Mokoroom
Mokoroom

Mokoroom v1.3.3 APK + MOD (VIP Kilitsiz) indir


Cartoon Photo Editor: Mokoroom, ünlü bir video görüntüleme ve düzenleme yazılımı markası olan Palette Cartoon Photo Editor APP tarafından desteklenmektedir. Kullanıldığında, AL teknolojisi ile birlikte bize modern bir editör sağlar ve fotoğraflarınız

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 484 puan )
Fiyat: $0
İsim Mokoroom
Yapımcı Palette Cartoon Photo Editor APP
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 78M
Versiyon 1.3.3
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Mokoroom is the most famous version in the Mokoroom series of publisher Palette Cartoon Photo Editor APP
Mod Version 1.3.3
Total installs 1,000,000+

İndir (78M)

Cartoon Photo Editor: Mokoroom, ünlü bir video görüntüleme ve düzenleme yazılımı markası olan Palette Cartoon Photo Editor APP tarafından desteklenmektedir. Kullanıldığında, AL teknolojisi ile birlikte bize modern bir editör sağlar ve fotoğraflarınızı hayata geçirmenizi sağlar. Tasarımcı, herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için benzersiz ve olağanüstü portreler oluşturmanız için birçok AI çizgi film şablonu ekledi. Sadece bu değil, aynı zamanda kullanıcı deneyimini en iyi hale getirmek için hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler de sağlar.

Karikatür Fotoğraf Editörü: Mokoroom Karikatür Fotoğraf Editörü: Mokoroom

MODERN GÖRÜNTÜ EDİTÖRÜ

Cartoon Photo Editor’ı yüklediğinizde, fotoğraflarınızı karikatürlere dönüştürme özelliğini otomatik olarak yükler. Nasıl yapılır son derece basittir; sadece bir selfie çekmeniz veya yüklemeniz gerekiyor, ardından yazılım otomatik olarak karikatür portrenizi çizecek.
Bu uygulamada, yüzünüzün her küçük detayını ayarlamanıza gerek yok, ancak tek bir dokunuşla tüm yüz kusurları ortadan kalkacak. Kullanıcıların çok fazla zaman harcamak zorunda kalmadan tatmin edici bir sonuç elde etmelerine yardımcı olun. Ayrıca, istediğiniz efektleri özgürce seçebilmeniz için çizgi film efekti fotoğraf düzenleme uygulaması ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Karikatür Fotoğraf Editörü: Mokoroom Karikatür Fotoğraf Editörü: Mokoroom

GÜZEL ETKİLER – SEÇİMİNİZİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Cartoon Photo Editor, çift pozlama moduna ayarlanmıştır ve aynı karede birden fazla pozlamaya basarsınız, bu da gelişmiş bir yüz değiştirme efekti elde etmenize yardımcı olur. O zaman yüzlerimiz köşeli hale gelecek ve mükemmel cilt parlaklığına ulaşacaktır.
Bu uygulama, sanatçının sıradan fotoğraflardan kendi 3D animasyonlu fotoğraflarınızı oluşturmasına yardımcı olmak için AI teknolojisini ve birçok farklı 3D modeli entegre etti.
Tasarımcı, bu dünyaya girerken birçok farklı şablon ekledi: takas yüzleri, yiyecekler, manzaralar… Tek yapmanız gereken sevdiğiniz görüntüleri seçip bir şablona yerleştirmek; iş Düzenleme 1 dokunuşla tamamlanacak.

Karikatür Fotoğraf Editörü: Mokoroom Karikatür Fotoğraf Editörü: Mokoroom

NET, GÖZ ŞOK GÖRÜNTÜLER

Yüz fotoğrafınızı düzenlemeyi tamamladığınızda, fotoğrafınızın öne çıkması için çeşitli efektler ve filtreler de uygulayabilirsiniz. Düzenleme adımları bittiğinde bu uygulama taslak modunda kaydedilecek, kaydet düğmesine basılacak ve otomatik olarak kameraya aktarılacaktır. Albümdeki fotoğraflar HD olarak kaydedilecek, bu da fotoğrafların kırılmamasını ve netliğini korumasını sağlayacak. Şimdilik, bu harika yazılımla kendi portrenizi çizin.


İndir (78M)

Artık indirmeye hazırsınız Mokoroom ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPalette Cartoon Photo Editor APP

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir