Muggle Solitaire
Muggle Solitaire

Muggle Solitaire v1.3.5 APK (Menü, Sınırsız Para) indir


Muggle Solitaire MOD APK, Mango Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir köy kurma simülasyonu çevrimiçi oyunudur. Bu çevrimiçi oyunda, hayatta kalmanız ve çiftçilik yapmanız için size yiyecek, yiyecek, yapılar ve diğer önemli kaynaklar sa

Android Android Bulmaca
4 ( 909 puan )
Fiyat: $0
İsim Muggle Solitaire
Yapımcı Mango Interactive Entertainment
Tür Bulmaca
Boyut 81.95 M
Versiyon 1.3.5
MOD Menü, Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Muggle Solitaire is the most famous version in the Muggle Solitaire series of publisher Mango Interactive Entertainment
Mod Version 1.3.5

İndir (81.95 M)

Muggle Solitaire MOD APK, Mango Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir köy kurma simülasyonu çevrimiçi oyunudur. Bu çevrimiçi oyunda, hayatta kalmanız ve çiftçilik yapmanız için size yiyecek, yiyecek, yapılar ve diğer önemli kaynaklar sağlanacak. Ek olarak, yemek karşılığında bir kart koleksiyonunu, köylülere müreffeh ve mutlu bir yaşam getiren kaynakları keşfetmek mümkündür.

Tatmin edici bir yaşam standardını koruyun ve köylülerle ilgili huzuru koruyun

Muggle Solitaire‘ya katılın, kesinlikle bir tanrı olarak eşsiz bir yolculuğa başlayacak, insanların iştahtan ve kötü hayvanların pusuya yattığı potansiyel risklerden kaçmalarına yardımcı olacaksınız. Her gün, köylülere verecek yeterli yiyecek olduğundan emin olmanız gerekecek ve yiyecek dağıtımı buna bağlı olduğu için buradaki halka dikkat etmeyi unutmayın. Kesin olarak dağıtmazsanız, yeterli yiyecek olmayacak ve birçok insan açlıktan ölecek. Ve bunların dolu olduğundan emin olarak, bu köyü işgal etmek için gece gündüz saldıran garip hayvanlara karşı da köylüleri kullanarak savaşmalısınız. Açlığı ve yabancı işgalcileri birlikte fethetmek için bireylerle birlikte sağlam bir köy geliştirelim.

muggle solitairemagic famine 1 muggle solitairemagic famine 2

Çok sayıda dövüş modu

Muggle Solitaire çok sayıda benzersiz savaş ortamı sağlar. Savaşlarda ortaya çıkan birçok farklı kötü hayvan göreceksiniz, örneğin kurt adamlar, cadılar, vampir yarasalar, …. Yasak ormanlık kart görünür görünmez, bu yaklaşan bir talihsizlik olduğu anlamına gelir. Savaşa hazır bir ordu oluşturmak için köylüleri hızla toplamanız, hepsini silah almaları için belirlemeniz ve savaş için donatmak üzere nadir metallerden iyi aletler üretmeniz gerekecek. Köylüler her talebinize uyacak, bu yüzden köylülerin hayatını korumak için akıllıca taktikler geliştirin.

muggle solitairemagic famine 3 muggle solitairemagic famine 4

Avantaj kazanmak için toplam görevler

İhtiyaçlarınız ve tüm köy için günlük hayatı devam ettirecek yiyeceklere, kaynaklara ve harika silahlara sahip olabilmek için, üretimi artıracak görevler üzerinde çaba göstermeniz gerekecek – mahsullerinizi toplayacak şekilde yetiştirin. Oynanış basittir, günlük ihtiyaçları karşılamak için mango, kırmızı üzüm gibi bazı ağaçları ve tahıl, patates, manyok gibi diğer bazı ana yiyecekleri yetiştirmek için ağaçta muggle’ları sürüklemeniz yeterlidir. Köylüleri kullanarak değerli metalleri toplayın ve onlara mücadele için özel araçlar yaratmanın ipuçlarını gösterin. İşleri iyi tamamlayarak, köylülere yemek satın almak için kesinlikle en çok altın kazanacaksınız.

Kasabayla ilişkili kahramana dönüşmek için bugün Muggle Solitaire MOD APK‘sını yükleyin!


İndir (81.95 M)

Artık indirmeye hazırsınız Muggle Solitaire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir