MONOPOLY
MONOPOLY

Monopoly v1.6.20 APK + OBB (MOD, Tüm İçeriğin Kilidi Açık) indir 2022

Monopoly, bugün dünya oyun topluluğunu çılgına çeviren eğlenceli bir milyarder masa oyunudur. Neden bu kadar popüler olduğunu biliyor musun? Özünde, bu milyarder masa oyunu, dostça bir oyun ve normal bir satranç oyuncusuyla aynı kuralları sunuyor. Sa

Android Android Bulmaca
4 ( 666 puan )
Fiyat: $0
İsim MONOPOLY
Yapımcı Marmalade Game Studio
Tür Bulmaca
Boyut 225MB
Versiyon 1.6.20
MOD Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
MONOPOLY is the most famous version in the MONOPOLY series of publisher Marmalade Game Studio
Mod Version 1.6.20
Total installs 1,000,000+

Monopoly, bugün dünya oyun topluluğunu çılgına çeviren eğlenceli bir milyarder masa oyunudur. Neden bu kadar popüler olduğunu biliyor musun? Özünde, bu milyarder masa oyunu, dostça bir oyun ve normal bir satranç oyuncusuyla aynı kuralları sunuyor. Sadece bu değil, oyuncular satın almaya veya satmaya karar vermek ve dünyanın en zengin toprak sahibi olmayı planlamak için dramatik satranç tahtalarını deneyimleme fırsatına sahipler. Hasbro yönetim kurulu birçok oyuncuyu daha da sevdirdi.

Tekel – Emlak hakkında klasik bir masa oyunu!

OYUN BAŞLANGIÇ TARİHİ

Neredeyse teknoloji henüz gelişmemişken, Monopoly hafta sonları her ailede moda olan bir oyundur. Ancak, herkesin yakın arkadaşlarıyla oturmak ve oynamak için fazla zamanı yoktur. Bu nedenle, oyun bir Android sürümü ile piyasaya sürüldü ve oyuncular oyunu istedikleri zaman, istedikleri yerde telefonlarından oynayabilirler. Meşhur masa oyunu türü, beğendiyseniz kaçırılmaması gereken bir oyundur. Ancak oyun sadece denizatı, milyarder satranç gibi eğlencelerle ilgili değil, aynı zamanda nasıl yatırım yapacağınızı öğrenmeniz ve birçok farklı işten zengin olmanız için.

KLASİK KURULU OYUNU DENEYİMİ

Eğlence veya iş istiyorsanız, Monopoly mükemmel bir oyundur. Oyun, doğrudan satranç tahtasında görünen çekici içerik sunar. Ancak, kariyeriniz, görevinizi belirlemek için hala o zarlara bağlı. Bu oyun dünya çapında oldukça ünlüdür ve oyuncuların zenginleşmesine ve en iyisi olmasına izin verir. Kazanan oyuncular gayrimenkul yatırımı ile büyük bir hesaba sahip olacaklar. Benzer oyunlar gibi, tüm kurallar değişmeden kalır ve asıl görev hala en yüksek getiriye sahip projeye para yatırmak.

Tekel – Emlak hakkında klasik bir masa oyunu!

OYUN İÇİ MEVCUT POPÜLER ÖZELLİKLER

Monopoly, oyunculara klasik Hasbro’yu tek başına oynamak veya farklı oyuncularla denemeler yapmak gibi çeşitli özel özellikler sunar. 1.5.8 sürümü ile oyuncular Harbour endüstrisine yatırım yapabilir veya bir Megacorporation ev sahibi olabilir. Sezgisel oyuna daldığınızda, oyuncu hayatın tahta oyununa taşınacaktır. Özünde, bu oyun cep telefonlarında popüler Hasbro ailesi panosudur. Fırsatınız varsa, Jetonlar ve Panolar gibi daha farklı öğelerin kilidini açmak için Tekel Modunu deneyin.

TEK BİR KONTROL TABLOSUNDA MAKSİMUM ÇOK FAZLA OYUNCU

Tek başına oynamanın sıkıcı olacağını düşünüyorsanız, çok oyunculu modda tek bir cihazda 4 oyuncuya kadar meydan okuyalım. Oyuncular çevrimiçi oynamak için aileleriyle oynamayı deneyimler ve bu size daha fazla rekabet sağlar. İlk olarak, Monopoly minimum 2 oyuncu ve maksimum 8 oyuncu ile başlatılır. Ancak, birçok insanla oynarken, rekabet ortamı daha yoğun hale gelir ve oyuncuları oldukça agresif hale getirir. Satranç tahtasında 4 oyuncu bence çok mantıklı olur ve bir kazanan olduğunda kalan oyuncular oynamaya devam eder.

Tekel – Emlak hakkında klasik bir masa oyunu!

EN STANDART NASIL OYNANIR

Genel olarak, oyunun oynanışı çok fazla kural gerektirmez. Tüm kurallar gerçek tahta oyunlarıyla aynıdır. Oyuna girerken yapmanız gereken ilk şey, iki zar atmak için telefonunuzu sallamak ve ardından o tahta üzerinde hamlenizi yapmak. Özünde, boş bir kutuya taşınırsanız, bankaya sahip olmanız için size ödeme yapılır. Ancak, eğer biri araziyi geri kiralamışsa, o kişiye ödeme yapmanız gerekir. Ayrıca, boş bir yuvaya arazi almayı reddederseniz, banka bu boşluğu dolduracaktır. Oyuncu iflas etse bile kaybettiniz ve tahtadan ayrıldınız. Kazananlar en zengin olanlara gidecek. Herhangi bir yapay zekaya karşı tek oyunculu zorluklara göğüs germekten çekinmeyin.

EĞLENCENİN, HIZLI OYUNUN KEYFİNİ ÇIKARIN VE KURALLARI ÖZELLEŞTİRİN

Heyecan verici hızlı oyun moduna dalarsanız, çok az zamanınız kalsa bile oyundaki eğlencenin tadını çıkaracaksınız. Oyun sadece ilk oyuncu iflas ettiğinde sona erer ve oyunu ilginç tuttuğunuz sürece oyunda çok kısa olduğu kanıtlanır. Oyun kurallarını özelleştirmeye gelince, oyuncuların oyundan kendi tarzlarında keyif almalarına izin verilir. Ayrıca, sevdiğiniz özel oyun tweaks’leri de var. Oyun size, kaç kez hapse girip bazı hücreleri atlamanız gerektiğine bağlı olarak oyunun kurallarını değiştiren bir oyun modu sunar. Eğer öyleyse, alacağınız miktarı ve toplayabileceğiniz ceza sayısını değiştirerek başlayın. Deneyimleyebileceğiniz birçok farklı özellik var.

Tekel – Emlak hakkında klasik bir masa oyunu!

GÖRÜNTÜ VE SES KALİTESİ

Sürükleyici dünyayı keşfetmek ve deneyimlemek, oyuncuların harika 3D versiyonun keyfini çıkarmaları için her zaman kriterdir. Oyun, gerçek hayattaki bir satranç takımı gibi kağıt üzerindeki çizimler yerine güzel bir 3D şehri simüle etti. Son olarak, efektler ve sesler hoştur ve size en iyi deneyimi sunar. Bu ücretsiz bir oyundur, yani oyunu tamamen sınırsız bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.


İndir (225MB)

Artık indirmeye hazırsınız MONOPOLY ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMarmalade Game Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir