Moon Over Water Live Wallpaper
Moon Over Water Live Wallpaper

Moon Over Water Live Wallpaper v1.16 APK + MOD (Kilitsiz) indir 2022

Moon Over Water Live Wallpaper, hareketli duvar kağıtları sağlayan ve kullanıcıların daha etkileyici bir arayüze sahip olmalarına yardımcı olan bir uygulamadır. Ana düzen, tercihinize bağlı olarak değişikliklerle su ve ay içerecektir.

Android Android Araçlar
4 ( 672 puan )
Fiyat: $0
İsim Moon Over Water Live Wallpaper
Yapımcı Evgeny Fedorischenko
Tür Araçlar
Boyut 6MB
Versiyon 1.16
MOD Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Moon Over Water Live Wallpaper is the most famous version in the Moon Over Water Live Wallpaper series of publisher Evgeny Fedorischenko
Mod Version 1.16
Total installs 500,000+
 • Ay  Evresi Ayar Kilidi Aç.
 • Uygulama İçi Faturalandırma Hizmeti Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı.
 • Değerlendir & Hakkımızda Düğmesini Kaldır.
 • Tüm Gereksiz Çöp Klasörü ve Dosya Kaldırıldı.

Moon Over Water Live Wallpaper, hareketli duvar kağıtlarını kullanırken kullanıcılara daha harika bir deneyim sunar. Uygulamada kullanıma sunulan tüm içerikler gerçek hareketlerden geliştirilmiştir ve bunların yerleşimini ayarlar klasöründen değiştirebilirsiniz. Birlikte verilen aksesuarlar için en son güncellemeler yakın gelecekte yayınlanacaktır. Artık duvar kağıdınıza güzel bir deniz feneri ekleyebilirsiniz.

ŞEYLER İÇİN GERÇEKÇİ HAREKET YARATIN

Kullanıcılar, kurulum dizinindeki komutları kullanırken, Su Üzerinde Ay Canlı Duvar Kağıdı’nda görüntüleri hareket ettirmeye yardımcı olacak eylemler hakkında kurallar oluşturabilir. İyi bir arka plan görüntüsüyle başlayarak, işlemi özelleştirmek için aracı kullanacaksınız. Kullanıcı aya iki kez dokunuyor ve hareketini ve suya düşüşünü izliyor. Aynı şekilde ayarlarda bir komut seçtiğinizde, eylemi tekrarladığınızda başlangıç ​​pozisyonuna dönecektir!

Su Üzerinde Ay Canlı Duvar Kağıdı Su Üzerinde Ay Canlı Duvar Kağıdı

BOYUTU VE HAREKET SEVİYESİNİ AYARLAYIN

Moon Over Water Live Wallpaper’ın sağladığı duvar kağıdında yer alan ana nesneler gökyüzü, su ve aydır. Kullanıcılar gökyüzünden gelen renk efekti sayesinde daha güzel ve mükemmel bir alan yaratmak istediklerinde gökyüzü her zaman favori listesindedir. Su yüzeyi, sürekli hareket eden küçük dalgalarla oluşturulacaktır; gökyüzü günün saatine bağlı olarak renk değiştirecektir. Herhangi bir nesne için kategoriyi değiştirebilirsiniz ve su seçenekleri arasında hareketli hayvanlar veya bazı ağaç tepeleri veya evler bulunur.

AY DÖNEMİNİ İSTEDİĞİNİZE GÖRE DEĞİŞTİRİN

Ayın getirdiği sihir ve gizem, Moon Over Water Live Wallpaper kullanıcılarını her zaman memnun eder. Ay ile ilgili bir dizi an yakalanacak ve güzel bir koleksiyona dönüştürülecek. Ayın evreleri ve hareket döngüsü geçerli olacaktır. Bunlara hilal ayları, dolunaylar ve yarım aylar dahildir. Ayın hareketli görüntülerini kullanırken akılda tutulması gereken şey, gerçek ayı elde etmek istiyorsanız bir ücret ödemeniz gerektiğidir.

GÜZEL VE ​​CANLI BİR TELEFON DUVAR KAĞIDI SAHİBİNİZ

Moon Over Water Live Wallpaper, kullanıcılar tarafından belirlenen gereksinimleri sağlamak için yeni türde telefon duvar kağıtları oluşturur. Sağladığımız şablonları hemen kullanabilir veya kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Çerçeveye konulanlar ayarlar klasörüne dizilecek ve tamamen ücretsiz olarak uygulanacaktır. Sorunsuz çalışma ve iyi bir arayüz deneyimi, kullanmaktan mutlu olmanızı sağlayacaktır. Lütfen sunduğumuz görüntü kalitesi hakkında yorumunuzu bırakın!

Su Üzerinde Ay Canlı Duvar Kağıdı Su Üzerinde Ay Canlı Duvar Kağıdı

ANA ÖZELLİKLER

 • Önceden oluşturulmuş hareketli duvar kağıtları arasından seçim yapın veya şablon koleksiyonumuzu kullanarak kendinizinkini oluşturun.
 • Çerçevede bulunan şeyler için hareket formları oluşturun, gereksinimlere uygun bir arka plan görüntüsü elde etmek için makul bir düzen düzenleyin.
 • Koleksiyondaki yeni desenleri düzenli olarak güncelleyerek, telefonunuza uygularken duvar kağıtlarında özel eylemler ayarlayın.
 • Profesyonel araçları kullanarak hareket süresini ayarlayın, yeniden boyutlandırın ve işlemleri tekrarlayın.
 • Ay evresini beğeninize göre değiştirin, konumu ayarlayın, böylece uygun hale gelsinler. Çeşitli seçenekler sizi bekliyor.


İndir (6MB)

Artık indirmeye hazırsınız Moon Over Water Live Wallpaper ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir