Mother Simulator
Mother Simulator

Mother Simulator: Virtual Baby v1.7.49 MOD APK (Unlimited Money, VIP Unlocked)


Mother Simulator Mod APK, doğum anne rolünü oynarken kutsal anneliğin mutlu hissini getiren canlandırıcı bir simülasyon oyunu olan benzersiz bir birinci şahıs simülasyon oyunudur.

Android Android Oyun
5 ( 539 puan )
Fiyat: $0
İsim Mother Simulator
Yapımcı Skytec Games Inc
Tür Oyun
Boyut 136M
Versiyon 1.7.49
MOD Sınırsız Para, Kilidi Açılmış VIP
Orjinal Google Play
Mother Simulator is the most famous version in the Mother Simulator series of publisher Skytec Games Inc
Mod Version 1.7.49
Total installs 10,000,000+

İndir (136M)

Anne Simülatörü sizi annelik dünyasına getiriyor; ailesini seven ve koruyan bir anne, bir eş rolünü oynayacaksın. Senin görevin bebeklere bakmak, evi temizlemek, yemek yapmak, evcil hayvanlara bakmak ve daha birçok harika eş ve anne işi. Bir annenin yoğun dünyasında dönüp durmak unutulmaz bir deneyim olacak; Bir annenin işi asla kolay olmadığı için zor zamanlar yaşayacaksın. Aile mutluluğunu beslemek ve inşa etmek, bugün yeni bir hayat deneyimleyebilmeniz için bir annenin işine başlamakla birlikte ana görevinizdir.

Anne Simülatörü: Sanal Bebek

BEBEĞİNİZE BAKIN

Size unutulmaz bir deneyim yaşatacak heyecan verici bir simülasyon dünyasında bir annenin ev işini başlatın. Kutsal annelik dünyasına geldiğinizde, aile içinde bir eş ve anneye dönüşeceksiniz. Her gün, işiniz bir ev hanımının evinde bebeğe bakmak, çocukları beslemek, çamaşır yıkamak, banyo yapmak ve … ve diğer ev işlerini yapmak etrafında döner. Anneliği deneyimlemek size ailenizi daha çok sevmenin ne kadar zor ve kutsal olduğunu gösterir.

Anne Simülatörü: Sanal Bebek

EVİNİZİ KEŞFEDİN

Oyun büyük bir ev alanı açar; evi temizlemek için çok zaman harcayacaksınız. Mevcut tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak evinizin alanını tamamen değiştirebilirsiniz; günlük hayatta yardımcı olacak birçok çekici ödül ve para almak için her gün oyun görevlerini tamamlayın. Ev temizliği, bebek bakımı, bahçe işleri ve yemek yapmanın yanı sıra, çok para kazanma görevini tamamlayabilmek için güçlü yönlerinizden de yararlanabilirsiniz. Tercihlerinize ve isteklerinize göre hayalinizdeki evi değiştirme fırsatını açın.

Anne Simülatörü: Sanal Bebek

BAKIM

Bir aileye bakmak asla kolay bir iş değildir; aile hayatını en iyi şekilde dengeleyebilmen için her şeyi uzlaştırman gerekecek. Asil bir annenin büyük eseri; her gün zor görevlerden geçmek zorunda kalacaksınız. Oyun farklı seviyelere göre hiyerarşik olacak ve daha sonra zorluk kademeli olarak artacaktır. Olağanüstü temizlik ve yemek pişirme işleriyle ev işi ortamı size en keyifli deneyimi sunuyor. Fantastik simülatörün keyfini çıkarın, daha önce hiç bilmediğiniz güçleri keşfedin ve harika bir ev hanımı olarak işinizi yapın.

Anne Simülatörü: Sanal Bebek

EV TEMİZLİĞİ

Oyun, göreve göre tasarlanmıştır; senin işin, evi zevkinize göre mükemmel hale getirmek için yenileme fırsatına sahip olmak için her gün görevi iyi bir şekilde tamamlamak. Yemek pişirmek, bebek bezi değiştirmek, çamaşır yıkamak, bahçeyi süpürmek, bahçeyle ilgilenmek ve çok daha fazlası için bir ev hanımı görevine başlayın. Harika temizlik araçlarıyla evinizi parlak ve tozsuz hale getirerek işinizi kolaylaştırın ve ailenize daha fazla zaman ayırın. Oyun sayesinde gerçek mutlu bir aile, küçük bir ev ama büyük mutluluklar yaşayacaksınız.

EVCİL HAYVANINA İYİ BAK

Her gün evcil hayvan yetiştirmenize ve onlara bakmanıza izin veren mutluluk, sevdiklerinize her gün baktığınız zaman iki katına çıkar. Evcil hayvanlarınızı yıkayın ve besleyin, birlikte oynayın ve en huzurlu anlarını onun küçük evinde geçirin. Ev hanımı rolünü üstlenmek size yeni ve heyecan verici duygular verir. Ancak bir ev hanımının işi asla kolay değildir, bu yüzden ilk başladığınızda zor bir dönemden geçmeniz gerekecek ama endişelenmeyin çünkü oyun sizi birçok harika ev işi aracıyla destekleyecek.

Anne Simülatörü: Sanal Bebek

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyunculara en heyecan verici ve gerçekçi deneyimi sunmak için harika bir rüya evi alanıyla gerçekçi bir simülasyon dünyasını simüle edin.
  • Harika bir eş ve anne rolünü oynayan harika doğum ve annelik deneyimi, size daha önce hiç olmadığı gibi bir his veriyor.
  • Oyun, unutulmaz izlenimler yaşamanız için bir dizi farklı zorluk içeren çeşitli görevlere dayalı olarak tasarlanmıştır.
  • Bahçe ve evcil hayvanlarla ilgilenmek size yeni işler kazandırır ve en huzurlu anların tadını çıkarır.
  • Bebeğiniz ve aile üyeleriniz için en iyi kıyafetleri özgürce seçebilmeniz için çeşitli seçenekler, geniş kıyafet sistemi.


İndir (136M)

Artık indirmeye hazırsınız Mother Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSkytec Games Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir