Motionleap
Motionleap

Motionleap v1.3.15 APK (Pro Kilidi Açıldı) indir

Motionleap MOD APK, bulutların veya suyun hareket etkilerini kullanarak hareketsiz fotoğraflarınızı çok daha canlı oluşturmanıza izin veren bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır… Android işletim sistemi için Pro varyasyonundaki tüm özellikleri başlatm

Android Android Uygulama
4 ( 523 puan )
Fiyat: $0
İsim Motionleap
Yapımcı Lightricks Ltd.
Tür Uygulama
Boyut 104.15 M
Versiyon 1.3.15
MOD Pro Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Motionleap is the most famous version in the Motionleap series of publisher Lightricks Ltd.
Mod Version 1.3.15

Motionleap MOD APK, bulutların veya suyun hareket etkilerini kullanarak hareketsiz fotoğraflarınızı çok daha canlı oluşturmanıza izin veren bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır… Android işletim sistemi için Pro varyasyonundaki tüm özellikleri başlatmak için MOD sürümünü yükleyin.

Motionleap MOD APK

Motionleap tam olarak nedir?

Motionleap, fotoğrafları süper hızlı bir şekilde daha aktif hale getiren bir fotoğraf düzenleme aracıdır. Lightricks Ltd. tarafından geliştirilen ve birçok kişinin yaratıcılık için kullandığı bir cihaz olan bu cihaz, yine de çok daha duygulu fotoğraflar üretiyor. Bugüne kadar 10 milyondan fazla yükleme yapıldı, bu uygulamanın ne kadar güvenilir olduğunu tahmin edebilirsiniz. Motionleap’i keşfedelim!

motionleap mod apk motionleap mod apk 1

Canlı görüntüler için oluşturun

Sayısız uygulama eski fotoğrafları dijitalleştirme yeteneğine sahiptir, bu nedenle çok sayıda harika fotoğraf düzenleme uygulaması sunuyoruz. Ancak Motionleap tamamen farklı bir özellik sunar. Kırılgan hareketlerle eski tabloları canlandırma iddiasında. Kıyıdan gelen dalgalardan, babanın kahvesinden yayılan ılıman sıcaklığa.

Örneğin, 50’li yaşlarınızda bir fotoğrafa hayran kaldığınızda, büyükanne ve büyükbabanızı dönen bulutların altında veya parıldayan mum ışığının yanında hafifçe hareket ettiğinizde kaydettiğinizde kendinizi harika hissedeceksiniz. Motionleap’un özellikleri, herhangi bir nesilden herhangi bir kişinin hepsini kullanabileceği şekilde anlaşılması kolaydır.

Acımasız hayal gücü ile “Motionleap”

Bununla birlikte, resim düşünceleri kurtarmak için harika bir yoldur. Ancak fotoğraflara doğrudan baktığınızda, filmi kaydetmiş olmanızı veya en azından gerçek zamanlı resimlerden faydalanmış olmanızı isteyeceksiniz. Bununla birlikte, erişilebilirlik modern araçlarının iltifatı olarak, günümüzün programları resimlerinizi muhteşem insanlara dönüştürebilir. Motionleap ile fotoğraflarınızı, hayal gücünün ötesinde iyi kullanım için zahmetsizce hayata geçirebilirsiniz.

İnsanlar gökyüzü veya akan su için bulutların etkinliğini yakalayabilir. Fotoğraflarınızda bu bulutlar adeta büyülenmiş gibi uzaklaşacaktır. Üstelik Animate > Speed ​​aracını kullanarak bu sonuçla hareket hızını kişiselleştirebileceksiniz. Motionleap ile her şey basitleşiyor. Her görüntüde yaratıcılığınızı ifade edin.

motionleap mod apk 2 1 motionleap by lightricks 6

Motionleap’in MOD APK formu

İnsanlar profesyonel varyasyonu kullanmak için küçük bir ücret ödemek zorunda kalacaklar. Ancak, Google Enjoy aracılığıyla harcamak istemiyorsanız artık geçerli bir seçeneğimiz var. Motionleap’in değiştirilmiş sürümünü indirin ve Pro sürümüyle aynı özelliklere sahip olarak kullanın.

Özet

Motionleap MOD APK‘yı kullanmak için önce insanların onu kurması gerekir. Gönderinin altındaki APK dosyasını indirerek. APK’yı manuel olarak yerleştirmeye gidin ve prosedürün tamamlanmasını bekleyin. Böylece şu anda Android işletim sistemi için Motionleap’in en son sürümüne zaten sahipsiniz.


İndir (104.15 M)

Artık indirmeye hazırsınız Motionleap ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLightricks Ltd.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir