Money Rush
Money Rush

Money Rush v3.7.5 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Yorucu çalışma saatlerinin ardından kafanızı eğlendirmek istiyorsanız hemen Money Rush'ı telefonunuza indirin. Bu, diğer oyunlar gibi sıradan bir eğlence oyunudur, ancak oynanışı son derece yeni ve oyuncular için çekici. Daha fazla jeton almak için j

Android Android Rol Oyunu
5 ( 462 puan )
Fiyat: $0
İsim Money Rush
Yapımcı Rollic Games
Tür Rol Oyunu
Boyut 100M
Versiyon 3.7.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Money Rush is the most famous version in the Money Rush series of publisher Rollic Games
Mod Version 3.7.5
Total installs 5,000,000+

Yorucu çalışma saatlerinin ardından kafanızı eğlendirmek istiyorsanız hemen Money Rush’ı telefonunuza indirin. Bu, diğer oyunlar gibi sıradan bir eğlence oyunudur, ancak oynanışı son derece yeni ve oyuncular için çekici. Daha fazla jeton almak için jetonları portallar boyunca hareket ettirecek ve en yüksek puanı almaya çalışacaksınız. Yeteneğini kanıtlamak ve en zengin oyuncu olmak için şimdi oyuna katıl.

para acele

BU EŞSİZ OYUNDAKİ YENİLİKLER

Bu oyunun tarzının oynadığınız bazı oyunlara benzediğini görebilirsiniz, ancak bu yeni sürümde Money Rush APK bazı güzel yeni özellikleri güncelledi. Oyun, oyunculara daha akıcı bir deneyim sunarak inanılmaz performans özellikleriyle geliştirildi. Özellikle, bu düzeltme, oynarken gecikmeyi ve diğer bazı sorunları düzeltti.

para acele

ÇOK BASİT VE EĞLENCE NASIL OYNANIR

Oyuna küçük bir miktar para ile başlayacaksınız ve göreviniz +5$, +200C, +$14,8 gibi en iyi portalları seçmek ve çok para toplamak. Veya X2 veya X3 numaralı bağlantı noktalarını seçebilir ve para kaybetmemek için ÷3, ÷5 bağlantı noktalarından kaçınabilirsiniz. Özellikle, her ikisi de paranızı kesen iki tehlikeli kapı arasında seçim yapmanız gereken durumlar olacaktır. Böylece daha az parayla kapıyı seçiyor ve yolunuza devam ediyorsunuz.

para acele

BENZERSİZ SIRALAMA MODU

Bu oyun, oyuncular için rekabeti artırmak için dünyanın her yerinden birçok oyuncunun katılımına sahiptir. Oyuncular, oyunda üst sıralarda yer almak için hızlı hareket etmeye ve mümkün olduğunca çok para toplamaya çalışmalıdır. Oyun ekranını bitirdikten sonra oyun ekranı puanınızı ve paranızı gösterecek ve ayrıca diğer oyunculara göre sıralamanızı gösterecektir. Ayrıca, oyun birçok farklı oyun seviyesi içerir ve seviye ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar karmaşık olur.

para acele

GÜZEL OYUN TASARIMI VE EĞLENCELİ SES

Oyun tasarımı sahnesi, çevresinde birçok yeşil ağaç bulunan uzun bir yolda. Oyun grafikleri canlı ve göz alıcı. Madeni paralara ek olarak, oyuncular oyunun çekiciliğini artırmak için ekmek veya suşiye geçebilirler. Sese gelince, çok canlı ve ritmik, oyuncuyu oynama çılgınlığına çekiyor.


İndir (100M)

Artık indirmeye hazırsınız Money Rush ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRollic Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir