Motion Ninja
Motion Ninja

Motion Ninja v3.1.0 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Hem uzmanlar hem de yeni başlayanlar için Motion Ninja Mod Pro ÜCRETSİZ bir video düzenleyicidir. Kolayca profesyonel animasyon ve görsel efektler oluşturun. 3D animasyon ve akıcı ağır çekim veya hız düzenleme diğer seçeneklerdir. Film başlıkları olu

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 643 puan )
Fiyat: $0
İsim Motion Ninja
Yapımcı Changpeng
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 62M
Versiyon 3.1.0
MOD Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Motion Ninja is the most famous version in the Motion Ninja series of publisher changpeng
Mod Version 3.1.0
Total installs 5,000,000+
 • Tüm Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı
 • 2k/4k Kilidi Açıldı Dışa Aktar İşe
 • yaramaz öğeler Kaldırılan
 • CPU'lar: arm64-v8a, armeabi-v7a
 • Tam Çoklu Diller
 • Google faturalandırma Devre Dışı
 • Tüm hata ayıklama Bilgileri Kaldırıldı

Motion Ninja bir video düzenleyicidir, ancak öne çıkan yeteneği, bir videodaki her şeyi canlandırarak onları hayata geçirmektir. Bu, elbette, kullanıcılara ortalama standartta benzersiz bir video tasarlamak için en inanılmaz olasılıkları vaat eden AI’lar tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, özelleştirmeleri, kullanıcılara daha üstün hale getirmek için birçok mobil sınırlamayı atlayarak daha fazla esneklik sağlar.

motion ninja 1 motion ninja 2

İLGİLENDİRİCİ ANAHTAR KARE VE ÇOK KATMANLI DÜZENLEMELER

Kullanıcılar Motion Ninja’ya ilk geldiklerinde, ana kareler ve çok katmanlar olan mobil cihazlar için kurgulamada birçok yeni konsepte maruz kalacaklar. Kullanıcıların her segmentteki her şeyi düzenlemesine ve farklı şekillerde daha fazla içerik eklemesine izin veren bir araç olarak görülüyorlar. Buna dayanarak, kullanıcılar video düzenlemede yeni olanakların kilidini açabilir ve her şey için en iyi performansı elde etmek için her aracı en üst düzeye çıkarabilir.

Çok katmanlı, kullanıcıların bir sahnenin veya tüm bir bölümün görsel kalitesini değiştirerek onları daha parlak hale getirmelerine yardımcı olmak için farklı bir işleve sahiptir. Her katman, çerçevedeki elle çizilmiş veya fiziksel değişiklikler de dahil olmak üzere efektler, filtreler, çıkartmalar ve daha fazlası gibi görsel bir değişiklik içerecektir. Bu işlev sayesinde görüntü kalitesi büyük ölçüde iyileştirilecek ve kullanıcıların videoyu daha pürüzsüz hale getirmek için birkaç ayrıntıyı düzeltmesine olanak tanıyacak.

motion ninja 3 motion ninja 4

BLACKBUSTER VİDEO OLUŞTURMA İÇİN KROM ANAHTARI

Uygulama, yukarıdaki üstün özelliklerin yanı sıra, kullanıcıların yeşil ekranın Hollywood gibi gişe rekorları kıran videolar oluşturma yeteneğinden yararlanmalarını da sağlar. Tabii ki, her şeyi daha gerçekçi ve canlı hale getirmek için her araçta çok fazla ince ayar ve optimizasyon gerektirecektir, ancak bunların tümü çalışma süresinden tasarruf etmek için AI ile güçlendirilmiştir. Bazı özel anlar, kullanıcının hedefleri çevreyle harmanlamasına izin vererek çevreyi daha benzersiz hale getirir.

Yeşil ekran efekti, arka planı veya önemli sahneleri değiştirmek için de uygundur ve uygulama, kullanıcıların mükemmel bir video tasarlaması için bunu tamamen kaldırabilir. Ayrıca uygulama, ortamlar oluşturmaya veya heyecan verici ve yoğun anlar yaratmaya uygun birçok değerli kaynak da sağlar. Bazı özel içerikler de ücretsiz olacak ve kullanıcıların videografideki birçok önemli an için kullanması için etkili olacak.

motion ninja 5 motion ninja 6

SWIFT DÜZENLEME İÇİN GENİŞ ARAÇLAR

Etkileyici videolar oluşturmak için üstün işlevlere ek olarak Motion Ninja, mutlak hassasiyet için AI destekli bile çok yönlü ve olağanüstü bir araç setine sahiptir. Bu araçlar sadece resimlerle veya efektlerle etkileşime girmez, aynı zamanda kullanıcıların fazlalıklarla başa çıkmalarına veya birçok içeriği bir araya getirmelerine yardımcı olur. Bu, küçük resimlerin veya videoların doğrudan daha büyük bölümlere eklenmesini ve video için yeni bir başarı yaratılmasını içerir.

MUHTEŞEM GEÇİŞ VE BENZERSİZ ETKİLER

Motion Ninja’nın görsel efekt sistemi, kullanıcılara her zaman gerekli içeriği ve yüksek kaliteli efektleri sağladığı için birinci sınıftır. Ayrıca son derece rafine ve etkilidirler, kullanıcılara çarpıcı ve çekici bir video oluşturmaları ve güçlü bir izlenim bırakmaları için daha fazla fikir verir. Uygulama, ana içeriği net bir şekilde göstermek için sürekli geçişlere sahip videolar için mükemmel bir seçim olan daha fazla geçiş efekti sunacak.

Motion Ninja’nın çok yönlülüğü, oyunculara en etkileyici başarıları tamamlamak da dahil olmak üzere daha cesur ve olağanüstü fikirler getirmeyi vaat ediyor. Ayrıca, profesyonel bir kameraman gibi bir video tasarlarken kullanıcılara daha yeni deneyimler sunarak daha yeni ve büyüleyici şeyler sunacak.

motion ninja 7 motion ninja 8

ANA ÖZELLİKLER

 • Özellikle anime müzik video düzenleme veya pop video yıldızlarının hayran düzenlemeleri için çok uygun olan çok katmanlı video düzenleyici.
 • Birçok özelliğe sahip Özel Anahtar Kare Video Oluşturucu ve Animasyon Düzenleyici.
 • Görsel efektler ve renk düzeltme dahildir.
 • Pürüzsüz Ağır Çekim, ekranda bir twixtor veya zaman dondurma efekti oluşturmak için optik akış enterpolasyonunu kullanan bir tekniktir. Bu aracı kullanarak ağır çekim videonuzu bir profesyonel gibi düzeltin.
 • Motion Blur, Glow ve daha pek çok efekt gibi efektler son derece özelleştirilebilir.
 • AE Video Editor for Android, Android cihazınızda videoları düzenlemenize izin veren bir video düzenleme uygulamasıdır.
 • Hayran düzenleme videolarını kolayca oluşturmanıza olanak tanıyan daha fazla şekil.
 • Chroma Key ve Green Screen, film yapımında kullanılan iki tekniktir.
 • AI Arka Plan Silgisi, Adobe Photoshop’ta fan ayarlamaları yapmayı kolaylaştırır.
 • Bu aracı kullanarak kolayca 3B metin oluşturun.
 • Tek bir tıklamayla 50’den fazla yenilikçi geçişi kolayca dahil edin! 3D, Shake ve diğerleri gibi çeşitli stiller arasından seçim yapın.
 • Kendi hız eğrilerinizi veya grafiklerinizi oluşturun.
 • En azından 1080p ve 4K çıkış desteği.


İndir (62M)

Artık indirmeye hazırsınız Motion Ninja ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdanchangpeng

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir