Mr. Hopp's Playhouse 2
Mr. Hopp's Playhouse 2

Mr. Hopp’s Playhouse 2 v3.5 APK (En Son Sürüm) indir 2022


Mr. Hopp's Playhouse 2, korku oyunlarını sevenler için heyecan verici bir deneyim olacak; Bu oyunda birçok gizem içeren dünyayı keşfetmeye başlayalım.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 327 puan )
Fiyat: $0
İsim Mr. Hopp's Playhouse 2
Yapımcı Moonbit
Tür Macera Oyunları
Boyut 82M
Versiyon 3.5
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Mr. Hopp's Playhouse 2 is the most famous version in the Mr. Hopp's Playhouse 2 series of publisher Moonbit
Mod Version 3.5

Bay Hopp’s Playhouse 2, etkileyici bir bulmaca oyununa sahiptir, gizemlidir ve oyunculara her zaman bir korku hissi verir. Yeni oyuncaklar kahramanın ve arkadaşlarının ellerine ulaştığında garip şeyler başlar. Aynı zamanda bu fenomenlerin sıklığı da artıyor ve hikayede ilerlemek ve oyuncağın dehşetini keşfetmek için farklı görevlerle yüzleşmeniz gerekiyor.

Bay Hopp'un Oyun Evi 2

GİZEMLİ OYUNCAKLAR ESTHER’İN ÖNÜNDE GÖRÜNÜYOR

Hikaye, Bay Hopp’un Playhouse 2’sinin ana karakteri Esther’in içinden geçmek zorunda kaldığı siyah nesnelerin görünümüne işaret eden tuhaf bir rüya görmesiyle başlar. Bölümün sonuna doğru korkunç bir siyah varlık bulur, bu yüzden kaçar ama zamanında yetişemez. Kara kol, kendisinin yandığı sahneyi görene kadar esnemeye devam etti. Sonra uyanır ve yetimhanenin tuhaf şeyleri daha yeni başlamıştır.

Esther’in arkadaşları Molly ve Isaac’dir ve Bayan Beverly ortaya çıkıp dikkat etmeleri gereken bir şey olduğunu söylediğinde konuşuyorlar. İçinde oyuncaklar olan bir sandıktı ve Esther rüyasında gördüğü figüre çok benzeyen tavşan şeklindeki oyuncak hakkında şüphe duymaya başladı. Arkadaşı kaplan ve panda oyuncakları arasında ve son olarak tavşan oyuncağı seçer ve ona Bay Hopp adını verir. Oyunun başındakilere benzer rüyalar görmesi anormal değil.

Bay Hopp'un Oyun Evi 2

BULDUĞUNUZ GİZEMLİ BULMACALARI ÇÖZÜN

Mr. Hopp’s Playhouse 2’de karakterin 2 boyutlu bir ortamda yan kaydırma ile hareket etmesini ve birçok unsurla etkileşime girmesini kontrol edeceksiniz. Böylece yetimhanenin birçok farklı odasını bulabilecek ve oyunda yeni unsurlar keşfedebileceksiniz. Oyunda gerekli öğeleri aramak ve her görevi tamamlamak için zaman harcayacaksınız, böylece hikayenin içinde ilerleme kaydedebileceksiniz. Aynı zamanda, onları tamamlarken bazen belirli zorluklarla karşılaşacaksınız.

Bu zorluklar, herhangi bir nesneyi bulmak, Molly ve Isaac ile oynamak ve diğer birçok görev gibi çeşitlidir. Bu görevlerin zorluğu, belirli konumlar sağlamamalarıdır, bu nedenle ipuçlarını bulmak için hareket etmeniz gerekir. Aynı zamanda, bazı seviyeler de gürültü yapmamanızı gerektirir ve ekranın sol köşesinde farklı frekans ve renklere sahip bir gürültü ilerleme çubuğu ve bir sağlık çubuğu göreceksiniz.

Alışılmış yetimhane sahnesinin aksine, Esther’in rüyasında, ilk seviyedeki gibi garip unsurlar yeniden ortaya çıktı ve onu korkunç siyah figürler takip etti. Yani bu tehlikeli bir oyun çünkü karakterinize zarar verebilecek unsurlar ortaya çıkıyor.

Bay Hopp'un Oyun Evi 2

DERİLERİN KİLİDİNİ AÇMAK İÇİN ALTIN ​​PARA ARAMA

Bay Hopp’s Playhouse 2’yi deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, size altın para getirme arayışıdır. Bu kaynak bazen oyundaki belirli konumlarda da bulunur. Bu nedenle, birçok farklı görünümün kilidini açmanıza yardımcı olacağı için bu kaynağı görmezden gelemezsiniz. Tamamen siyah görünüm gibi garip ciltlere normal ciltler olacak. Bu oyunda gizemi keşfetme yolculuğu, oyuncuların gözünde tamamen etkileyici ve korkutucu hale geliyor.

Oyuncular bu oyunda birçok zorluk yaşayacak ve garip olaylar bulacaklar:

  • Ana karakterin ve arkadaşlarının etrafında geçen garip hikaye, gizemli oyuncakları aldıktan sonra sizi tamamen büyülüyor.
  • Karakteri kayan bir 2B ortamda hareket etmek için kontrol edecek ve görevi tamamlamak için çevreleyen öğelerle etkileşime gireceksiniz.
  • Normal öğeler ve açıklanamayanlar sırayla oyuncunun öğrenmeye ve üstesinden gelmeye zorlandığı göründüğünde işler garipleşir.
  • Bir hikaye arayışı sistemi, onları bulmanız gereken bilgileri temel aldığınızda size birçok zorluk sunar.
  • Her görev size belirli bir miktar para kazandıracak, böylece onu birçok farklı görünüm açmak için kullanabilirsiniz.


İndir (82M)

Artık indirmeye hazırsınız Mr. Hopp's Playhouse 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir