MOLDIV
MOLDIV

MOLDIV v3.4 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Modern fotoğraf düzenleme teknolojisi, kullanıcılara en güzel ve kaliteli ürünleri sunacaktır. Burada görüntüleri dikebilir, renkleri düzeltebilir ve diğer birçok benzersiz işlevi gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok heyecan verici deneyim yaşamanıza ve

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 563 puan )
Fiyat: $0
İsim MOLDIV
Yapımcı JellyBus Inc
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 113MB
Versiyon 3.4
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
MOLDIV is the most famous version in the MOLDIV series of publisher JellyBus Inc
Mod Version 3.4
Total installs 5,000,000+

İndir (113MB)

Modern fotoğraf düzenleme teknolojisi, kullanıcılara en güzel ve kaliteli ürünleri sunacaktır. Burada görüntüleri dikebilir, renkleri düzeltebilir ve diğer birçok benzersiz işlevi gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok heyecan verici deneyim yaşamanıza ve bu uygulamada mevcut olan en yeni parçaları keşfetmenize yardımcı olacaktır. Yaratıcılığınızla kendinize mükemmel fotoğraflar tasarlayın ve düzenleyin.

MOLDIV – Fotoğraf Editörü, Kolaj ve Güzellik Kamerası MOLDIV – Fotoğraf Editörü, Kolaj ve Güzellik Kamerası

190’DAN FAZLA EŞSİZ VE ÇEŞİTLİ FİLTRE ELDE EDİN

MOLDIV’e gelen kullanıcılar, çeşitli efektler ve renklerle 190’dan fazla fotoğraf filtresinin keyfini çıkarma ve alma fırsatına sahip olacaklar. Fotoğraflarınızı düzenlemek için kendinize en uygun ve göz alıcı rengi seçebilirsiniz. Seçtikten sonra parlaklığı, doygunluğu ve açıklığı ayarlayarak net ve kolay görülebilir hale getirebilirsiniz. Her filtrenin belirli bir rengi ve stili vardır. Lütfen dikkatlice düşünün ve kullanmadan önce düşünün.

BİRDEN FOTOĞRAFI BİRLİKTE DİKİŞ ETME YETENEĞİ

Birçok küçük fotoğrafı bir araya getirmeniz gerekiyorsa, bu uygulama her zaman tüm isteklerinizi düşünceli ve hevesli bir şekilde yerine getirir. Burada 9 adede kadar görüntüyü tek bir karede birleştirebilirsiniz. Bu nedenle, çerçeveye koymak için en seçkin ve güzel fotoğrafları seçin. Her oyuncunun benzersiz bir eşleştirme ve seçim yöntemi olacak, böylece görüntüleri tercihlerinize göre özgürce ve özgürce birleştirebilirsiniz. 2, 3 resim veya 4, 5 illüstrasyonu birleştirebilirsiniz.

MOLDIV – Fotoğraf Editörü, Kolaj ve Güzellik Kamerası MOLDIV – Fotoğraf Editörü, Kolaj ve Güzellik Kamerası

560’DAN FAZLA ÇIKARTMA VE 90 GERÇEKÇİ VE GERÇEKÇİ ARKA PLAN DESENİNİ KEŞFEDİN

MOLDIV’e geldiğinizde, 560’tan fazla benzersiz ve yeni çıkartmaya hayran kalma fırsatına sahip olacaksınız. Öne çıkmalarını ve daha da sevimli olmalarını sağlamak için bu çıkartmaları resimlerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, 90 güzel ve gerçekçi arka plan şablonuna sahip olacaksınız. Her duvar kağıdı zengin dokulara ve renklere sahip olacak ve kullanıcılar için birçok seçenek yaratacaktır. Her kişinin tercihlerine bağlı olarak güzel ve harika bir duvar kağıdı seçin.

GÖRÜNTÜ İÇERİSİNE METİN EKLEYEBİLİR

Resimlere metin ekleme hakkına sahipsiniz. Dahası, 100’ün üzerinde muhteşem ve muhteşem yazı tipine de sahip olursunuz. Her yazı tipinin, özgürce seçebileceğiniz bir güzelliği vardır. Bazı resimlerde notlar alıp basit kelimelerle anlatabilir ve herkese birçok derin anlamlar getirebilirsiniz. Duruma bağlı olarak, dilek ve ihtiyaçlarınıza göre görseli süslemekte ve metin eklemekte tamamen özgürsünüz.

MOLDIV – Fotoğraf Editörü, Kolaj ve Güzellik Kamerası MOLDIV – Fotoğraf Editörü, Kolaj ve Güzellik Kamerası

100+ POPÜLER VE ÇEŞİTLİ DERGİ TARZINDAKİ DÜZENLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

MOLDIV, oyuncuların 100’den fazla dergi tarzı düzenin keyfini en mükemmel ve göz alıcı şekilde çıkarmasını sağlayacak. Görsellerinizi tamamen ünlü ve güzel ürünlere dönüştürebilirsiniz. Bunun yanında görselin düzenini en uygun şekilde ayarlamalısınız.

YENİ VE DAHA MODERN ÖZELLİKLERİ DENEYİN

MOLDIV’e katıldığınızda, geçmişi her zamankinden hızlı ve basit bir şekilde tamamen düzenleyebilirsiniz. Üstelik orijinal görüntü karşılaştırmasını da dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca MOLDIV APK , kullandığınız cihazın bulanık ve renkli olmasını önlemek için maksimum çözünürlüğüne kaydetmenize yardımcı olacaktır. Düzenledikten sonra, düzenlediğiniz tüm görüntüleri sosyal ağ sitelerinde rahatça paylaşın.

ÖZELLİKLERİ

  • Günümüzün en çarpıcı filtrelerinden 190’dan fazlasını edinin.
  • Birden fazla fotoğrafı en uygun şekilde birleştirmekten çekinmeyin.
  • Burada bulunan birçok güzel çıkartmayı keşfedin.
  • Görsele metin ekleme hakkına sahip olun.
  • Yepyeni özelliklerin keyfini çıkarın ve görüntü düzenlemede size çok yardımcı olun.
  • Tarzınızla istediğiniz kadar fotoğraf oluşturun.
  • Arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza deneyimlemelerini ve keyfini çıkarmalarını tavsiye edin.
  • Herkes için harika bir arayüz ve kullanımı son derece kolay.


İndir (113MB)

Artık indirmeye hazırsınız MOLDIV ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir