Moon+ Reader Pro
Moon+ Reader Pro

Moon+ Reader Pro v7.1 build b701001 APK (Tam Yamalı) indir 2022


Teknoloji çağı büyüyor ve giderek daha fazla insan kağıt kitap okumaktan e-kitap okumaya geçiyor. Bir e-kitabın avantajı, normal kitaplar kadar hacimli olmadan her yere götürebileceğiniz büyük bir bilgi deposunu barındırabilmesidir. E-kitap okurken A

Android Android Kitaplar ve Referans
4 ( 236 puan )
Fiyat: $0
İsim Moon+ Reader Pro
Yapımcı Moon+
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut 25MB
Versiyon 7.1 yapı 701001
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
Moon+ Reader Pro is the most famous version in the Moon+ Reader Pro series of publisher Moon+
Mod Version 7.1 yapı 701001
Total installs 1,000,000+
 • Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Google Drive Bulut çalışır;
 • Varsayılan mevcut epub kitabını ana listeden kaldırın;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.


İndir (25MB)

Teknoloji çağı büyüyor ve giderek daha fazla insan kağıt kitap okumaktan e-kitap okumaya geçiyor. Bir e-kitabın avantajı, normal kitaplar kadar hacimli olmadan her yere götürebileceğiniz büyük bir bilgi deposunu barındırabilmesidir. E-kitap okurken Android’in bir numaralı okuma uygulamasından bahsetmemek elde değil: Moon+ Reader Pro. Benzersiz özellikleri bir araya getiren bir kitap okuyucu arıyorsanız, bu uygulama tam size göre.

Ay+ Okuyucu Pro Ay+ Okuyucu Pro

KOLAY VE RAHATLIKLA OKUMANIZI SAĞLAR

Moon+ Reader Pro, size en iyi okuma deneyimini yaşatmak için benzersiz özelliklerle dolu lider e-okuyucu uygulamasıdır. Bu kitap okuyucu, metin dosyalarını en kolay ve rahat şekilde okumanızı sağlar. Sadece bu değil, sağlanan özelliklerle PDF dosyalarını da özelleştirebilirsiniz. Bu uygulamanın size verdiği deneyim, gerçek bir kitap okuyormuş gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Kolayca ve hızlı bir şekilde arşivleyebilir, satırları veya yer imlerini vurgulayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

PDF, DOX, ZIP vb. tüm kitap arşivleri bu uygulamada okunabilecektir. Akıllı cihazınızla kitap okumak sizi göz yorgunluğuna veya göz problemlerine yatkın hale getirecektir. , endişelenmeyin çünkü bu uygulama ekranın sol kenarı boyunca yalnızca bir kaydırma hareketiyle kolay aydınlatma ayarını destekler.

BENZERSİZ METİN DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ

Kitabınızın sayfalarında özelleştirmeler yapmak için seçebileceğiniz 24 adede kadar işlem vardır. Tıpkı gerçek kitaplar gibi, her yere bir kitap hazinesi getirebildiğinizde daha fazla paradan tasarruf edebilirsiniz. Yalnızca yakınlaştırma veya uzaklaştırma yapmakla kalmaz, Moon+ Reader Pro, önemli bilgileri yazmanıza, üzerine yazmanıza veya vurgulamanıza da olanak tanır. Sadece bu uygulamada, kitapları gerçek bir basılı kitap okuyormuş gibi okuyabilir ve yazı tipini veya yazı tipi boyutunu beğeninize göre düzenleyebildiğinizde elinizde bir metin düzenleyiciye sahip olabilirsiniz.

Ayrıca bu uygulama aynı zamanda özel kelimeler de dahil olmak üzere her şeyi basit dokunuşlarla çevirebileceğiniz bir sözlüktür. Uygulama, kullanmanız için dünya çapında 40’tan fazla popüler dil sağlar.

Ay+ Okuyucu Pro Ay+ Okuyucu Pro Ay+ Okuyucu Pro

KULLANIMI KOLAY

Bu kitap okuyucunun nasıl kullanılacağı oldukça basittir. Sadece biraz öğrenmeniz gerekiyor, o zaman bu uygulamayı tamamen iyi kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için ana ekrana gidip menüyü seçiyorsunuz ve menü, ihtiyaçlarınıza göre seçmeniz için farklı öğeler gösterecek. Sınırsız kitaptan oluşan devasa bir kitaplık ile çevrimiçi kitap okumak için Net Kitaplığı’nı seçersiniz. Sahip olduğunuz dosyalardan kitap okumak istiyorsanız, Kendim veya Dosyam dosyayı açar ve okumaya başlar.

ÖZEL ÖZELLİKLER

Bu Pro sürümde, özel alanınızla, reklamlarla kesintiye uğramadan rahat bir okuma deneyimi yaşayacaksınız. Sadece bu değil, uygulama size her zamankinden daha sorunsuz ve daha hızlı bir deneyim sunuyor. Uygulama, dijital ve parmak izi şifreleri dahil olmak üzere belgelerinizin gizliliğini sağlamak için şifre belirlemeyi de destekler.

Sesli kitap modu, Moon+ Reader Pro’nun en popüler özelliklerinden biri olarak kabul edilir. Telefonu sallamanız gerekiyor ve metniniz hızla sese dönüştürülecek. Kitapları her zamanki gibi okumak istemiyorsanız veya ellerinizle meşgulken aynı anda hem okuyup hem çalışmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Kelimeleri net bir şekilde duymak için kulaklık kullanın ve ilham verici en iyi konuşmacılar harika hikayeler okuyacaktır.

İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ ÖZELLEŞTİRİN

Uygulamanın tasarımı oldukça basit ve güzeldir ve uygulama her zaman tercihlerinize saygı göstermelidir. Her şeye birden fazla seçenek sunulur, böylece kendiniz karar verebilirsiniz. 5 otomatik kaydırma modu ile istediğiniz sayfayı nasıl çevireceğinizi seçebilirsiniz. İstediğiniz yazarları ve eserleri favorilere ekleyebilirsiniz. %95 göz koruma filtresi ile istediğiniz ışığı seçebilirsiniz.

E-kitapların getirdiği rahatlığı kimse inkar edemez. Nerede olursanız olun, istediğiniz zaman sadece Moon+ Reader Pro ile insanlığın büyük bilgisini özümseyebilirsiniz. En iyi özelliklerle dolu bu uygulamayı kullanırken hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Okuma, düzenleme, sesli kitaplar, sözlükler, her şey hızlı ve kullanışlıdır ve önemli olan, hepsinin akıllı cihazınıza sığması ve istediğiniz zaman, istediğiniz yere götürebilmenizdir.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız Moon+ Reader Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir