Multi Timer StopWatch
Multi Timer StopWatch

Multi Timer StopWatch v2.8.7 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Çoklu Zamanlayıcı Kronometre, aynı anda birden çok sayacın ayarlanmasına ve zamanlayıcıların yönetilmesine olanak tanıdığı için harika bir uygulamadır. Her sayacın kendi sesiyle bir alarmı olacak ve uygulama, kişiselleştirilmiş alarm işlevleriyle far

Android Android Araçlar
4 ( 514 puan )
Fiyat: $0
İsim Multi Timer StopWatch
Yapımcı LemonClip
Tür Araçlar
Boyut 12M
Versiyon 2.8.7
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Multi Timer StopWatch is the most famous version in the Multi Timer StopWatch series of publisher LemonClip
Mod Version 2.8.7
Total installs 1,000,000+

Çoklu Zamanlayıcı Kronometre, aynı anda birden çok sayacın ayarlanmasına ve zamanlayıcıların yönetilmesine olanak tanıdığı için harika bir uygulamadır. Her sayacın kendi sesiyle bir alarmı olacak ve uygulama, kişiselleştirilmiş alarm işlevleriyle farklı zamanlayıcılar oluşturuyor. Özellikle sensör özelliği ile kullanıcılar el sallayarak zamanlayıcıyı uzaktan kapatabilmektedir. Amacınıza göre zaman türlerini kişiselleştirmenizi sağlayan güçlü bir zamanlama uygulamasıdır. Bu uygulama, ses dönüştürme ve yakınlık algılama gibi modern teknolojileri destekler. Yapılandırması ve kullanımı kolaydır ve ayrıca programınızı belirlenen sürelere göre takip edebilirsiniz.

Çoklu Zamanlayıcı Kronometre Çoklu Zamanlayıcı Kronometre

AYARLARDA FARKLI ARAYÜZ EKRAN SEÇENEKLERİ

Çoklu Zamanlayıcı Kronometre’nin ana ekranında, kullanıcılar daha fazla sütun ve zamanlayıcı satırı ekleyebilir. Bu nedenle, çalışma alanında daha fazla zamanlayıcı görüntüleyebilirler. Çalışma alanlarının adını değiştirebilirsiniz. Birden çok zamanlayıcı ekleyebileceğiniz ve seçebileceğiniz farklı düzenler vardır. Ayrıca, zamanlayıcılar için varsayılan ayarı seçebilirsiniz. Uygulamanın, ihtiyaç duymanız durumunda zamanlayıcı kayıtlarınızı saklaması durumunda.

ZAMANLAYICILARINIZ İÇİN SESLERİ VE ROZETLERİ ÖZELLEŞTİRİN

Çoklu Zamanlayıcı Kronometre ile her zamanlayıcı için özel sesi seçebilirsiniz. Bu uygulamada standart, çalar saat veya acil durum gibi titreşimi etkinleştirebilmeniz için farklı sesler vardır. Tamamlanmış ve aktif zamanlayıcılar için rozetlere izin verebilirsiniz. Zamanlayıcılar kapalıyken otomatik kilitleme gibi birçok şeyi devre dışı bırakabilirler. Öte yandan, kullanıcılar bunu varsayılan olarak ayarlayabilir.

Çoklu Zamanlayıcı Kronometre Çoklu Zamanlayıcı Kronometre

ANA İŞ ALANINDA OLDUKÇA YARARLI ZAMANLAYICILAR NASIL KULLANILIR

Kullanımı oldukça kolaydır. Herhangi bir zamanlayıcıyı başlatmak ve duraklatmak için bunlardan birine dokunmanız yeterlidir. Çift dokunuşla sıfırlayabilir ve zamanlayıcıyı istediğiniz yere taşımak için iki parmağınızı kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak zamanlayıcıyı düzenleyebilir, devre dışı bırakabilir veya saklayabilirsiniz. Bu uygulama, zamanlayıcıyı otomatik olarak başlatacak ve etiketi ayarlamak için halkaların kodunu değiştirmek için özelleştirme sayfasına yönlendirecektir.

ÖZEL AVANTAJLARA SAHİP OLMAK İÇİN PRO SÜRÜMÜNE YÜKSELTİN

Multi Timer StopWatch’ta pro sürümünü yükseltirseniz, birden çok pro timer pro’nuz olur. Bu biraz ücrete mal olsa da, sınırsız simgeler ve ekstra çalışma alanları alabilirsiniz. Ücretsiz sürümde yalnızca bir çalışma alanınız var, ancak pro sürümde daha fazla çalışma alanınız olabilir.

Multi Timer StopWatch gerçekten harika bir zamanlayıcı uygulamasıdır. Kullanıcılar bir zamanlayıcı ayarlamak, alarm ayarlamak veya kronometre işlevlerini kullanmak gibi şeyler yapabilirler. Dikkat çekici olan şey, birden fazla zamanlayıcı ayarlayabilmenizdir. Ev işi veya başka şeyler yapmak gibi bir şey yapıyorsanız bu güzel. Bunun yanında uygulama egzersiz için de faydalıdır. Her antrenman etkinliği için bir zamanlayıcı ayarlayabilir ve diğer aşamalardan diğerine sorunsuz bir şekilde geçebilirler. Uygulama, çalışırken kullanımı kolay olan minimal bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayrıca, birden fazla zamanlayıcı ayarlayabilir ve bunları bilmek ve takip etmek için adlandırabilirsiniz.

Çoklu Zamanlayıcı Kronometre Çoklu Zamanlayıcı Kronometre

BU UYGULAMANIN ANA ÖZELLİKLERİ

  • Birçok farklı amaç için aynı anda farklı zamanlar ayarlayabilir
  • Zamanlayıcılarınızı hatırlatmakla ilgili bildirimleri görüntüleyebilir
  • Kolay yönetim için ilgili zamanlayıcıları birlikte gruplayın
  • Zamanlayıcıyı uzaktan kapatmak için telefonda ses değiştirme teknolojisi ve yakınlık sensörü uygulaması
  • Ayarlar seçeneklerinde çalışma alanınızı özelleştirin
  • Her zamanlayıcı düzeni için titreşimi ayarlayabilir
  • Kullanıcıların devam edebilmeleri ve bir eğitimden geçebilmeleri için yardım bölümüne sahip olun
  • Niyetinize göre harika simgeyi seçin.


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Multi Timer StopWatch ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLemonClip

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir