MSX
MSX

MSX.emu v1.5.56 APK MOD (Ücretli) indir 2022


MSX.emu, kullanıcıların cihazda eski bir oyunu kullanma işlemlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak bir program yayınladı. Hiçbir yerde yapılamayacak farklı limitler açan benzersiz bir alan yaşayacaksınız.

Android Android Araçlar
4 ( 586 puan )
Fiyat: $0
İsim MSX
Yapımcı Robert Broglia
Tür Araçlar
Boyut 1MB
Versiyon 1.5.56
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
MSX is the most famous version in the MSX series of publisher Robert Broglia
Mod Version 1.5.56
Total installs 1,000+

İndir (1MB)

MSX.emu, kullanıcılara daha istisnai bir alanda yardımcı olan bir öykünücünün rolünü yerine getirir. Ana tema olarak minimalizmi vurgulayan uygulama, eski bir yarışma programına katılmak için belirli ayarları mükemmelleştiriyor. Kullanıcıların tabloları değiştirmesi ve ayrı dosyaların bilgilerini sıfırlaması gerekecektir. Artık özel etkinleştiricilerimizi kullanarak deneyimi geliştirebilirsiniz.

ÖZEL GÜNCELLEMELERLE GELİŞTİRİLMİŞ VERSİYON

Sistem, uzantının formatı için farklı gereksinimler oluşturarak dosya depolama işlemlerini iyileştirir. MSX.emu, yanlış sözdizimi veya büyük harflerle ilgili hataları olan dosyaları algılar ve bildirir. Küçük klasörler içeren listelerle alanı azaltacak etkinlikler kısa süre içinde optimize edilecektir. Program yollar üzerinden çalıştırılmaya çalışılırken karşılaşılan veya cihazla ilgili sorunlar kısa süre içinde çözülecektir.

MSX.emu MSX.emu MSX.emu

MİSAFİR SİSTEM OPERASYONLARINA DESTEK

Bilgisayarınızın MSX.emu aracılığıyla bir istemci sistemi olarak işlemler için kullanmak için daha basit bir arayüz haline gelmesi için birçok dosya biçimi kabul edilecektir. Her şeyden önce, .rom, .mx1, … gibi tanıdık formatlar, minimalist, kullanımı kolay bir arayüz oluşturmak için sıkıştırılacaktır. Ses sisteminde yapılacak değişiklikler daha yeni bir deneyim getirecek ve kullanıcı garantili konfigürasyon ile cihaz üzerindeki çalışmayı kontrol edebilecek. Ayrıca, sunucu bunları tanırsa, Bluetooth veya USB klavye gibi destekleyici konektörler bağlantı için geçirilecektir.

ESKİ BİR OYUN KONSOLU GİBİ ÇALIŞIYOR

Durdurulan oyunları birden fazla platformda oynayabilecek eski konsollar yapmayı hedefleyen MSX.emu, kullanıcıların belirli bağlantılar sağlaması durumunda yardımcı olacaktır. Uygulama, cihazın alanında yapılan minimum değişikliklerde durmaz ve aynı zamanda eski veya yeni nesil oyun konsollarının çalışmasını da destekler. Xperia Play, Nvidia Shield veya Pixel beğenilerini temsil eden uygulama, daha önce durdurulan harika oyunları piyasaya sürüyor.

MSX.emu

ÇOK ÖZEL BİR EMULATÖR KULLANIN

MSX.emu ayrıca kullanıcılara birçok farklı yardımcı program getirerek minimalist alanı genişletecek ve eski oyun programlarının işleyişini geliştirecek. Diğer bazı işlevler, ses kalitesi, dosya uzantısı biçimi vb. gibi faktörlerin performans indeksini değiştirmenize yardımcı olacaktır. Uygulama, yollar için birden çok dönüştürme gerçekleştirir ve birden çok etkin konuk sistemini desteklemeye devam eder. Benzersiz bir emülatör kullanma yolculuğunuzdan sonra deneyimleyin ve yorumunuzu bırakın!

ANA ÖZELLİKLER

– Eski oyun oyuncularının çalışmasını desteklemek için bir öykünücünün işlevselliğine güvenin.
– Basit, tek renkli bir arayüze sahip ve kullanımı kolay bir istemci sistemi oluşturun.
– Seslerin, profillerin ve dosyaların performansını değiştirmek için çeşitli araçlar geliştirin.
– Uzantılı dosyaları güncellerken ve kaydederken hataları kontrol etmeye ve tespit etmeye izin verir.
– Bluetooth klavye ve USB gibi belirli bağlantı kaynaklarının birçok bilgi kodunu sıkıştırın ve tanıyın.


İndir (1MB)

Artık indirmeye hazırsınız MSX ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRobert Broglia

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir