Monster Storm2
Monster Storm2

Monster Storm2 v1.1.1 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Monster Storm2, oyuncuların belirli türdeki yaratıklarla harika zaman geçirmelerini sağlayan canavar yakalama konseptine sahip bir aksiyon-macera oyunudur. Oyunun en belirgin özelliği, grafik ve görsel niteliklerinin değişmesi, herkesi eğlendirmek iç

Android Android Macera Oyunları
4 ( 324 puan )
Fiyat: $0
İsim Monster Storm2
Yapımcı SharpenPlay Entertainment
Tür Macera Oyunları
Boyut 36M
Versiyon 1.1.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Monster Storm2 is the most famous version in the Monster Storm2 series of publisher SharpenPlay Entertainment
Mod Version 1.1.1
Total installs 1,000,000

İndir (36M)

Monster Storm2, oyuncuların belirli türdeki yaratıklarla harika zaman geçirmelerini sağlayan canavar yakalama konseptine sahip bir aksiyon-macera oyunudur. Oyunun en belirgin özelliği, grafik ve görsel niteliklerinin değişmesi, herkesi eğlendirmek için birçok ilginç duygu yaratması. Her şeyden önce, konusu derin ve oyuncuların dünyadaki her zorluğu tamamlaması veya her sırrı keşfetmesi için en büyük motivasyon.

Canavar Fırtınası2

KEŞFEDİLECEK MUHTEŞEM DÜNYA GELİŞİMİ

Monster Storm2’deki dünya gelişimi çok geniştir ve oyuncunun keşfetmesi için birçok potansiyel yaratmak için birçok farklı boyutta genişler. Dünyanın heyecan verici yanı, etkileyici yeteneklere sahip birçok olağanüstü yaratığa sahip olması ve savaşta kullanılabilecek olmasıdır. Zamanla, yeni alanlar açılacak ve oyunculara geniş ve kaynak açısından zengin dünyada yenileyici deneyimler için daha fazla alan sağlayacak.

Canavar Fırtınası2

YENİLİKÇİ SIRA TABANLI MÜCADELE SİSTEMİ

Oyunun birincil savaş sistemi sıra tabanlı olsa da, daha sürükleyici bir oyun için birçok etkileyici iyileştirme ve ayrıntıya sahip. Herkesin ana savaş birimleri, yolculuk boyunca topladıkları canavarlar olacak ve hepsinin, oyuncuların etkili bir şekilde strateji oluşturması için birçok benzersiz yeteneği var. Ayrıca oyuncuların birçok yaratıcı fikir araştırması veya yaratması için temel sistemler gibi birçok karmaşık öğeyi içerir.

Canavar Fırtınası2

EGZOTİK CANAVARLARI BUL VE YAKALA

Nadir yaratıkların ortamda yumurtlama şansı düşüktür, ancak Monster Storm2, oyuncunun savaşa hazır olması için yakınlarda olduklarına dair birçok göstergeye sahiptir. Yaratıkları avlamanın mekanizması basittir ve onları öldüresiye dövmek ve onları yakalamak için özel aletler kullanmaktır. Aracın seviyesine bağlı olarak, canavarları yakalama şansı daha yüksek ve daha az sınırlıdır ve toplanan her canavar otomatik olarak kişisel envantere kaydedilecektir.

Canavar Fırtınası2

NPCS VE DİĞER İLGİ NOKTALARI İLE ETKİLEŞİM

Dünyanın zenginliği sayesinde, yol boyunca etkileşime girecek birçok şehir, bölge ve NPC’ye sahip olacak ve böylece yolculukta yeni olasılıklar açılacak. Sadece bu da değil, her ilerlemeyi daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek için birçok aktiviteye veya yan göreve sahipler. Oyuncular ayrıca ortamlarda yeni olasılıkların kilidini açabilir ve sürprizlerle dolu özel alanlara girebilirler.

CANAVARLARINIZI GELİŞTİRİN VE YÜKSELTİN

Çeşitli canavar sistemiyle ilgili en iyi şey, minimum koşulları karşıladıklarında eğitim ve gelişme sürecidir. Monster Storm2, her süreci karmaşık hale getirecek, ancak canavarları başarılı bir şekilde geliştirdiğinde işe yarayacak ve böylece savaş performansı ve daha fazlası gibi yeni özelliklerin kilidini açacaktır. Tabii ki, oyuncu her maçta birden fazla canavar kullanabilir, bu nedenle canavar geliştirme unsuru daha güçlü ve daha vahşi düşmanlarla yüzleşmek için önemlidir.

Canavar Fırtınası2

YOĞUN SAVAŞ ATMOSFERİNE SAHİP GÜZEL GRAFİKLER

Karakteristik canavar yakalama oyunundaki birçok çekici unsurun yanı sıra, her savaşı canlı ve şiddetli bir şekilde tasvir ettiği için grafikler zarif ve yüksek kalitededir. Dünya dışı grafik stili farklı olsa da, çatışmalar her zaman yeni bir deneyimdir. Hepsinden önemlisi, her bir savaşın getirdiği atmosferi veya şiddeti geliştirmek için beceri etkileri de her karede göz alıcı ve muhteşem.

Monster Storm2, oynanışında birçok ikonik faktöre sahiptir, ancak dünyadaki arsa ve gelişmeler, oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için gizli potansiyel açısından zengindir. Her şeyden önce, benzersiz beceri efektleriyle dikkat çekici yaratıklar, heyecan verici oynanışı boyunca eğlencenin zirvesidir.

  • Oyuncuların deneyimlerini yeni zirvelere taşımak için çeşitli topraklar, biyomlar ve şehirler arasında baş döndürücü bir yolculuk sunan geniş bir dünya.
  • Çeşitli canavarların yeteneklerine dayanan beklenmedik mekanizmalara sahip ilgi çekici sıra tabanlı dövüş sistemi.
  • Cömert ödüllerin yanı sıra çeşitli zor ve gizli tehlikeleri olan muazzam bir görev sistemi.
  • Kapsamlı savaş yetenekleri için yeni potansiyellerin ve biçimlerin kilidini açmak için değişken şanslara sahip derinlemesine canavarların evrim sistemi.
  • Savaşların atmosferini canlandırmak için görkemli grafikler ve görsel efektler. Bu aynı zamanda benzersiz ve efsanevi canavarlar için egzotik tasarımlar içeriyor.


İndir (36M)

Artık indirmeye hazırsınız Monster Storm2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir