Morse Expert
Morse Expert

Morse Expert v1.13 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Kaliteli bir ses dosyasına sahip olabilmek için üreticiler, özellikle Radyo istasyonlarında, kullanıcıların mors kodunu kolayca metne dönüştürebilmeleri için Mors Expert'i yayınladı. Ham'ın aramalarını ve anahtar sözcüklerini vurgulama seçeneği sunul

Android Android İletişim
4 ( 455 puan )
Fiyat: $0
İsim Morse Expert
Yapımcı Alex VE3NEA
Tür İletişim
Boyut 4MB
Versiyon 1.13
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Morse Expert is the most famous version in the Morse Expert series of publisher Alex VE3NEA
Mod Version 1.13
Total installs 10,000+

İndir (4MB)

Kaliteli bir ses dosyasına sahip olabilmek için üreticiler, özellikle Radyo istasyonlarında, kullanıcıların mors kodunu kolayca metne dönüştürebilmeleri için Mors Expert’i yayınladı. Ham’ın aramalarını ve anahtar sözcüklerini vurgulama seçeneği sunulur. Ses kod çözme, CW Skimmer’da kullanılan benzersiz algoritmalar kullanılarak hızlı ve verimli bir şekilde yapılır.

METİN SEÇİM MODU

Kullanıcıların, basit kullanımla metin seçim moduna geçmek için kodu çözülen metne yalnızca tek bir tıklaması yeterlidir. Ayarlamalar yapmak için tutamacı kullanmayı ve seçtiğiniz metni kopyalamak, paylaşmak veya kaydetmek için seçim menüsünü kullanmayı seçeceksiniz. Seçim modunda kod çözme duraklatılırsa, kod çözme programını sürdürmek için seçimin dışına dokunun.

Mors Uzmanı

ETKİLİ EKO AZALTMA

Morse Expert, kullanıcıların mikrofondan gelen sesi kolayca çözmesine yardımcı olur. Bununla birlikte, dikkatli olmanız yardımcı olacaktır, çünkü mikrofon tarafından alınan ses yankısı, kod çözme işleminin doğruluğunu azaltabilir ve hatta tüm kod çözme işleminizi mahvedebilir. Yankıyı azaltmanın yolu, mikrofonu telefona mümkün olduğunca yakın yerleştirmek.

FREKANS KİLİT MODU VE RADYO HAM

Uygulama tarafından varsayılan olarak, bant genişliğinde birden fazla sinyal varsa, uygulamanın kod çözücüsü sinyaller arasında dinamik olarak geçiş yapmanıza otomatik olarak yardımcı olacaktır. Sinyal frekansı ekranına tek bir dokunuş, yeşil üçgeni sarıya çevirerek kullanıcıya modun kilitli olduğunu bildirecek ve ikinci kez basıldığında frekans kilidini devre dışı bırakacaktır.

Ham Radyo modu ile ilgili ayarlar ekranında genel, varsayılan metin modu ve QSO radyo Ham modu arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu modda, uygulama, kelime segmentasyonunu iyileştirmek ve ekran görüntüsünü görüntülemek için kodu çözülen metni daha fazla işleyecektir.

Mors Uzmanı

ANA ÖZELLİKLER

  • Telefonunuzu radyoya bağlamak için Radyolu Mors Expert’i kullanın veya ünitenin ön panelindeki bir kulaklık takabilirsiniz.
  • Ekran görüntüsü veya mikrofonla kayıt yaparak mikrofondan gelen sesin kodunu çözerken yankıyı azaltın; yankıyı en aza indirmek için mikrofonu cihaza yakın yerleştirmelisiniz.
  • Ham Radyo modu, genel, varsayılan metin modu ile Ham Radyo QSO modu arasında geçiş yapmanızı sağlar ve kelime segmentasyonunu ve diğer olağanüstü kelimeleri iyileştirir.
  • Frekans kilidi modu, sinyaller arasında otomatik olarak geçiş yapmanıza, şelale ekranına tek bir dokunuşla frekansı kilitlemenize ve ikinci bir basışta bunu devre dışı bırakmanıza yardımcı olur.
  • Metin seçim modu, menüde bulunan kopyalama, paylaşma, seçili metni kaydetme gibi ayar seçenekleriyle sesi metne kolayca çözmenize yardımcı olur.


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız Morse Expert ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir