Motion Ninja
Motion Ninja

Motion Ninja 3.1.9 APK MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Motion Ninja APK bir video düzenleyicidir, ancak öne çıkan yeteneği, bir videodaki her şeyi canlandırarak onları hayata geçirmektir. Bu, elbette, kullanıcılara ortalama standartta benzersiz bir video tasarlamak için en inanılmaz olasılıkları vaat ede

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 140 puan )
Fiyat: $0
İsim Motion Ninja
Yapımcı Changpeng
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 50MB
Versiyon 3.1.9
MOD Pro Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Motion Ninja is the most famous version in the Motion Ninja series of publisher
Mod Version 3.1.9
  • Pro + Force Tüm Dışa Aktarma Seçeneklerini Etkinleştirdi.

Motion Ninja APK bir video düzenleyicidir, ancak öne çıkan yeteneği, bir videodaki her şeyi canlandırarak onları hayata geçirmektir. Bu, elbette, kullanıcılara ortalama standartta benzersiz bir video tasarlamak için en inanılmaz olasılıkları vaat eden AI’lar tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, özelleştirmeleri, kullanıcılara daha üstün hale getirmek için birçok mobil sınırlamayı atlayarak daha fazla esneklik sağlar.

motion ninja apk indir modkiwi com 1

İLGİLENDİRİCİ ANAHTAR KARE VE ÇOK KATMANLI DÜZENLEMELER

Kullanıcılar Motion Ninja’ya ilk geldiklerinde, ana kareler ve çok katmanlılar olan mobil cihazlar için kurgulamada birçok yeni konsepte maruz kalacaklar. Kullanıcıların her segmentteki her şeyi düzenlemesine ve farklı şekillerde daha fazla içerik eklemesine izin veren bir araç olarak görülüyorlar. Buna dayanarak, kullanıcılar video düzenlemede yeni olanakların kilidini açabilir ve her şey için en iyi performansı elde etmek için her aracı en üst düzeye çıkarabilir.

Çok katmanlı, kullanıcıların bir sahnenin veya tüm bir bölümün görsel kalitesini değiştirmelerine yardımcı olmak için farklı bir işlevi vardır ve bu da onları daha parlak hale getirir. Her katman, çerçevedeki elle çizilmiş veya fiziksel değişiklikler de dahil olmak üzere efektler, filtreler, çıkartmalar ve daha fazlası gibi görsel bir değişiklik içerecektir. Bu işlev sayesinde görüntü kalitesi büyük ölçüde iyileştirilecek ve kullanıcıların videoyu daha pürüzsüz hale getirmek için birkaç ayrıntıyı düzeltmesine olanak tanıyacak.

motion ninja apk indir modkiwi com 2 motion ninja apk indir modkiwi com 3

BLACKBUSTER VİDEO OLUŞTURMA İÇİN KROM ANAHTARI

Uygulama, yukarıdaki üstün özelliklerin yanı sıra, kullanıcıların yeşil ekranın Hollywood gibi gişe rekorları kıran videolar oluşturma yeteneğinden yararlanmalarını da sağlar. Elbette, her şeyi daha gerçekçi ve canlı hale getirmek için her araçta çok fazla ince ayar ve optimizasyon gerektirecektir, ancak bunların tümü çalışma süresinden tasarruf etmek için AI ile güçlendirilmiştir. Bazı özel anlar, kullanıcının hedefleri çevreyle harmanlamasına izin vererek çevreyi daha benzersiz hale getirir.

Yeşil ekran efekti, arka planı veya önemli sahneleri değiştirmek için de uygundur ve uygulama, kullanıcıların mükemmel bir video tasarlaması için bunu tamamen kaldırabilir. Ayrıca uygulama, ortamlar oluşturmaya veya heyecan verici ve yoğun anlar yaratmaya uygun birçok değerli kaynak da sağlar. Bazı özel içerikler de ücretsiz olacak ve kullanıcıların videografideki birçok önemli an için kullanması için etkili olacak.

SWIFT DÜZENLEME İÇİN GENİŞ ARAÇLAR

Etkileyici videolar oluşturmak için üstün işlevlere ek olarak Motion Ninja, mutlak hassasiyet için AI destekli bile çok yönlü ve olağanüstü bir araç setine sahiptir. Bu araçlar yalnızca görüntüler veya efektlerle etkileşime girmez, aynı zamanda kullanıcıların fazlalıklarla başa çıkmasına veya birçok içeriği bir araya getirmesine yardımcı olur. Bu, küçük resimlerin veya videoların doğrudan daha büyük bölümlere eklenmesini ve video için yeni bir başarı yaratılmasını içerir.

motion ninja apk indir modkiwi com 4 motion ninja apk indir modkiwi com 5 motion ninja apk indir modkiwi com 6

MUHTEŞEM GEÇİŞ VE BENZERSİZ ETKİLER

Motion Ninja’nın görsel efekt sistemi, kullanıcılara her zaman gerekli içeriği ve yüksek kaliteli efektleri sağladığı için birinci sınıftır. Ayrıca son derece rafine ve etkilidirler, kullanıcılara çarpıcı ve çekici bir video oluşturmaları ve güçlü bir izlenim bırakmaları için daha fazla fikir verir. Uygulama, ana içeriği net bir şekilde göstermek için sürekli geçişlere sahip videolar için mükemmel bir seçim olan daha fazla geçiş efekti sunacak.

Motion Ninja’nın çok yönlülüğü, oyunculara en etkileyici başarıları tamamlamak da dahil olmak üzere daha cesur ve olağanüstü fikirler getirmeyi vaat ediyor. Ayrıca, profesyonel bir kameraman gibi bir video tasarlarken kullanıcılara daha yeni deneyimler sunarak daha yeni ve büyüleyici şeyler sunacak.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız Motion Ninja ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir