Mostory
Mostory

Mostory v3.1.5 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Mostory: insta animasyonlu hikaye oluşturucu, kendi fotoğraflarınızdan eğlenceli ve profesyonel animasyon çalışmaları oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Instagram platformunda sadece birkaç temel adımla arkadaşlarınıza göstermek istediğiniz bir ürünü

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 441 puan )
Fiyat: $0
İsim Mostory
Yapımcı cerdillac
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 32MB
Versiyon 3.1.5
MOD Pro Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Mostory is the most famous version in the Mostory series of publisher cerdillac
Mod Version 3.1.5
Total installs 1,000,000+

İndir (32MB)

Mostory: insta animasyonlu hikaye oluşturucu, kendi fotoğraflarınızdan eğlenceli ve profesyonel animasyon çalışmaları oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Instagram platformunda sadece birkaç temel adımla arkadaşlarınıza göstermek istediğiniz bir ürünü kolayca oluşturabilirsiniz. Para yok, karmaşıklık yok, yüksek uzmanlığa ihtiyaç yok, yalnızca bu uygulamada bulabileceğiniz şeyler.

HER ŞEY HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Animasyonlu videolar inanılmaz derecede sofistike ve sanatsal görünüyor, ancak onları oluşturmak çok kolay. Uygulamanın örnek mağazasına gitmeniz, en sevdiğiniz filmi seçmeniz ve ardından bunları şablonda birleştirmek için cihazda bulunan fotoğrafları seçmeniz yeterlidir. Elbette, fotoğraflarınızı mevcut çerçevelere biraz sığdırmak için kırpmanız da gerekiyor. Ortaya çıkan ürünün, arsa, efektler veya ses dahil olmak üzere tam olarak prototip gibi olması garanti edilir. Size aralarından seçim yapabileceğiniz 30’dan fazla farklı hikaye şablonu sunuyoruz.

Mevcut şablonlara ek olarak, kendi ürünlerinizi de özelleştirebilirsiniz. Tabii ki, özel bir animasyonlu video oluşturma adımları biraz daha karmaşık olacaktır. Bu iş, Mostory’yi yetkin bir şekilde kullanmanızı, makul bir arsa oluşturmak için fikirlere sahip olmanızı, nasıl efekt yaratılacağını bilmenizi ve müzik eklemenizi gerektirir. Kolay olmasa da uygulamada yapılması gereken tüm adımlar açık bir şekilde yönlendiriliyor veya daha verimli olması için youtube platformuna bu uygulamanın nasıl kullanılacağını da ara yazabilirsiniz.

Mostory: Instagram için insta animasyonlu hikaye editörü Mostory: Instagram için insta animasyonlu hikaye editörü Mostory: Instagram için insta animasyonlu hikaye editörü

ENTEGRE KÜÇÜK FOTOĞRAF DÜZENLEME ARACI

Videoya dahil etmeyi düşündüğünüz fotoğraflar bazen örnek videonun çerçevesine sığmayacak veya istediğiniz gibi olmayacaktır. Mostory, fotoğraflarınızı kolayca kırpmanız için uygulamalar sağlar. Fotoğraflarınızı daha sanatsal ve canlı hale getirmeniz için 300’den fazla farklı kolaj şablonu var. Artık bunları başka bir uygulamada düzenlemek için daha fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacak.

FARKLI FİLTRE MAĞAZASI

Ürününüzü kolayca uyarlamanız için 100’den fazla farklı filtre mevcuttur. Bu filtreler yalnızca videonun renginin konuya daha iyi uymasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda mevcut fotoğraflardaki parlama, karartma, … gibi hataların düzeltilmesine de olanak tanır. Filtre sistemi, kullanıcıların filtreleri hızlı bir şekilde aramasına ve birbirleriyle karşılaştırmasına yardımcı olmak için düzenlenmiştir. Ayrıca mükemmel hissetmek için her filtredeki öğeleri manuel olarak özelleştirebilirsiniz.

Mostory: Instagram için insta animasyonlu hikaye editörü Mostory: Instagram için insta animasyonlu hikaye editörü Mostory: Instagram için insta animasyonlu hikaye editörü

DAHA FAZLA MÜZİK, DAHA EĞLENCE

Animasyonlu bir yapım hiç sesi olmasaydı gülünç görünürdü. Uygulama mağazası size 100’den fazla farklı müzik parçası sunar ve bunların tümü telif hakkı içermez. İletmek istediğiniz içeriği vurgulamak için videonun temasıyla eşleşen bir müzik parçası seçin. Bir video, farklı müzik parçaları da ekleyebilir. Ayrıca en sevdiğiniz müziği cihazın koleksiyonuna da ekleyebilirsiniz.

YORUM PARÇALARIYLA İÇERİĞİ TEMİZLEME

Videonuzu kullanma amacınıza bağlı olarak, belki eğlence, anıları saklamak veya iletişim amacıyla iletmek istediğiniz içeriği netleştirmek için bazı açıklamaları tamamen ekleyebilirsiniz. Mostory APK aralarından seçim yapabileceğiniz 200’den fazla yaratıcı ve eğlenceli çizgi yazı tipine sahiptir. Animasyonlu ürünün içeriğini etkilememesi için metnin boyutunun ve konumunun hizalanmasına dikkat edin.


İndir (32MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mostory ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdancerdillac

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir