MORTAL KOMBAT
MORTAL KOMBAT

MORTAL KOMBAT v3.7.1 APK + OBB indir (Hasar/Savunma Çoklu) 2022


MORTAL KOMBAT, deneyimlemeniz gereken en iyi aksiyon ve dövüş oyunlarından biridir. Her biri kendi benzersiz güçlerine sahip çeşitli karakterlerle, birinci sınıf 3D grafiklerle son derece gerçekçi bir şekilde yeniden üretildi ve bu oyun kesinlikle şi

Android Android Aksiyon
5 ( 459 puan )
Fiyat: $0
İsim MORTAL KOMBAT
Yapımcı Warner Bros
Tür Aksiyon
Boyut 50M
Versiyon 3.7.1
MOD Hasar/Savunma Çoklu
Orjinal Google Play
MORTAL KOMBAT is the most famous version in the MORTAL KOMBAT series of publisher Warner Bros International Enterprises
Mod Version 3.7.1

İndir (50M)

MORTAL KOMBAT, deneyimlemeniz gereken en iyi aksiyon ve dövüş oyunlarından biridir. Her biri kendi benzersiz güçlerine sahip çeşitli karakterlerle, birinci sınıf 3D grafiklerle son derece gerçekçi bir şekilde yeniden üretildi ve bu oyun kesinlikle şikayette bulunamayacaksınız. Büyük savaşlar başladı; Oyunu şimdi indirin ve üstün dövüş becerilerinizi gösterin.

MORTAL KOMBAT: Nihai Dövüş Oyunu!

NE VAR NE YOK? GÜNCELLENMİŞ VERSİYON

Yeni sürüm, yeni Earthrealm cihazının gelişini memnuniyetle karşılıyor. Bu sürümde ayrıca Kurt Kiba, Ayı Komo veya Kartal Hana gibi yeni çağrılan canavarlar da ortaya çıkıyor ve bu çağrılan canavarlar MK11 Nightwolf’un savaşlarında etkili bir yardımcısı olacak. Yeni versiyondaki kurt adam karakterinin gücü de artırılmış.

MORTAL KOMBAT: Nihai Dövüş Oyunu!

BECERİ HEPSİ KARAR VERİR

MORTAL KOMBAT çok fazla taktik değil, göz alıcı dövüş maçlarına odaklanıyor. Oyun ekranı rotada belirtilmiş olup, geçmeniz gereken toprakların hükümdarları ile sırayla savaşacaksınız. Hareket etmek, zıplamak, saldırıları atlatmak veya dövüş becerileriyle birleştirmek için sol, sağ, yukarı, aşağı ok tuşlarını kullanın. Üç temel hamle kullanabilirsiniz, ancak sürpriz faktör, hareketi hamlelerinizle nasıl ilişkilendirdiğinizdir.

MORTAL KOMBAT: Nihai Dövüş Oyunu!

KARAKTERİSTİK SİSTEM ZENGİN

Savaş karakterinizi seçerken oldukça zorlanacaksınız. En iyi dövüş becerilerine sahip kahramanlardan oluşan bir koleksiyon, aralarından seçim yapmanı bekliyor. Skarlet, Scorpion, Raiden, Jade, Kabal ve Sub-Zero gibi birçok önemli karakteri düşünebilirsiniz. Her karakterin farklı dövüş becerileri olacak ve hepsinde ustalaşmak kolay değil. Bu yüzden size tavsiye, seçimlerinizi en aza indirmek, sevdiğiniz belirli karakterlerde ustalaşmak için zaman harcamak.

MORTAL KOMBAT: Nihai Dövüş Oyunu!

SAVAŞ YALNIZ DEĞİL

MORTAL KOMBAT bireysel bir oyun değil, aynı zamanda takım arkadaşlarının dayanışmasına da ihtiyacı var. Heyecan verici 3v3 savaşlar fethetmenizi bekliyor. En az iki arkadaşınızı daha oynamaya davet edin ve 3’e 3 heyecanlı maçlara katılmak için 3 kişilik bir takım oluşturun. Siz ve takım arkadaşlarınız, Team Nightmare, Team Day of the Dead veya Team Ronin gibi tüm ekibin gücünü artırmak için aynı savaşçıları seçebilirsiniz.

MORTAL KOMBAT: Nihai Dövüş Oyunu!

YÜKSELTMEYİ DURDURMAYIN

Bu, zayıf ve muhafazakarlar için bir savaş değil. Daha sonraki seviyelere ne kadar çok giderseniz, rakipler o kadar zorlu olacaktır. Bazen tek bir hareketle zayıf bir savaşçıyı kolayca yenebilirler. Bu nedenle, karakterleri ve silahları yükseltmek, yardım edemeyeceğiniz bir şey değil. Hasarınızı artırmak için silahları yükseltin ve direnci artırmak için şapkaları ve zırhları yükseltin. Ayrıca, başlatıldığında onları daha ölümcül hale getirmek için özel becerileri yükseltmeniz gerekir.

MORTAL KOMBAT: Nihai Dövüş Oyunu!

HATASIZ GRAFİKLER

MORTAL KOMBAT, karakterin imajını ve hareketlerin reprodüksiyonunu en üst faktör olarak yerleştiriyor. İnce ayarlanmış grafikler, deneyiminizi çok daha iyi hale getirecek. Savaş sırasında eklenen ses de oyuncunun merakını artırıyor. Ancak 3D grafikler o kadar etkileyici ki oyunun indirme kaynağı da oldukça büyük, bu yüzden bu oyunu başlatmak için yeterli konfigürasyona ve belleğe sahip bir cihaz hazırlayın.


İndir (50M)

Artık indirmeye hazırsınız MORTAL KOMBAT ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWarner Bros International Enterprises

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir