Money Rush
Money Rush

Money Rush v4.3.1 APK (Sınırsız Para) indir


Android mobil cihazlar için en son Money Rush MOD APK varyasyonu resmen kuruldu. Oyun resmi olmayan türe aittir, ancak özel oyunlarda diğer çeşitli oyunları nadiren görürsünüz. Ya da görmüşsünüzdür ama inanın bana, bu online oyundaki jetonlar sizi şa

Android Android Gündelik
4 ( 633 puan )
Fiyat: $0
İsim Money Rush
Yapımcı Rollic Games
Tür Gündelik
Boyut 136.8 M
Versiyon 4.3.1
MOD sınırsız para
Orjinal Google Play
Money Rush is the most famous version in the Money Rush series of publisher Rollic Games
Mod Version 4.3.1

İndir (136.8 M)

Android mobil cihazlar için en son Money Rush MOD APK varyasyonu resmen kuruldu. Oyun resmi olmayan türe aittir, ancak özel oyunlarda diğer çeşitli oyunları nadiren görürsünüz. Ya da görmüşsünüzdür ama inanın bana, bu online oyundaki jetonlar sizi şaşırtacak. Hız ve hesaplamayı birleştirir. Sonuç çizgisine gelene kadar alternatifler yaratan ihtiyaçlar. MOD versiyonumuzun sağladığı sonsuz para özelliği, gerçekte sahip olduğunuz miktarı katlayacaktır. Zorlukların üstesinden gelmek ve başarısızlıkla uğraşmamak için daha fazla olasılık.

1 money rush 2 2 money rush 3

NAKİT HAREKETİ MOD APK İLE İLGİLİ

Para acele sever misiniz? Seçiminizi yaparak çok hızlı hesaplayın. Sizi nakit yarışına sunuyorum. Madeni paralar sürekli yol değiştiriyor. Yükselen, düşen veya öngörülemeyen hücreler olan engelleriniz olacak. Her oyuncunun yeteneğine göre, bitiş çizgisine daha hızlı ulaşırsınız veya daha fazla teşvikle bitirirsiniz. Yenilik aslında Money yarışının Google Play mağazasında binlerce ve binlerce paketi çekmesine yardımcı oldu.

DOLARIN SONLANMAYAN YARIŞI

Money Rush, pistte çalışan resimler olan madeni paraları kullanır. Nakit paranızı mümkün olduğunca saklamanız gerekir. Bu video oyunu, sürekli karar verme ve harekete ihtiyaç duyduğu için sizi eller serbest bırakmayacak. Sonuç aralığına ulaşmaya karar vermeden önce payınızın sıfıra ulaşması durumunda, kaybettiniz demektir. Nasıl normalde kolayca hareket edebilirsiniz, sadece tutun ve sola ve sağa gidin.

2 money rush 4 1 money rush 6

ÇEKİÇ ZORLUKLARI

Yine de Money Rush‘ın kişisel olarak sizin için oluşturduğu sorun, hangi kapıyı seçtiğinizdir. Her ev için bir bonus veya eksi sayı keşfedin. Bonus numarası ile sahip olduğunuz nakit artacak, eksi bir sayı ile birlikte kesinlikle azalacaktır. Hesaplamanın çoğunu bir oyuna uygulamak çok çekici görünüyor, değil mi? Seçenekleri karşılaştırmanız gerekir. Ne zaman uğraşırsanız parayı artıracağını veya azaltacağını bilmediğiniz anahtar kutuları bile var.

FARKLI OYUNLAR

Money Rush, oyuncuların madeni paralara olan özel tutkularını yaşamaları için 200’den fazla farklı tutara sahiptir. Ne kadar geç olursa, yollar o kadar uzun ve zorluklar o kadar zor olur. Ama gerçekten çok ileri gittiğine inanıyorum, aynı zamanda inanılmaz derecede iyi bir Money Rush becerisi geliştirdin. Genel Oyun ayrıca madeni para, dolar, çörek gibi para birimlerini de değiştirir…


İndir (136.8 M)

Artık indirmeye hazırsınız Money Rush ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRollic Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir