Monster Truck Vlad & Niki
Monster Truck Vlad & Niki

Monster Truck Vlad & Niki v1.6.3 APK (Sınırsız Altın/Dişliler) indir


Monster Truck Vlad & Niki MOD APK, katılıp becerilerinizi sergilemeniz için bir dizi eğlenceli özelliğe sahip, çocuklar için eğlenceli bir yarış simülasyon oyunudur.

Android Android Eğitim
4 ( 510 puan )
Fiyat: $0
İsim Monster Truck Vlad & Niki
Yapımcı Hippo Kids Games
Tür Eğitim
Boyut 194.73 M
Versiyon 1.6.3
MOD Sınırsız Altın/Dişliler
Orjinal Google Play
Monster Truck Vlad & Niki is the most famous version in the Monster Truck Vlad & Niki series of publisher Hippo Kids Games
Mod Version 1.6.3
Monster Truck Vlad & Niki MOD APK, katılıp becerilerinizi sergilemeniz için bir dizi eğlenceli özelliğe sahip, çocuklar için eğlenceli bir yarış simülasyon oyunudur.

İndir (194.73 M)

Mevcut yarış oyunları, kolay oynanışı, renkli ve eğlenceli fotoğrafları ile tercih edilmektedir. Hız aşığıysanız ve kolay şarkıları seviyorsanız, Monster Truck Vlad & Niki MOD APK‘nin çocuklara özel yarış pistine gelin. 3 yaş ve üstü gençler için bir yarış oyunu, kazanabilecek misiniz?

Monster Truck Vlad & Niki MOD APK hakkında

Monster Truck Vlad & Niki, basit ve ilginç yarış zorlukları yaşayan çocuklar için eğlenceli bir çizgi film acele etme oyunudur. Diğer çeşitli yarış oyunlarından farklı olarak Monster Truck Vlad & Niki, renkli ve tehlikeli yarış arazilerinde düzenlere ve fotoğraflara para harcıyor. Birden fazla manzara üzerinde çalışma hissini yaşayabilir ve oran tutkunuzu tatmin edebilir.

Canavar Kamyon Vlad ve Niki MOD APK

Kolay oyun

Oyunla ilgili çalışma aparatı, ekranda gaza basmak ve zamanında durdurmak için iki büyük kontrol düğmesine odaklanarak gerçekten kolaydır. Kesinlikle karakter seçmeye başlayacaksınız ve 1. turda bir süper arabanın kilidi açılıyor. Görev, çeşitli ve cüretkar yarış yüzeyinin zorluklarını aşmak ve hemen bitiş çizgisine ulaşmaktır. Bu oyun tarzı, yalnızca arazilerde çalışırken basit görünür, ancak kazanmak için hızlandırıcı, sıvı nitrojen ve ekipman kolunu içeren sorunsuz bir koordinasyona ihtiyaç duyar.

Canavar Kamyon Vlad ve Niki MOD APK

Farklı acele manzaralar

Monster Truck Vlad & Niki oyununda deneyim, engebeli tepeler, zorluklarla birçok farklı yüzeyden geçmeyi bekleyebilirsiniz. Sıralama ne kadar büyük olursa, oyuncular o kadar eşsiz, eğlenceli ve nefes kesici manzaraların kilidini açacaktır. 2D grafik tasarımlı oyun, 20’den fazla farklı oyun anı ve özellikle kilidini açmak için çoğu süper araba. Özellikle, önemli ölçüde daha fazla puan ve teşvik kazanmak için engellerin üstesinden geldiğinizde uçan gösteriler veya zorlu yetenekler yapabilirsiniz.Canavar Kamyon Vlad ve Niki MOD APK

Canlı resimler

Monster Truck Vlad & Niki‘nin muhteşem ve etkileyici grafiklerin bir karışımı ve oyuncunun zevklerine göre aracı özelleştirmeye izin veren bir modun karışımı olan animasyonlu bir yarış çevrimiçi oyunu olduğu söylenebilir. Şu anda oyun, diğer çeşitli yarış oyunları gibi oynama veya güncelleme süresi sınırlaması olmaksızın CH Play ve Appstore’da ücretsiz olarak dağıtılabiliyor. Ritmi kullanarak hızlı oynanışı kullanarak parçayı karıştırmak kolaydır, Monster Truck Vlad & Niki oyununda ortaya çıkan zorlukları ustalıkla aşın. Monster Truck Vlad & Niki MOD APK video oyununu indirdiniz ve yarış pistinde çarpışmaya hazır mısınız?

Canavar Kamyon Vlad ve Niki MOD APK


İndir (194.73 M)

Artık indirmeye hazırsınız Monster Truck Vlad & Niki ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir