Monthly Idol
Monthly Idol

Monthly Idol v8.42 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Aylık Idol, oyuncuların kendi eğlence şirketlerini kurmalarına ve ünlüleri eğiterek yönetmelerine olanak tanır. Son derece eğlenceli ve heyecan verici olan bu, 2D grafik teknolojisiyle birleştirilmiş yeni bir içerik yaratımıdır. Ondan etkileniyor mus

Android Android Simülasyon
5 ( 642 puan )
Fiyat: $0
İsim Monthly Idol
Yapımcı 608Factory
Tür Simülasyon
Boyut 52MB
Versiyon 8.42
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Monthly Idol is the most famous version in the Monthly Idol series of publisher 608Factory
Mod Version 8.42
Total installs 1,000,000+
  • Sınırsız para
  • Sınırsız mücevher
  • Sınırsız pembe taşlar


İndir (52MB)

Aylık Idol, oyuncuların kendi eğlence şirketlerini kurmalarına ve ünlüleri eğiterek yönetmelerine olanak tanır. Son derece eğlenceli ve heyecan verici olan bu, 2D grafik teknolojisiyle birleştirilmiş yeni bir içerik yaratımıdır. Ondan etkileniyor musun yoksa çekmiyor musun? Şimdi indirin ve keyfini çıkarın! Şirketin erişimini genişletin ve yeni ayda kıyafet ve özel saç stillerinin eklenmesi gibi birkaç yeni teklif alın.

Aylık idol

KARARLI SEÇİMLER YAPMAK

Bir şirketin üst düzey yöneticisi olarak seçeneklerle karşı karşıya kaldığınızda, çalışanlarınızın mükemmel bir başlangıç ​​yapmasına yardımcı olacak bir form seçmeniz gerekecek. Monthly Idol’ün erkek grubu veya kız grubu olarak sizin için iki seçeneği vardır ve askerlik işlemlerini yasallaştırmak için lütfen sözleşme imzalama belgeleri yapın. Sözleşme süresini seçtikten sonra, çalışanlarınızı en iyi idollere dönüştürmek için küçük adımlardan yeniden eğitim alarak sınıfları düzenleme çalışmalarına başlamalısınız.

Parça besteleme ve bunları sunma ve daha sonra bunları disklere aktarma veya sosyal medya platformlarına video akışı yapma pratiği, başlamak için mükemmel bir yerdir. Piyasanın aradığı müzik türünü seçerken belirli sayıda ilk hayran kazanın. Kaliteli albümler satmak, içeriğe bağlılık ve halka açık görünürken uygun imaj da öğrenmeniz gereken bir iş stratejisidir.

Aylık idol

KARARLI DÜZENLEMELER

Aylık Idol, bir günlük program yapmanıza veya önceden bir randevu oluşturmanıza olanak tanır, böylece hiçbir etkinliği kaçırmazsınız. Artan popülerlik nedeniyle, şirketinize daha fazla reklamcı ve sponsor gelecek, onları düşünceli bir şekilde almaya hazır olun! İdol yönetimi hayalinizi gerçekleştirin, seyahat ederken ve ünlü yerleri gezerken daha fazla eğlenin, dünyayı görme şansı ardına kadar açık!

Aylık Idol oynarken akılda tutulması gereken şey, bir kez indirip oynattığınızda ancak yanlışlıkla sildiğinizde veya yeniden yüklediğinizde bulut depolamayı açmadığınızda, tüm veriler kaydedilmediği için sorun yaşayacağınızdır. İlgili işlemler otomatik olarak arşivlenmeyecektir. Ona komutlar vermeniz gerekiyor. Giriş yapmak için Google hesabınızı veya eğlenceye katılmak için yeni bir hesap türünü kullanın!

Aylık idol Aylık idol

EĞLENCE ŞİRKETİNE HOŞ GELDİNİZ

Monthly Idol, dünyanın yeni idollerinden oluşan bir kadroyla kendi eğlence şirketini kurmanın, onları hayata döndürmenin ve ünlü olmalarını sağlamanın ve şirkete prestijli sıralamalara girmenin yanı sıra daha da pratik faaliyetlere sahip olacak. Yeni sürüm yakında görünecek ve gelişmiş bir eğlence şirketi hakkında daha heyecan verici şeyler vaat edecek! Arkadaşlarınızla oynarsanız harika olur, ancak ilgili hataları düzeltmemize yardımcı olmak için bir inceleme bırakmayı unutmayın.


İndir (52MB)

Artık indirmeye hazırsınız Monthly Idol ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir