Monster Legends
Monster Legends

Monster Legends MOD APK indir v13.1.2 (Sınırsız Elmas) 2022

Oyuncuların Monster Legends: Breed, Collect ve Battle'da devralacakları ve başarılı olacakları güzel canavarlardan oluşan bir dünya. Kendileri için birçok farklı canavar türü olacak ve onlar için ekolojik topraklar inşa edecekler. Aynı zamanda bu, kö

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 543 puan )
Fiyat: $0
İsim Monster Legends
Yapımcı Socialpoint
Tür Strateji Oyunları
Boyut 115MB
Versiyon 13.1.2
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Monster Legends is the most famous version in the Monster Legends series of publisher Socialpoint
Mod Version 13.1.2
  • Her Zaman 3 Yıldızla Kazanın
  • Tanrı Modu
  • Sınırsız Altın

Oyuncuların Monster Legends: Breed, Collect ve Battle’da devralacakları ve başarılı olacakları güzel canavarlardan oluşan bir dünya. Kendileri için birçok farklı canavar türü olacak ve onlar için ekolojik topraklar inşa edecekler. Aynı zamanda bu, köy tasarım sürecinde yaratıcılık gerektiren bir oyundur. Ayrıca, maçın özelliklerine bağlı olarak beklenmedik hediyelerle heyecan verici ama bir o kadar da zorlu maçları da göz ardı edemezsiniz.

monsterlegends apk indir modkiwi com 1

CANAVARLARINIZ İÇİN BİR EKOSİSTEM OLUŞTURUN

Önünüzde farklı türde canavarları yetiştirmek için bir köy açılıyor ve böyle bir yeri ele geçirdiğinizde canavar ustası çırak olacaksınız. Gelecekte sahip olabileceğiniz canavarlar için yeni eko-bölgeler oluşturabileceksiniz. Aynı zamanda, bu inşaat süreci biraz zaman ve kaynak alacaktır ve köydeki konumu optimize etmek ve yaşam alanlarını uygun şekilde düzenlemek için tüm inşaat sizin kontrolünüzdedir.

Habitatların özellikleri canavarların yaşadığı alanlar olup, Monster Legends APK dünyasındaki element çeşitleriyle de kendilerine has renkleri vardır. Bu nedenle onları oyuncunun sevdiği bir yere yerleştirmek oyuncunun yaratıcılığını harekete geçiren bir etken olacaktır. Aynı zamanda, yaşam alanları inşa etmenin yanı sıra, canavarlarınızın gelişimini hızla etkileyen canavarlar için yiyecek yetiştirmeniz için çiftlikler gibi canavarlarınızı yetiştirmek için bazı yardımcı binalar olacak.

monsterlegends apk indir modkiwi com 2

ÇEŞİTLİ CANAVARLARI TOPLA VE YETİŞTİR

Monster Legends’ın amacı oldukça basittir; bu, farklı zorlu seviyelerin üstesinden gelmenize yardımcı olmak için mümkün olduğunca çok canavar toplamaktır. Bu koleksiyon genellikle yararlanabileceğiniz çeşitli şekillerde gelir. Özellikle ilk yol, dükkanda bulunan canavarları satın almanız ve bu canavarların bazı özelliklerini de bilmenizdir. Dükkandan satın aldıktan sonra canavar hemen ortaya çıkmayacak, ancak bir yumurta şeklinde var olacaktır.

Tüm canavarlar çeşitli gelişim aşamalarından geçer ve bunlardan ilki yumurta şeklidir. Kuluçka sürecinin tamamlanması için biraz zamana ihtiyacınız olacak ve yumurtadan çıktığında, bir canavarın üç evrimine karşılık gelen 3 şekil ile tanışacaksınız. Özellikle, gelişen görseller oyuncuları canavarlarını beslemeye teşvik edecek çünkü son şekil her oyuncunun seveceği tamamen harika.

monsterlegends apk indir modkiwi com 3

Yeni bir canavar elde etmenin aşağıdaki yolu, zaten sahip olduğunuz canavarların birbirleriyle ilişki kurmasıdır. Bir süre sonra ebeveyn olacaklar ve size yeni bir yumurta verecekler. Türün özellikleri bakımından bir ebeveynin özelliğine sahip olacakları ve oradan da aynı ebeveyn çiftinin farklı özelliklere sahip çocukları olacağı söylenebilir. Böylece bu mekanizmayı deneyimlemek için zaman ayıracaksınız.

TAM FARKLI GÖREVLER

Köyünüzü inşa etmenin yanı sıra bu oyun içerisinde karşımıza çıkan görevleri de kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Özellikle, oyunda çeşitli ödüller almak için bu görevleri tamamlamak için zaman harcayacaksınız. Oradan, bu oyunda seviyeyi ve en önemli şeyi artıracaksınız. Görevleri tamamlamanın, görevle ilgili alanı bulmak ve bunları doğru bir şekilde yapmak için bazı destekleri de vardır.

monsterlegends apk indir modkiwi com 4

Seviyenizi yükseltmenizin nedenlerinden biri, inşa edilecek daha fazla şey açmanıza yardımcı olmaktır. Başka bir deyişle, daha fazla bina veya yaşam alanı olan müreffeh bir köye ulaşmak istiyorsanız, seviyenizi yükseltmenin bir yolunu bulmalısınız. Aynı zamanda, çok fazla kaynak kazanmanıza ve canavarlarınızı hızlı bir şekilde beslemek için yeterli yiyeceğe sahip olmanıza yardımcı olur, çünkü savaştan exp kazanmak, canavarlara yiyecek sağlamak kadar hızlı olamaz.

BİRÇOK HEYECAN VERİCİ SAVAŞ MODU

Sadece canavarlar için bir köy inşa etmenin yanı sıra, bu canavarların gücünü test etmek için etkileyici savaşları kesinlikle kaçırmayacaksınız. Oyunda geçmeniz gereken bir seviye sistemidir ve sıra tabanlı bir mekanizma onu çalıştırır. Canavarların her iki taraftaki dönüşleri, ekranın ortasında kolayca görebileceğiniz ve stratejinizi optimize edebileceğiniz bir çubuk tarafından bildirilecektir.

monsterlegends apk indir modkiwi com 5

Her canavar, onları seviyelendirerek açılacak birçok farklı beceriye sahip olacak. Düşmana saldırmak ve oyunu kazanmak için doğru beceriyi seçeceksiniz. Her seviyeden sonra rastgele ödüller alacaksınız ve eğer şanslıysanız bir canavar yumurtası alacaksınız. Ayrıca, Takım maçları veya Canlı Düellolar, zorluklarla yüzleşmeniz ve bu iki modun benzersiz canavarlarını toplamanız için de yerlerdir.


İndir (115MB)

Artık indirmeye hazırsınız Monster Legends ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSocialpoint

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir