Monster Truck Destruction
Monster Truck Destruction

Monster Truck Destruction v3.4.4273 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Monster Truck Destruction™, oyuncuları devasa ve güçlü arazi kamyonlarından oluşan bir dünyaya taşıyor. Arabayı karmaşık arazilerde kontrol etmek için profesyonel bir yarışçı olun ve mümkün olan en kısa sürede bitiş çizgisine ulaşın.

Android Android Yarış
4 ( 108 puan )
Fiyat: $0
İsim Monster Truck Destruction
Yapımcı ODD Games
Tür Yarış
Boyut 156M
Versiyon 3.4.4273
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Monster Truck Destruction is the most famous version in the Monster Truck Destruction series of publisher ODD Games
Mod Version 3.4.4273
Total installs 10,000,000+

İndir (156M)

Monster Truck Destruction, sizi bir arazi kamyonunun direksiyonuna oturacağınız son derece heyecan verici bir arenaya götürecek. Reality şovlar aracılığıyla arazi kamyonu yarışlarını görmüş ve bu heyecanı bir kez denemek istemiş ama denememiş olmalısınız. Endişelenmeyin çünkü bu oyuna gelerek en özgün deneyimi yaşayabilirsiniz.

Monster Truck Destruction™

ÇOK ÇEKİCİ OYUN

Monster Truck Destruction™, hâlâ bir yarış oyunu olarak görülse de, Asphalt veya CSR Racing gibi bildiğiniz diğer oyunlara hiç benzemiyor. Parlak süper arabaları sürmek ve harika ve muhteşem bir şehrin sokaklarında yarışmak yerine, artık yeni bir duygu yaşayacaksınız. Dev bir arazi kamyonunun üzerinde oturacak ve engebeli arazide rayları geçmek için oldukça acınası ama aynı zamanda çok kaba görüneceksiniz.

Monster Truck Destruction™

Heyecanlı yarışa girmeden önce daha yetenekli olmak için kontrollere alışabilmeniz için en baştan yönlendirileceksiniz. Kontrol mekanizması da basittir, aracın istediğiniz gibi sola veya sağa hareket etmesine yardımcı olmak için ekranın solunda yalnızca iki düğme bulunur. Sağ tarafta aracınızın harekete geçmesini veya gerektiğinde hemen durmasını kontrol etmeniz için gaz ve frenden başka bir şey olmayacak. Nasıl yönetileceği konusunda ustalaşırsanız, arabanızda hızla ustalaşacak ve yanınızdaki rakibi geçeceksiniz.

Monster Truck Destruction™

YARIŞ PİSTİNİN HEYECAN VERİCİ ATMOSFERİ

Tribünlerde oturan bir sürü seyircinin olduğu bir yarış pistine girip her geldiğinizde tezahürat yapmaya başlasanız ne olurdu? Veya ne zaman güzel bir drift yapsanız, herkes başarınız için sizi tebrik etmek için tezahürat yapacak. Gerçekten de o anki sahne sizi daha da heyecanlandıracak ve heyecanlandıracak çünkü yeteneğiyle tanınmayı kim sevmez. Bu, bu oyunu birçok oyuncu tarafından bu kadar sevilen yapan oldukça mükemmel bir artı olmalı.

Her şey oldukça küçük bir alanda gerçekleşecek. Pist de kısadır, böylece her yarış 1 dakikadan fazla sürmez çünkü esas olarak kimin daha iyi kontrol becerilerine sahip olacağını görmek için yarışmak içindir. Siz ve başka bir araba, sinyal başlayana kadar bekleme alanında bekleyeceksiniz. İki araba, bitiş çizgisine ilk kimin ulaşacağını görmek için ayrı yollarda sırayla gidecek. Bir tur sadece dik bir yokuş yukarı çıkmak ve ardından rolünüzü tamamlayarak başlangıç ​​pozisyonuna dönmektir.

Monster Truck Destruction™

BİRÇOK FARKLI ARAÇ TÜRÜ SEÇENEKLERİ

Yarış türünden bağımsız olarak, farklı araba modellerinden oluşan geniş bir koleksiyona sahip olmanın vazgeçilmez olduğu ve bu oyunun da bir istisna olmadığı söylenmelidir. Bu oyundaki arazi kamyonlarının görüntüsü oldukça vahşi görünse ve süper arabaların lüksü ile karşılaştırılamasa da, yine de yenilmez bir güç sergiliyor. Pek çok karmaşık arazinin üstesinden gelmesi gerektiğinden, otomobilin yapısı oldukça pürüzlü bir tekerleğe sahip ancak bu, yoluna çıkan her şeyi ezmesine yardımcı oluyor.

Daha iyi arabalara sahip olmak için belirli bir miktar para harcamanız gerekir ve araba ne kadar güzel olursa para o kadar yüksek olur, böylece beğendiğiniz arabaları satın almak için kendinize biraz para biriktirebilirsiniz. Ayrıca, motor kiti, süspansiyon sistemi veya egzoz yükleyicisi gibi arabalarınız için bazı şeyleri yükseltmek için garaja da gidebilirsiniz. Arabanız her zamankinden daha hayati hale gelecek ve ayrıca her engeli aştığınızda kendinizi küçümsemiş olacaksınız.

Monster Truck Destruction™

ANA ÖZELLİKLER

– Sürükle, Şampiyona ve Serbest Stil gibi arkadaşlarınızla rekabet etmek için özgürce deneyimleyebileceğiniz üç farklı oyun modunun tümü vardır.
– 3D grafikler, seyircilerin tezahüratlarından çok göz alıcı ve heyecan verici ses efektleri olacak şekilde tasarlanmıştır; araba motorunun sesi, oynarken bir heyecan duygusu yaratır.
– Kontrol etmesi kolay ama yine de aksiyon dolu akrobasi ile ilgi çekici bir oyun sunuyor.
– Çok göz alıcı görünen birçok farklı tasarım ve renge sahip arazi kamyonları koleksiyonu.
– Fizik uygulamak, yarış sırasındaki her hareketi çok gerçekçi gösteriyor.


İndir (156M)

Artık indirmeye hazırsınız Monster Truck Destruction ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir