Mood SMS
Mood SMS

Mood SMS v2.8r APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Mood SMS, kullanıcıların en uygun SMS ve MMS mesajlaşma deneyimine sahip olmalarına yardımcı olacak değerli özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, uygulamanın arayüzünü özelleştirmek için çeşitli temaları ve arka planları kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca,

Android Android İletişim
5 ( 63 puan )
Fiyat: $0
İsim Mood SMS
Yapımcı Mad Seven
Tür İletişim
Boyut 53MB
Versiyon 2.8q
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Mood SMS is the most famous version in the Mood SMS series of publisher Mad Seven
Mod Version 2.8q
Total installs 5,000,000+

İndir (53MB)

Mood SMS, kullanıcıların en uygun SMS ve MMS mesajlaşma deneyimine sahip olmalarına yardımcı olacak değerli özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, uygulamanın arayüzünü özelleştirmek için çeşitli temaları ve arka planları kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, bağlantı koşullarına bağlı olarak SMS veya MMS mesajlaşma arasında özgürce geçiş yapabilir ve çeşitli içeriklere sahip medya gönderebilirsiniz.

Mood SMS – Özel Metin ve MMS Mood SMS – Özel Metin ve MMS

KOLAYLIKLA SMS VE MMS MESAJLAMA DENEYİMİ

Mood SMS’de, kullanıcılar kullanışlı mesajlaşma deneyimleri ve kısa mesajlarınızı daha etkileyici hale getiren özelliklerle dolu olacak. Mesajlaştığınız kişiye kolayca mesaj göndermek için birçok yoldan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda internetiniz olsun ya da olmasın, SMS ve MMS mesajlaşma arasında esnek ve anlaşılır bir şekilde geçiş yapmanızı da mümkün kılıyor. Bu yüzden kaçırmamanız gereken bir uygulama.

UYGULAMANIN GÖRÜNÜMÜNÜ VE HİSSİNİ ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRİN

Mood SMS’in temel özelliğinin yanı sıra, kullanıcıların diğer değerli öğeleri keşfetmeleri gerekecektir. Uygulama, renkler, arka plan, yazı tipi, bildirimler ve daha birçok unsur gibi birçok unsurla arayüzü kolayca değiştirebilir. Yani her değişiklikten sonra uygulamanın ara yüzünün getirebileceği çekiciliği görmezden gelemeyeceksiniz. Aynı zamanda kullanıcılara her zaman yeni bir his getirdiği ve her yazışlarında cezbedici olduğu söylenebilir.

Mood SMS – Özel Metin ve MMS Mood SMS – Özel Metin ve MMS

ÇEŞİTLİ TEMA VE DUVAR KAĞIDI DEĞİŞİKLİKLERİ

Kullanıcılar, temalar ve duvar kağıtları gibi birçok Mood SMS kaynağına erişebilir. Uygulamaya uygulayabileceğiniz 100’den fazla tema var ve elbette tüm yönleri aynı anda tamamen değişiyor. Aynı zamanda, uygulama tarafından önerilen duvar kağıtlarını kullanarak veya cihazınızda bulunan etkileyici görüntülerden yararlanarak mesaj yazarken arka planı da değiştirebilirsiniz.

HER TÜRLÜ MEDYANIN MESAJ YOLUYLA GÖNDERİLMESİNE DESTEK

Mood SMS’de uygulamanın desteklediği farklı yollar sayesinde duygularınızı mesajlarla kolayca ifade edebilirsiniz. Emoji simgelerini, yalnızca birkaç basit arama işlemi içeren çıkartmaları veya bulduğunuz memler olabilecek animasyonlu GIF’leri kullanmakta kolaylık sağlayacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınıza kolayca video gönderebilir veya uygulamada bulduğunuz bilgileri paylaşabilirsiniz.

FAYDALI BİR ŞEKİLDE METİN YARDIM

Uygulama ayrıca, 200’den fazla kişiden oluşan bir grupla hızlı bir şekilde anında mesajlaşabilmeniz gibi mesajlaşma deneyiminizi kolaylaştıracak bazı özelliklere de sahiptir. Aynı zamanda, kimin mesaj attığını da bilirsiniz ve sohbeti kolaylıkla devam ettirirsiniz. Ayrıca uygulama, telefon numaralarını hızlı bir şekilde tanımlamanıza ve tanımadığınız kullanıcılardan gelen spam mesajlarını önlemenize yardımcı olmak için arayan kimliğini de destekler.

Mood SMS – Özel Metin ve MMS Mood SMS – Özel Metin ve MMS

MESAJLARINIZI KOLAYCA GÜVENLE VE YEDEKLEYİN

Mesaj korumasını iki ana yolla en üst düzeye çıkarabilirsiniz: başkalarının işini zorlaştıracak bir parola ayarlamak ve önemli mesajları bulutta yedeklemek. Bu, en eksiksiz ve etkileyici mesajlaşma deneyiminin keyfini çıkarabileceğiniz uygulamadır.

SMS ve MMS mesajlaşma deneyimi, kaçırmamanız gereken birçok ilginç noktayı beraberinde getiriyor:

  • Tek bir uygulama ile kolayca SMS ve MMS yazabilir ve internet bağlantınıza bağlı olarak ikisi arasında serbestçe geçiş yapabilirsiniz.
  • Uygulamaya zamanla değişebilen yeni bir görünüm ve his kazandıran çok sayıda öğe değiştirilebilir.
  • Kaçırmayacağınız geniş bir arka plan ve tema kitaplığı vardır ve resimlerinizi duvar kağıdı olarak da kullanabilirsiniz.
  • Gereksiz mesajları görmezden gelebilir, engelleyebilir, telefon numaralarını belirleyebilir ve 200’den fazla katılımcının bulunduğu bir sohbet grubu oluşturabilirsiniz.
  • Kullanıcılar, mesajlarının parola korumalı olduğundan ve bir bulut platformunda yedeklendiğinden emin olabilirler.


İndir (53MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mood SMS ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir