Multi Parallel
Multi Parallel

Multi Parallel v2.0.28.0612 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Multi Parallel, erişim sırasında en iyi deneyimi sağlamak için diğer uygulamaları birbirine bağlamak için adı gibidir. Şimdi, güncellenmiş sürümde, klonlanan uygulama daha hızlı çalışır, çoğu sosyal ağı destekler ve simge değişikliklerinin sizi memnu

Android Android Araçlar
5 ( 426 puan )
Fiyat: $0
İsim Multi Parallel
Yapımcı Winterfell Applab - Clone App & Status Downloader
Tür Araçlar
Boyut 8MB
Versiyon 2.0.28.0612
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Multi Parallel is the most famous version in the Multi Parallel series of publisher Winterfell Applab - Clone App & Status Downloader
Mod Version 2.0.28.0612
Total installs 10,000,000+

Multi Parallel, erişim sırasında en iyi deneyimi sağlamak için diğer uygulamaları birbirine bağlamak için adı gibidir. Şimdi, güncellenmiş sürümde, klonlanan uygulama daha hızlı çalışır, çoğu sosyal ağı destekler ve simge değişikliklerinin sizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz! Kullanıcılar aynı anda birden fazla hesabı yönetmek zorunda oldukları için artık zaman kaybetmeyecekler; şimdi, en mükemmel ve uygun kombinasyonu oluşturmak için farklı kategorilere ayrılacak ve entegre edilecekler.

Çoklu Paralel – Çoklu Hesaplar ve Uygulama Klonu Çoklu Paralel – Çoklu Hesaplar ve Uygulama Klonu

BİRDEN FAZLA HESAP BAĞLAMAK İÇİN DESTEK

Sosyal ağların gelişimi, yaşam hakkında daha fazla şey keşfetmemize ve insanlarla daha fazla ilgilenmemize olanak sağladı. Yine de çok fazla uygulama ve hesabın ortaya çıkması hayatınızı daha da zorlaştıracaktır. Merak etme. Çoklu Paralel, bunları birbirine bağlamanıza yardımcı olacaktır. Kapsamı sınırlamadan sıralama gerçekleşir, bu da bağlantı sürecinin daha verimli bir şekilde gerçekleşmesini kolaylaştırır. Dikkat dağıtıcı bildirimlere zaman harcamadan hem hayatta hem de sosyal medyada neler olup bittiğini dengeleyin.

Çoklu Paralel – Çoklu Hesaplar ve Uygulama Klonu Çoklu Paralel – Çoklu Hesaplar ve Uygulama Klonu

DAHA İYİ KEYFİ

Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda hesaplar arasında tek dokunuşla daha hızlı geçiş sağlayarak beklemeden daha iyi bir deneyim sunar. Akıllı sensör profesyonelce çalışır. Kolay yönetim artı birden fazla hesap oynayabilmenin eğlencesi eğlenceyi ikiye katlar. Sunucular canlı, sınırsız hesap olduğundan çevrimiçi kalın ve görünümünü farklılaştırmak ve daha fazla süslemek için yeni bir ad ve simge tweaks sağlayın!

YÜKSEK GÜVENLİK

Multi Parallel, 64bit’e kadar olan kaynakları sorunsuz bir şekilde destekler. Ayrıca, bu heyecan verici faaliyetlere eşlik etmek, yönetim işinin ayrılmaz bir parçasıdır: güvenlik. Cihazdaki uygulamalardan hesap kopyaları sızdırılmaz. Tüm bilgiler bir şifre ile kilitlenir. Üçüncü şahıslar artık bilgilerinizi tehdit etme fırsatına sahip değil. Cihazınızı ve kullanıcı bilgilerinizi güvende tuttuğunuzdan emin olun ve bu bizim taahhüdümüzdür!

Çoklu Paralel – Çoklu Hesaplar ve Uygulama Klonu Çoklu Paralel – Çoklu Hesaplar ve Uygulama Klonu

HESAPLARI BAĞLAMAYA BAŞLAYIN VE DAHA İYİ YÖNETİM

Çeşitli özelliklerin ve farklı modların artıları, Multi Parallel’i cihazlarında hesapları bağlamak isteyenler için profesyonel bir araç haline getirmeye katkıda bulunur. Hafiflik, pürüzsüzlük ve düşük enerji tüketimi, kullanıcıların kullanım sırasında kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlar. Deneyimden sonra bir inceleme bırakmayı unutmayın, onları okumak eğlenceli olacak! Gelecekte, en iyi sürümü getirmeye çalışacağız.


İndir (8MB)

Artık indirmeye hazırsınız Multi Parallel ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir