Mortal Kombat
Mortal Kombat

Mortal Kombat v3.5.1 APK + OBB indir (Menü/Yüksek Hasar) 2022

21Aksiyon oyunu meraklısıysanız bu popüler oyunu görmezden gelemezsiniz. Mortal Kombat, iOS ve Android cihazlarda bulunan olağanüstü derecede şiddetli ve popüler bir dövüş oyunudur. Oyuncular farklı dövüşçüleri toplayacak ve çıplak elle dövüş sanatla

Android Android Hayatta Kalma
5 ( 568 puan )
Fiyat: $0
İsim Mortal Kombat
Yapımcı Warner Bros.
Tür Hayatta Kalma
Boyut 1.3GB
Versiyon 3.5.1
MOD Menü/Yüksek Hasar
Orjinal Google Play
Mortal Kombat is the most famous version in the Mortal Kombat series of publisher
Mod Version 3.5.1
  • Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmesine tıklayın:
  • Saldırıyı devre dışı bırakın ve botları engelleyin;
  • Büyük hasar;
  • Siz ve düşman, henüz şarj edilmemiş olsalar bile becerileri kullanabilirsiniz (yani simgeleri sol altta gösterilmediğinde).
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı
  • Savunma Çarpanı (DOT efektleriyle çalışmaz)

21Aksiyon oyunu meraklısıysanız bu popüler oyunu görmezden gelemezsiniz. Mortal Kombat, iOS ve Android cihazlarda bulunan olağanüstü derecede şiddetli ve popüler bir dövüş oyunudur. Oyuncular farklı dövüşçüleri toplayacak ve çıplak elle dövüş sanatları, yakın dövüş silahları gibi çeşitli dövüş sanatları ve silahlarla rakiplere karşı savaşmak için üç kişilik bir ordu oluşturacaklar. Ve hatta silahlar ve özel büyü yetenekleri de var.

Oyun, acımasız ve kanlı savaşların yanı sıra serinin karakterlerini de koruyor. Dövüştüğünüzde ekranda çok fazla kan görünecek. Karakterler, değiştirilecek kendi varyasyon kıyafetlerine sahip olacak, ağırlıklı olarak seksi ve açıklayıcı kıyafetlere sahip kadın karakterler.

mortal kombat apk indir modkiwi com 1 mortal kombat apk indir modkiwi com 2

GİRİŞ

Mortal Kombat APK , Earthrealm ve Outworld olmak üzere iki ana karaktere sahiptir. Savaşmak zorundasın ve turnuva başladığında bu iki karakterin kaderi senin ellerinde olacak. Oyuncu, savaşmak için krallıkların her yerinden en büyük savaşçıları toplayabilir. Ardından oyuncular bir dizi Kombatant oluşturacak ve destansı 3v3 savaşlarda güçlerini test edecekler. Dikkatlice seçin ve dünyadaki en önemli dövüş turnuvalarında kendinizi kanıtlayın.

Ek olarak, Outworld kulelerinin meydan okumasıyla karşı karşıya kalacak ve tek oyunculu veya tek taraflı modda kendinizi şampiyon ilan edecek ve Faction Wars’ta çok oyunculu savaşlarda takımınızın düşmanlara karşı cesurca savaştığını kanıtlamak için çevrimiçi savaşa katılacaksınız. Cesur vahşet hayranlarının, mevcut bir mobil imha paketinde oyundan beklediği şey budur.

mortal kombat apk indir modkiwi com 3 mortal kombat apk indir modkiwi com 4

KARAKTER VE MÜCADELE

MK11, Mortal Kombat’ta çok yönlü bir kadrodur çünkü düşmanlarınıza büyük hasar vermek için benzersiz beceriler ve güçlü ekip sinerjileriyle donatılmıştır. MK11 koleksiyonunda MK11 Raiden, Scorpion, Jade, Sub-Zero, Kabal ve Skarlet bulunur. MK11’deki her ordu güçlü ve son derece savaşıyor. Hatta düşmanlarına karşı güçlü bir kritik vuruş olan aynı Ölümcül Darbeyi gerçekleştirirler.

Oyuncular, kendi güçlü savaşçı ekibinizi oluşturarak ve onları deneyim, yeni saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için korkunç savaşlara yönlendirerek 3’e 3 Acımasız kombinasyonlarda savaşacaklar. Team Ronin, Nightmare ve Day of the Dead gibi düşmanlarınıza karşı mutlak bir avantaj elde etmek için benzersiz sinerjilere sahip savaşçılar bulun ve ekip oluşturun, ekibinizin gücünü düşmana kanıtlayın.

ANA ÖZELLİKLER

Oyuncuların farklı takımlara katılabildiği ve birçok farklı yerden gelebildiği çevrimiçi rekabet modu ile bir kişiyle savaşıyor ve diğer birçok oyuncuyla rekabet ediyorsunuz. Heyecan verici haftalık ödüller kazanmak için Faction’ın lider panosunda yerinizi alın. Takım arkadaşlarınızın kendilerini kanıtlamak için karmaşık zorlukları tamamlamasına izin verin. Yeni kadronuza güçlü savaşçılar eklemek için yeni haftalık savaşlara katılın.

mortal kombat apk indir modkiwi com 5 mortal kombat apk indir modkiwi com 6

Mortal Kombat, oyununuzu kişiselleştirmenize de yardımcı olur. Feats of Strength’de benzersiz karakter özelleştirmelerinin kilidini açın. Muzaffer pozlar, Zafer alayları ve şampiyona layık Zafer sancaklarıyla dolu sonsuz bir eylem kombinasyonu ile ustalığınızı göstermek için savaşları kazanmaya çalışın. Ayrıca, Feats of Strength’in kilidini açmak, karakterinizin istatistiklerini artırmanıza da yardımcı olur.

GRAFİK VE SESLER

Oyunun grafikleri ve sesi o kadar harika ki aşık olmanızı sağlayacak. Oyundaki karakterler, insan dışı anatomi de dahil olmak üzere hem harici hem de dahili olarak ayrıntılı olarak gösterilir. Ek olarak, dövüş kare hızı çok düzgün ve Mortal Kombat’taki animasyonlar birbirine karışıyor ve oyuncuların gözlerini oyun ekranından ayırmasını engelliyor.

Ses açısından, karakterin ayak seslerinin sesi, savaştaki yumrukların sesi ve gerçekçi silah sesleri gibi küçük şeyler oyunculara tam bir güven duygusu veriyor. Şiddet, oyunun ana eylemidir; birbirini öldürürken kas dokusuna sahip bir karakterin görüntüsü yerini ete, ardından kemiklere ve göğüs kafesine vererek karın içindeki iç organları ortaya çıkarıyor. Oynanış tüm kanlı ışıklardan üstün olduğu için alışacaksınız.

Mortal Kombat APK oyuncuların görmezden gelemeyeceği nihai aksiyon oyunlarından biridir. Her bakımdan, bu, oyunculara ilgi çekici bir deneyim sunmak için yapılmış ve bazen gaddarlığı ile dile getirilen harika bir oyundur.


İndir (1.3GB)

Artık indirmeye hazırsınız Mortal Kombat ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir