Monsters & Puzzles: Battle Of GOD
Monsters & Puzzles: Battle Of GOD

Monsters & Puzzles: Battle of GOD v1.35 APK (Menü, İyi Cesaret) indir


Android ürünleri için şiddetli ve ilginç bir fantezi dünyasının içine dalmak için Monsters & Puzzles: Battle of Jesus MOD APK yükleyin. MOD versiyonumuzda, Menü MOD, 1-10 seviyesinden artan hasar enerjisi almanızı sağlar. Oynamadan önce Menü MOD'

Android Android Oyun
4 ( 471 puan )
Fiyat: $0
İsim Monsters & Puzzles: Battle of GOD
Yapımcı INDIEZ GLOBAL PTE. LTD.
Tür Oyun
Boyut 150.62 M
Versiyon 1.35
MOD Menü, İyi Cesaret
Orjinal Google Play
Monsters & Puzzles: Battle of GOD is the most famous version in the Monsters & Puzzles: Battle of GOD series of publisher INDIEZ GLOBAL PTE. LTD.
Mod Version 1.35

İndir (150.62 M)

Android ürünleri için şiddetli ve ilginç bir fantezi dünyasının içine dalmak için Monsters & Puzzles: Battle of Jesus MOD APK yükleyin. MOD versiyonumuzda, Menü MOD, 1-10 seviyesinden artan hasar enerjisi almanızı sağlar. Oynamadan önce Menü MOD’unun etkinleştirilmesinin çok önemli olduğunu unutmayın.

Karşınızda Monsters & Puzzles: Battle of GOD, yepyeni tamamlayıcı 3 RPG

Canavarlar Bulmacalar TANRI MOD Savaşı APK

Monsters & Puzzles: Battle of Jesus, Singapur merkezli bir şirket olan INDIEZ GLOBAL PTE tarafından dağıtılan bir çevrimiçi rol yapma oyunudur. Belki de hem 3’lü eşleştirme bulmaca oyununa hem de sürükleyici unsurlara sahip bir oyunu beğendiniz mi? Yeni, değil mi? Şimdi sunmak istediğimiz makalede, sürükleyici 3’lü eşleştirme oyunuyla dolu yeni kıtalara dalacaksınız. Tam burada, rakipsiz bir canavar ordusuna karşı tüm dövüş becerileriniz gösterilecek. Kadim hazineler hak edenleri bekliyor. Kolezyum’da hüküm sürmeye meydan okumanın zamanı gelmedi mi? Kibirliye bir ömür konsepti sunmanın zamanı gelmedi mi? Monsters & Puzzles: Battle of GOD, Yeni tamamlayıcı 3 RPG’deki tüm heyecan verici ayrıntıları lütfen bekleyin.

Oynanış

Canavarlar Bulmacalar TANRI MOD Savaşı APK

Yukarıda bahsedildiği gibi, Monsters & Puzzles: Battle of Jesus, yepyeni tamamlayıcı 3 RPG, savaşta bir 3’lü eşleştirme rol yapma oyunudur. Oyuncular zekalarını ve çevikliklerini kullanarak 3’lü eşleştirme bulmacalarını aynı türden 3 taşı sığdırmak ve düşmana saldırılar düzenlemek için kullanmalıdır. Her mücevherin gücü olabilir. Örneğin, vuruş rakibin sağlığını düşürür, Mana özel yetenekleri kullanır, Grandmaster potansiyeli rakibin sağlık, mana ve çağrı puanlarını azaltır. Rakibin HP’si (ya da siz) tükendiğinde, rakibinizin gücüne yenilen siz olursunuz. Sonuç olarak, insanların herhangi bir zamanda saldırı başlatmak ve çağırmak için çok dikkatli bir şekilde enerji (Mana) ve karakter (Çağırma karakteri) satın almaları gerekir. Aynı anda 3’ten fazla cevheri birleştirirseniz, düşmanlarınızı alt etmek için özel Nihai saldırılar ve Güvenilir bir müttefik ile daha harika hareketler elde edeceksiniz. Bu çevrimiçi oyunun yeni oynanış getirdiği söylenebilir.

Rol yapma oyunlarına çok aşina olmanız gerekiyorsa, muhtemelen Monsters & Puzzles: Battle of Jesus’daki oynanış, yepyeni tamamlayıcı 3 RPG sizi oynamaya daha bağımlı hale getirecek.

Güncelle ve kilidini aç

Canavarlar Bulmacalar TANRI MOD Savaşı APK

Toplamda 88 Evcil Hayvan ve 5 Muhafız bulabilirsin. Her evcil hayvanın aslında farklı bir gücü vardır ve bu, yetenekli insanların her hayvanın etkinliğini toplamasını gerektirecektir. Sağlığı, hasarı, zırhı ve direnci artırmak için onları yükseltecek ve güzel savaş etkilerine sahip olmak için çok sayıda benzersiz ekipman ekleyeceksiniz. Sadece bu değil, oyuncular karakterin daha fazla zarar vermesi için her yeteneği güncelleyebilir. Her seviyeyi geçtiğinizde Deneyim, gümüş ve yeni bir Beast çağırma bileti alacaksınız. Daha çekici öğeler elde etmek ve yepyeni teknikler geliştirmek için günlük görevlere katılın.

Canavarlar ve Bulmacalar: İsa’nın Savaşı MOD APK yükle

Android için Monsters & Puzzles: Battle of GOD MOD APK kurmak için aşağıdaki bazı önlemleri almanız gerekir.

  1. İlk sürümü silin.
  2. Aşağıda sunduğumuz Monsters & Puzzles: Battle of GOD MOD APK dosyasını indirin.
  3. APK’yı her zamanki gibi yerleştirmeye devam edin.
  4. Açın ve keyfini çıkarın.

Android için Monsters & Puzzles: Battle of GOD MOD APK’sını indirin

Monsters & Puzzles: Battle of GOD, yepyeni Match 3 RPG, heyecan verici 3’lü eşleştirme dövüşünü birleştiren yepyeni sıra tabanlı dövüş oyununa sahip bir rol yapma çevrimiçi oyunudur. Bugün, getirdiği gerçekten inanılmaz güce sahip olmak için Android işletim sistemi ürünleri için MOD APK varyasyonunu yükleyebilirsiniz. Oyun kurulumu sırasında herhangi bir soruyla karşılaşırsanız, lütfen yorumlarınızı görüşlerin altına bırakın. Ve hevesli inceleme için 5 yıldızlı bir incelemeden çıkmayı unutmayın!


İndir (150.62 M)

Artık indirmeye hazırsınız Monsters & Puzzles: Battle of GOD ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir