Mojito
Mojito

Mojito v2.28.376 APK indir (VIP Kilidi Açık) 2022


Mojito - Insta hikaye editörü, sosyal ağınız için güzel bir alan oluşturmanıza yardımcı olur - Instagram. Instagram hikaye gönderileriyle kişiliğinizi sergilemekten daha iyi bir şey yoktur. Çeşitli stiller arasından seçim yapabilir, kendi kişiliğiniz

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 950 puan )
Fiyat: $0
İsim Mojito
Yapımcı Beat ly music video maker with effects Ltd
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 60M
Versiyon 2.28.376
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Mojito is the most famous version in the Mojito series of publisher Beat ly music video maker with effects Ltd
Mod Version 2.28.376
Total installs 10,000,000+

İndir (60M)

Mojito – Insta hikaye editörü, sosyal ağınız için güzel bir alan oluşturmanıza yardımcı olur – Instagram. Instagram hikaye gönderileriyle kişiliğinizi sergilemekten daha iyi bir şey yoktur. Çeşitli stiller arasından seçim yapabilir, kendi kişiliğinizle bir hikaye oluşturmak için binlerce benzersiz çerçeve kullanabilirsiniz. Dahası, bu uygulama aracılığıyla kendi benzersiz şekillerinizi oluşturabilir ve öne çıkanlar için kullanabilirsiniz.

Mojito – Story Art Maker, Story editörü

Mojito – Story Art Maker, Story editörü

ÇERÇEVE FARKI

Şimdi, IG hikayelerini nasıl daha eğlenceli hale getirebileceğinizi düşünmek için kafa patlatmanıza gerek yok çünkü IG hikayeleriniz için birçok benzersiz fikir üreten editörlerden biri olan Mojito – Insta hikaye editörünün yardımına sahipsiniz. 500’den fazla desen ve ayrı çerçeve, en sevdiğiniz fotoğrafları kolajlamanıza olanak tanır. Ve bunu IG hikayelerinde yayınlamak için kullanın; Elbette takipçileriniz bu heyecan verici fotoğrafların nasıl oluşturulacağını merak ediyor.

Mojito – Story Art Maker, Story editörü

Mojito – Story Art Maker, Story editörü

BİRÇOK FARKLI GIDA

Kaçırmayacağınız bir şey, uygulamada bahsettiğimiz yazı tiplerini denemek. Sayı sınırlı olsa da, her yazı tipinin benzersizliğini garanti ediyoruz. Atmosferi daha harika yapan durum bu olacaktır. Ayrıca kullanıcılar bu uygulamayı resimlerini ve videolarını düzenlemek için de kullanabilirler. Bu uygulamayı kullanarak en iyi resimlerinizi yapın, bunları IG’de yayınlayın ve herkesin eleştirilerini görün.

SAYISIZ ŞABLON REFERANSLARINIZA İZİN VERİR

Birçok fikir Mojito – Insta hikaye editöründen oluşur ve yüklenen uygulamaların şablonuna başvurabilirsiniz. Ya da birçok benzersiz fikir üretebilir ve bunları herkesle paylaşabilirsiniz. En sevdiğiniz stili, diğer birçok kullanıcının şablonları aracılığıyla arayabilirsiniz—çeşitli stiller ve deneyimleyebileceğiniz sayısız tema.

Mojito – Story Art Maker, Story editörü

Mojito – Story Art Maker, Story editörü

GÜZEL ÇIKARTMALAR

Heyecan verici bir hikaye oluşturmanın ve bunu herkesle paylaşmanın birçok yolu vardır. Uygulamamızı kullanarak insanların fikirlerini öğrenebilirsiniz. Ve daha güzel ve heyecan verici hikayeler yaratmak istiyorsanız, birçok benzersiz çıkartmamızı kullanmayı unutmayın. Bu uygulamada birçok güzel çıkartma ve çeşitli stiller mevcuttur. Dahası, zevkinize uygun bir çıkartmanız yoksa, yeni çıkartmalarla güncellememizi isteyebilirsiniz.


İndir (60M)

Artık indirmeye hazırsınız Mojito ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBeat ly music video maker with effects Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir