Multitran Russian Dictionary
Multitran Russian Dictionary

Multitran Russian Dictionary v4.1.3 APK indir (Reklamsız) 2022


Rusça öğreniyorsanız ve bu konuda öğrenmeniz gerekiyorsa, bu faydalı uygulamayı bulun. Rusça hakkında çalışma ve öğrenme konusunda size çok destek olacak ve yardımcı olacaktır. Bu sözlük, temel kelimeleri ve daha birçok karmaşık kelimeleri içerir ve

Android Android Eğitim
4 ( 73 puan )
Fiyat: $0
İsim Multitran Russian Dictionary
Yapımcı Suvorov-Development
Tür Eğitim
Boyut 4MB
Versiyon 4.1.3
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Multitran Russian Dictionary is the most famous version in the Multitran Russian Dictionary series of publisher Suvorov-Development
Mod Version 4.1.3
Total installs 1,000,000+

İndir (4MB)

Rusça öğreniyorsanız ve bu konuda öğrenmeniz gerekiyorsa, bu faydalı uygulamayı bulun. Rusça hakkında çalışma ve öğrenme konusunda size çok destek olacak ve yardımcı olacaktır. Bu sözlük, temel kelimeleri ve daha birçok karmaşık kelimeleri içerir ve birçok seviyeye ayrılmıştır ve her grubun çalışmanız için farklı içeriği ve konuları vardır.

BELGELERİ SESİNİZLE ÜCRETSİZ GİRİN.

Multitran Rusça Sözlük’e gelen kullanıcılar, bulmaları gereken belgeleri en rahat ve en hızlı şekilde özgürce sesiyle girebilecekler. Bu uygulama sesinizi doğru bir şekilde biçimlendirecek ve bunun yerine bu yöntemi kullanmak için her bir belgeyi yazarak zaman kaybetmenize gerek kalmayacak. Her kullandığınızda daha memnun ve rahat hissetmenize yardımcı olacaktır.

Multitrans Rusça Sözlük Multitrans Rusça Sözlük

FARKLI BAĞLAMLARDAKİ SÖZCÜKLERİ ARAYABİLİRSİNİZ

Multitran Rusça Sözlük, herhangi bir bağlamda özgürce yeni kelimeler aramanıza izin verecektir. Örneğin, belirli bir makale veya metinde o kelimeyi seçip bazı ifadeleri anlamıyorsanız ve ardından en eksiksiz ve doğru çeviriyi bulabilirsiniz. Ayrıca, kolay görüntüleme için en uygun yazı tipini yükleme hakkına da sahipsiniz.

YENİ VE DOĞRU BİR ARAYÜZÜN KEYFİNİ ÇIKARIN

Kullanıcılar, yumuşak, uyumlu renklere sahip basit bir arayüzün keyfini çıkaracak ve kullanıcıların kendilerini çok rahat ve rahat hissetmelerini sağlayacak. Ayrıca, her bir çevirinin düzeni ve düzeni de net ve sıkı bir şekilde dağıtılır, bu da kullanıcıların çevrilecek her bir cümlenin ve her bir ifadenin ayrıntılarını görmesini kolaylaştırır.

DİL ÖĞRENİMİNDE VAZGEÇİLMEZ BİR ARAÇ

Rusça’yı takip ettiğinizi ve öğrendiğinizi varsayalım. Bu durumda Multitran Rusça Sözlüğü hemen bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor çünkü hem öğrenmeyi hem de işinizi mükemmel bir şekilde her zaman destekleyen etkili bir kol olarak bilinen modern bir araç. Çok daha iyi öğrenecek ve daha erişilebilir olacaksınız çünkü size her zaman geniş bir kelime hazinesi ve anlamlı bir bilgi tabanı sağlayarak zihninizi ve anlayışınızı genişletmenize yardımcı olur.

Multitrans Rusça Sözlük Multitrans Rusça Sözlük

BİRÇOK FARKLI BECERİLERİ UYGULAMANIZA YARDIMCI OLUN.

Multitran Rusça Sözlük, yeteneğinize bağlı olarak, her seviye için size birçok farklı dil alıştırması sağlayacak ve getirecektir. Bu uygulama sizi temel dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri konusunda kapsamlı bir şekilde eğitecektir. Bunun da ötesinde, nasıl ders çalışacağınız konusunda size harika ipuçları verecek ve yabancı dil becerilerinizi geliştirmek için size bazı benzersiz çözümler sunacaktır. Rusça’da akıcı ve iyi olmak istiyorsanız, çok çalışmanız ve Rusça’da iyi olmak için her gün pratik yapmak için sebat etmeniz gerekir. Genel olarak, bunu yapıp yapamayacağınız kendinize bağlıdır.

BİRÇOK FARKLI İZLEYİCİ İÇİN

Bu uygulama, Rusça öğrenmek ve bilgi birikimini sermayesini genişletmek istedikleri sürece, çocuklardan yetişkinlere, öğrencilerden veya öğrencilere rahatça kullanma hakkına sahip olan herkes içindir. Üstelik bu uygulamanın kullanımı basit, sadece birkaç küçük adımla ve çözmeniz gereken kelimeleri ve paragrafları çevirebilirsiniz. Ayrıca İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince ve diğer birçok ünlü ülke gibi popüler diller için de geçerlidir.

Multitrans Rusça Sözlük Multitrans Rusça Sözlük

BAZI ÖZELLİKLER

  • Efordan ve zamandan tasarruf etmek için ses kullanarak metin belgelerini rahatça girin.
  • Düşünceli bir eğitimle Rusçanızı daha da geliştirmenize yardımcı olun.
  • Bilginizi geliştirmenin yanı sıra önemli bir kelime hazinesini geliştirin ve öğrenin.
  • Basit bir arayüzün, hassas renk koordinasyonunun ve çok net, doğru görüntü içeriğinin keyfini çıkarın.
  • Rusça öğrenmeye ihtiyacı olan herkesin kullanması için.


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız Multitran Russian Dictionary ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir