MONOPOLY Tycoon
MONOPOLY Tycoon

MONOPOLY Tycoon v1.4.2 APK (Sınırsız Para/Elmas) indir

Monopoly Tycoon MOD APK, emlak işiyle ilgili bir çevrimiçi simülasyon oyunudur. Oyuncular emlak yatırımcılarına dönüşecek ve yüksek kazançlı uygun işler bulacaklar. En kolay kullanışlı emlak alıcısı olmak ister misiniz? İşveren Bay Monopoly'e güveniy

, Android Android Oyun
4 ( 291 puan )
Fiyat: $0
İsim MONOPOLY Tycoon
Yapımcı Inc. Nvizzio Creations
Tür Oyun
Boyut 529.7 M
Versiyon 1.4.2
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
MONOPOLY Tycoon is the most famous version in the MONOPOLY Tycoon series of publisher Inc., Nvizzio Creations
Mod Version 1.4.2

Monopoly Tycoon MOD APK, emlak işiyle ilgili bir çevrimiçi simülasyon oyunudur. Oyuncular emlak yatırımcılarına dönüşecek ve yüksek kazançlı uygun işler bulacaklar. En kolay kullanışlı emlak alıcısı olmak ister misiniz? İşveren Bay Monopoly’e güveniyor mu? tüm finansal yatırım çalışmaları? Monopoly Tycoon MOD APK’da yatırım yapan yeteneklere katılın ve onları eğlendirin.

TEKEL Kralı

MONOPOLY TYCOON MOD APK HAKKINDA

yepyeni OYUN

gerçek bir emlak tüccarı gibi çalışmakla karşılaşacaksınız. Müzayede yoluyla projeye yatırım yapmaya başlıyorsunuz, Mr. Monopoly fizibilite değerlendirmenize göre inşaat görevini seçerken sonuç olarak çeşitli projeler sunuyor. İhaleyi kazandıktan sonra ihtiyacınız olan görevi oluşturmaya ve geliştirmeye başlıyorsunuz. Projeye yönelik geniş bir pazar çekin ve uygun bir emlak kralı olmanıza yardımcı olmak için barakanızı muhtemelen en gıpta ile bakılan ve değerli işlerden biri haline getirin.

TEKEL Kralı

PROJE DİZAYN VE İNŞAAT

Gayrimenkul projeleri oluşturmak için apartman daireleri, oteller, tema parkları, bina taşıma yöntemleri, ulaşım… Mülk tasarımı ve geliştirme, evinizin değerini artırmak için çok önemli bir unsurdur, ayrıca geliştirmekte olduğunuz projeden birçok gelir ve fayda elde edeceksiniz. Akıllı tasarım finansal yatırımından ve finansal yatırım görevlerinizin her biri için ideal tasarımdan çok para kazanın!

EMLAK YÜKSELTME

proje şirketi genelinde, çok sayıda müşteri çeken yerlerde görevinizin geliştiğini göreceksiniz. Birçok müşteri tarafından seçilen çok sayıda birincil konuma sahip olmak için donanım veya apartman yapılarını, evleri iyileştirmek için para harcayın.

TEKEL Kralı

UYGUN ZAMAN İÇİNDE GAYRİMENKUL SATIN ALIN

evinizi satıp başka bir eve yatırım yapabilmeniz için tam zamanı geldi. Kâr getiren fiyatın ve büyük gelirin birçok insanı cezbetme eğiliminde olduğunu anladığınızda, bir gayrimenkul müzayedesi düzenlemek için uygun zaman ve enerji. Göreviniz, müzayedeye çıkardığınız proje için makul bir fiyat bulmak için projenin mali durumunu düzenli olarak izlemek olacaktır.

ŞİDDETLİ REKABET

sadece gayrimenkul geliştirme satın almıyorsunuz, aynı zamanda çevrenizdeki rakipler de yükseltme, şirkete yatırım yapma ve sizin gibi hizmet verme şeklinde doğrudan sizinle rekabet ediyor olabilir. Satın aldığınız mülkteki yaşamları değiştirin, müşterileri belirli bir sayıda tutun ve yeni müşteriler kazanın. Bu rakiplerin arasına düşerseniz gayrimenkul projenizin değeri düşer ve iflas etme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

TEKEL Kralı

YENİ TOPRAKLARI KEŞFEDİN

Bu emlak işi simülasyonu çevrimiçi oyunu, yepyeni mülk projeleriyle yepyeni toprakları keşfetmeye ihtiyaç duyuyor. Bir arazide işler satın alıyorsunuz ve burada emlak işlerinin büyümesine ve tasarımına hizmet etmek için sakinlerin kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmeye, seyahat etmeye, kavramaya, projenizi bir araya getirmek için insanları ve insanları ikna etmeye ve artırmaya varıyorsunuz. Ayrıca, hepsinden bolca yardım almak için bir destinasyonda tatlı, arkadaş canlısı insanları ağırlamalısınız.

HER GAYRİMENKUL PROJESİNİN ÜSTESİNDEN GEÇİN

Çevrimiçi oyun içinde, Mr. Monopoly çok çeşitli işler sunar, finansal yatırım işinizden gelen fonları etkin bir şekilde teklif vermek ve her yerde tüm emlak görevlerini deneyimlemek için kullanın. Çevrimiçi oyundaki her emlak görevini fethetmek, kesinlikle büyük miktarda gelire sahip olan bir emlak kralı olacaksınız.

TEKEL Kralı

MUHTEŞEM GRAFİKLER

Standart 3D kalitesindeki tasarımı kullanarak, bu video oyunu dünyasını tamamen gerçek olarak deneyimlemeyi bekleyebilirsiniz. Uyumlu gölge kombinasyonu, belki de oyuncular için rahatsızlığa neden olacak kadar parlak değil, oyunun içinde dünyadaki güzel sahneleri keşfetmenize izin vermek için normalde mimari gerekliliklerle yapılmış gezegendeki yerler dışında. Oyundaki ilk ve ilginç tasarıma hayran kalın.

WEB PLAY’DE OYNAMAK İÇİN BAĞLANIN

Çevrimiçi işinizi asla kesintiye uğratmamak için mükemmel bir web bağlantısı hazırlayın. Nerede olursanız olun, yalnızca çevrimiçi bir bağlantınız olsun ve projenin şirket gelişimini yürütmek ve kontrol etmek için video oyununda olabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER:

  • Yatırım işinizi dilediğiniz gibi oluşturun.
  • kişisel ve kendi kendine inşa yönü, görev geliştirme programı.
  • Son derece rekabetçi anlaşmalarla teklif verme yeteneklerinizi sunun.
  • Verimli görev geliştirme için yerleşim alanlarını konuşun ve keşfedin.


İndir (529.7 M)

Artık indirmeye hazırsınız MONOPOLY Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInc., Nvizzio Creations

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir