Moviebase
Moviebase

Moviebase: Manage Movies & TV Shows v3.5.8 APK indir (Premium Kilitsiz) 2023


Moviebase: Kullanıcıların herhangi bir yerde arama yapmak zorunda kalmadan her gün özgürce film izlemelerine yardımcı olan bir uygulama olan Filmleri ve TV Şovlarını Yönetin. Uygulamada bulunan milyonlarca film ile film tutkunu olanlar kaçırılmamalıd

Android Android Araçlar
5 ( 280 puan )
Fiyat: $0
İsim Moviebase
Yapımcı Moviebase
Tür Araçlar
Boyut 40MB
Versiyon 3.5.8
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Moviebase is the most famous version in the Moviebase series of publisher Moviebase
Mod Version 3.5.8
Total installs 1,000,000+

İndir (40MB)

Moviebase: Kullanıcıların herhangi bir yerde arama yapmak zorunda kalmadan her gün özgürce film izlemelerine yardımcı olan bir uygulama olan Filmleri ve TV Şovlarını Yönetin. Uygulamada bulunan milyonlarca film ile film tutkunu olanlar kaçırılmamalıdır. Burada, filmle ilgili film incelemelerini veya oyuncuları bulabilirsiniz. Daha da dikkat çekici olanı, uygulama, kullanıcıların dünyadaki etkili filmler hakkında bilgi almak için bildirimler kurmasına da izin veriyor.

Moviebase: Filmleri ve TV Şovlarını Yönetin Moviebase: Filmleri ve TV Şovlarını Yönetin

BÜYÜK BİR FİLM HAZİNELERİ

Uygulama güvenilir bilgiler sunacak ve kullanıcıların izledikleri filmleri daha iyi anlamalarını sağlayacaktır. Üstelik film fragmanlarını izlemek ve kullanıcılara yüksek reytingli filmler sunmak da mümkün. Arayüzdeki arama motoru aracılığıyla beğendiğiniz çeşitli film türlerini bulabilirsiniz. Ve ayrıca tercihlerine göre yılın en iyi içeriğine sahip filmler önerdi. Herhangi bir film için, kullanıcılar çıkış yılı bilgilerini, yapımcıyı da bilebilir…

Moviebase: Filmleri ve TV Şovlarını Yönetin Moviebase: Filmleri ve TV Şovlarını Yönetin

YAKLAŞAN POPÜLER FİLMLERİ TAKİP EDİN

Kullanıcılar, piyasaya sürülmek üzere olan bir filme aşıklarsa, Moviebase: Filmleri ve TV Şovlarını Yönet’e gidin; her zaman güncel fragmanları görecek ve tam olarak ne zaman yayınlandığını bileceksiniz. Aynı zamanda kullanıcılar beğendikleri içerikleri izleme bölümüne ekleme ve kendi duygularına göre derecelendirme hakkına sahiptir. Kullanıcıya, izlenen bölümler hakkında nezaketen bir inceleme yapılır. Ünlü oyuncular da uygulama üzerinden takip edebiliyor.

Moviebase: Filmleri ve TV Şovlarını Yönetin Moviebase: Filmleri ve TV Şovlarını Yönetin

FİLMLER HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Genellikle izleyecek iyi bir film seçerken, arkadaşlara ve akrabalara sormak zaman alır. Ancak bu uygulamada film izlerken, kullanıcıların artık bunu yapmasına gerek yok, film incelemelerini ve derecelendirmelerini özgürce görüntüleyebilecekler. Veya sizin için uygun olup olmadığını görmek için filmin özetini de okuyabilirsiniz. Sadece bu değil, kullanıcılar favori öğeleri takip etmek için uygun bir koleksiyona kaydedebilir.

Moviebase: Filmleri ve TV Şovlarını Yönetme, kullanıcılara film içeriğini sevdikleriyle paylaşma olanağı sağlar. Kolaylık özellikleri, herkesin kendilerini heyecan verici filmlere kaptırmasını mümkün kılar. Uygulama arayüzü, oldukça basit olacak şekilde tasarlanmıştır, kullanıcıların talimat olmadan kullanması kolaydır. Kullanıcılar henüz koyu beyaz, siyah gece ve inci top olmak üzere üç temayı keşfetmeyi denedi mi? Gözlerinize zarar vermemek için kendinize ışık koşullarına uygun bir konu seçin.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Moviebase ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir