MONOPOLY Tycoon
MONOPOLY Tycoon

MONOPOLY Tycoon v1.3.1 APK indir (Sınırsız Para) 2022


MONOPOLY Tycoon, bir sürü modern veya yüksek değerli mimariye sahip bir şehir inşa etmek olan masa oyununa kıyasla herkesi yeni bir konseptle tanıştırıyor. Oyun içeriği eğlenceli ve anlaşılır ve hatta oyuncunun şehirleşme planlarını gerçekleştirmesin

Android Android Simülasyon
5 ( 824 puan )
Fiyat: $0
İsim MONOPOLY Tycoon
Yapımcı Nvizzio Creations Inc
Tür Simülasyon
Boyut 585M
Versiyon 1.3.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
MONOPOLY Tycoon is the most famous version in the MONOPOLY Tycoon series of publisher Nvizzio Creations Inc
Mod Version 1.3.1
Total installs 50,000+
Ne kadar çok paran varsa, o kadar çok kullanırsın.

İndir (585M)

MONOPOLY Tycoon, bir sürü modern veya yüksek değerli mimariye sahip bir şehir inşa etmek olan masa oyununa kıyasla herkesi yeni bir konseptle tanıştırıyor. Oyun içeriği eğlenceli ve anlaşılır ve hatta oyuncunun şehirleşme planlarını gerçekleştirmesine ve planları için yeni bir güzellik yaratmasına izin veriyor. Her kişinin yaratıcılığına bağlı olarak, şehrin temellerini oluşturmaya başlayabilir, ardından yoğun nüfuslu ve müreffeh bir gelişmeyi yaratabilirler.

TEKEL kralı

TÜM ZAMANLARIN BÜYÜK ŞEHRİNİ YARATMADA İLK ADIMLAR OLMAK

Oyuncular MONOPOLY Tycoon’a ilk geldiklerinde, şehri bir köyden bir kasabaya ve nihayetinde lüks bir şehre küçük bir ölçekte inşa etmeye başlamaları gerekecek. Oyuncunun gösterdiği tüm özen çok güzel ödüller kazanacak ve işlemleri tekrarlayarak gerekli temelleri oluşturabilecekler. Ancak, şehirde yaşamaya devam edebilmeleri için yaşam alanı, hizmetler ve olanaklarla ilgili olarak nüfusun çoğunluğunu her zaman barındırmaları gerekir.

VATANDAŞLARIN GÜNLÜK YAŞAMLARINI SÜRDÜRMEK İÇİN ÇEŞİTLİ ÜRÜNLER İNŞA ET

Oyuncular, şehrin temellerini oluşturmanın yanı sıra, üretime hizmet etmek veya yaşamları iyileştirmek için her zaman sayısız işlevsel bina inşa etmelidir. Birçok kasaba halkının gülünç ihtiyaçları olacak, bu nedenle uyumlu yapı öğeleri, oyuncuların şehri çeşitlendirirken gerekli seviyeleri karşılamasını sağlayacak. Çoklu işlevsel mimariler daha büyük bir nüfusu barındırabilir ve oyuncular vergileri makul ölçüde artırabileceğinden uzun vadeli gelişim için uygundur.

TEKEL kralı

YOLLARI GÜZEL VE ​​İYİ DÜZENLENMİŞ BİR ŞEKİLDE TASARIM

Oyuncular kalabalık alanlarda trafik sıkışıklığı yaşamak istemiyorsa, yolun tasarımı önemli şeylerden biridir. MONOPOLY Tycoon, derin ve kullanıcı dostu bir yol tasarım sistemi sunacak ve hatta şehrin büyüklüğüne göre kademeli olarak yeni yol türlerinin kilidini açacak. Oyuncular ayrıca ek işlevsel binalar inşa edebilir ve trafikle etkileşime girerek trafiği daha rahat hale getirebilir.

BENZERSİZ BİNALAR TOPLA VE YÜKSEK GÖKYÜZÜ İÇERİĞİ YERLEŞTİR

Oyuncunun oyundaki başarılarına veya ilerlemesine bağlı olarak, şehri inşa etmek için ek ödüller olarak benzersiz binalar alabilirler. Bu binaların tümü gerçek dünyadaki prototiplere dayanıyor ve oyuncuların her şeyi özgürce tasarlamaları için bir sürü farklı sanat ve kültüre sahipler. Bu yapılar şehri daha görkemli kılıyor, ancak hepsi işlevsel ve oyunculara birçok mükemmel ödül kazandırıyor.

TEKEL kralı

ANA OYUNDA BENZERSİZ MİNİ OYUNLARLA EĞLENCE

Mini oyunlar, MONOPOLY Tycoon’da oyuncuları eğlendirirken onlara işleri iyi yaptıkları için ek ödüller veren harika ekstralardır. Bu mini oyunların hepsi yaratıcıdır ve insanlara dostane konseptler aracılığıyla bolca eğlence getirmek için birçok düzenli değişikliğe sahiptir. Oyuncunun karmaşık bir şehri yönetirken rahatlaması için öğelerin düzenlenmesinde, farklılıkların bulunmasında, kabloların bağlanmasında ve daha pek çok konuda birkaç mini oyun görünecektir.

İŞLERİ HAFİFLETMEK İÇİN MÜKEMMEL YÖNETİCİLERİ İŞLETİN

Şehir yönetimi normalden daha stresliyse, oyuncular bazı departmanları otomatikleştirmek için daha profesyonel yöneticiler kiralayabilir. Şehrin düzenini değiştirme gücüne sahip olmasalar da, kullanıcının şehrin üretkenliğini artırmak için gereken bazı parçaları veya birimleri yönetmesine yardımcı olabilirler. Yöneticiler her zaman cömerttir ve tüm alanları başarıyla yönetirken kullanıcılara sayısız potansiyel veya en büyük servetleri getirecektir.

TEKEL kralı

MONOPOLY Tycoon, sonsuz yaratıcılıkla kendi şehirlerine bakarken oyunculara değerli deneyimler sunmayı vaat ediyor. Şehirlerine her şeyi yapabilirler ama insanların mutlak sempati duyması için her şeyin bir süreci ve gerekli standartları karşılaması gerekiyor. Ayrıca, şehri özgürce genişletebilir veya dünyanın en lüks veya müreffeh şehirlerini yaratmak için sayısız ünlü bina toplayabilirler.

TEKEL kralı

ANA ÖZELLİKLER

  • Daha fazla sakinin taşınmasını ve yeni hayatlara başlamasını sağlamak için tüm mal ve hizmetlerle abartılı bir şehir inşa etmenin ilk adımlarına başlayın.
  • Verimlilik için tüm işlevsel binaları inşa edin veya daha derin gelişmeler için daha fazla temel oluştururken vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayın.
  • Şehirlerdeki çeşitli sektörlerden kaçınmak için istikrarlı trafik akışına sahip olmak veya nüfusun yoğun olduğu noktaları yönlendirmek için yolları etkili veya stratejik olarak bağlayın.
  • Verimliliği artırırken şehirlerin görünümünü değiştirmek için gerçek dünya inşaatına dayalı benzersiz binalar toplayın.
  • Yöneticileri, işleri otomatik olarak halletmek için işe alın ve oyuncuların ellerini serbest bırakmalarına yardımcı olun veya şehirleri yönetmeden daha fazla projeye odaklanın.


İndir (585M)

Artık indirmeye hazırsınız MONOPOLY Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir