorsunuz. Bununla da kalmayıp, keşfedilmiş veya keşfedilmemiş güzelliklerden dağların etrafını da keşfetmeniz gerekiyor. Her plana hakim olabilmek için, harika bir korku filmi gibi bir büyüteç ve bir dedektif şapkası olan benzersiz bir silahı yanınızda taşımanız gerekir.

Alplerde Cinayet: Gizli Gizem

ÖZELLİKLERİ

  • Tüm Alplerin en güzel yeri olarak adlandırılan sessiz bir otelde uzun tatilinizin keyfini çıkaran bir gazeteci olun.
  • Buradaki birçok misafir iz bırakmadan kaybolduğunda veya bilinmeyen nedenlerle öldürüldüğünde eğlence tamamen alt üst oldu.
  • Kalan ipuçları ve bulmacalar sayesinde her şeyin arkasında kimin olduğunu bulmak için bir yolculuğa çıkıyorsunuz.
  • Sorunu çözmek için gazetecilik deneyiminizle birlikte bir büyüteç ve dedektif şapkası kullanın.
  • Hem yönetmen hem de ana karakter olduğunuz korku filminde diğer birçok karakterle doğrudan etkileşim kurma yeteneğine sahip olun.


İndir (107MB)

Artık indirmeye hazırsınız Murder in Alps ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNordcurrent

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir