Moon Pioneer
Moon Pioneer

Moon Pioneer v2.11.1 APK indir (Reklamsız) 2022


Moon Pioneer, insanlık için önemli kilometre taşlarını işaretleyen yapıları özgürce inşa etmeniz için size tamamen yeni bir imparatorluk sunuyor. Kulağa garip geliyor, doğru, ama bu tamamen doğru; yanlış duymadınız! Oyuncular, diğer birçok müttefikle

Android Android Hayatta Kalma
4 ( 139 puan )
Fiyat: $0
İsim Moon Pioneer
Yapımcı VOODOO
Tür Hayatta Kalma
Boyut 118M
Versiyon 2.11.1
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
Moon Pioneer is the most famous version in the Moon Pioneer series of publisher VOODOO
Mod Version 2.11.1
Total installs 10,000,000+
1.Üretim ivmesi 2.Yorgun Yok 3.Reklam Yok

İndir (118M)

Moon Pioneer, insanlık için önemli kilometre taşlarını işaretleyen yapıları özgürce inşa etmeniz için size tamamen yeni bir imparatorluk sunuyor. Kulağa garip geliyor, doğru, ama bu tamamen doğru; yanlış duymadınız! Oyuncular, diğer birçok müttefikle birlikte varlığını keşfetmek için aya ayak basma fırsatına sahip olacaklar. Medeniyet değişikliği liderinin misyonunu başarıyla yerine getirebilir misin?

Ay Öncüsü

Ay Öncüsü

SIFIRDAN YAPI

Oyuncular, intihar ordusu olarak bilinen bir ordunun liderine dönüşecekler. Mükemmel görev omuzlarınıza ağır bir yük bindiğinde bu yolculuk size tam olarak güç veriyor. Genel olarak, Moon Pioneer çekirdek oluşturma türünde bir oyundur; oyuncular bu yolculuğa çıktıklarında sıfırdan başlayacaklar. Buradaki her şey, elinizden ve beyninizden orijinalinden tamamen farklı bir görüntüye dönüşecek.

Ay Öncüsü

Ay Öncüsü

GELECEĞİN VAKFI

Bunu yapmak için oyuncuların bu kaynakları farklı yapılar için toplaması ve kullanması gerekecek. Bu şaheserler bir rüya gibi görünüyordu, ancak şimdi Moon Pioneer ile her şey mümkün. Aynen böyle, bu dünya maddi zenginlik ve insan miktarında artacaktır. Bu, geleceğin temeli olacak; insanlık ayda yaşamak için ayak basabilir.

PETROL MADENCİLİĞİ

Aynı zamanda size verilen ilk emir ve emir olan petrolü toplamanıza izin veriyoruz. Siz ve arkadaşlarınız mümkün olduğunca fazla yağ çıkarmanız gerekecek. Bu değerli kaynaktan farklı özel üsler oluşturmaya başlayacaksınız. Her gün son derece yorucu olan ağır bir kıyafet giymeniz gerektiğinde güvenli bir sığınak en önemli hedeftir. Mümkünse her görevden sonra buraya rahatça sığınabilmelisiniz.

Ay Öncüsü

Ay Öncüsü

AYDA YAŞAM ARAYIN

Bununla kalmayıp, öngörülemeyen sayıda ayın gizemli potansiyelinden yararlanma arayışına devam etmek için birçok farklı büyük ve küçük fabrika inşa edebilirsiniz. Grubun nihai amacı, insanlara bir gün çok uzak olmayan bir hayat bulmaktır; insanlar buraya toprak gibi yaşamak ve gelişmek için gelebilirler. Sadece bu da değil, bu şeyler de bu yer yavaş yavaş tükendiğinde dünyaya pozitif enerji katıyor.


İndir (118M)

Artık indirmeye hazırsınız Moon Pioneer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVOODOO

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir