Modern Warplanes
Modern Warplanes

Modern Warplanes v1.20.1 APK + MOD (Sınırsız Füze) indir 2022

Modern Warplanes, oyuncuların savaşçıları kontrol edeceği ve diğer oyuncularla yüzleşeceği ve seviyeyi kazanacağı bir oyundur. Birçok farklı oyun modu bulabilirsiniz ve her modun ilginç noktaları var. Ayrıca oyun, oyuncuların çabucak alışabilecekleri

Android Android Aksiyon
5 ( 623 puan )
Fiyat: $0
İsim Modern Warplanes
Yapımcı GDCompany
Tür Aksiyon
Boyut 139M
Versiyon 1.20.1
MOD Sınırsız Füze
Orjinal Google Play
Modern Warplanes is the most famous version in the Modern Warplanes series of publisher GDCompany
Mod Version 1.20.1

Modern Warplanes, oyuncuların savaşçıları kontrol edeceği ve diğer oyuncularla yüzleşeceği ve seviyeyi kazanacağı bir oyundur. Birçok farklı oyun modu bulabilirsiniz ve her modun ilginç noktaları var. Ayrıca oyun, oyuncuların çabucak alışabilecekleri belirli destekleyici unsurlar getirdiği için birçok farklı kitle için de uygundur. Yani, bu size büyük eğlence getirecek bir oyun.

Modern Savaş Uçakları: PvP Savaşı

ETKİLEYİCİ SAVAŞLARA KATILIN

Modern Warplanes’i deneyimlediğinizde, oyuncular etkileyici hava savaşlarını tam anlamıyla deneyimleyecekler. Gökyüzünden bakıldığında dikkat çekici ortamlar bulabilirsiniz ve elbette ilk deneyimde sizi cezbeden faktör olacaktır. Ancak bu oyun, birçok farklı düşmanla karşı karşıya kaldığınızda gözünüzü alamayacağınız gezi ve hava savaşlarına odaklanıyor ve bölümü doğru bir şekilde tamamlamaya çalışıyor.

Modern Savaş Uçakları: PvP Savaşı

Uçağınıza üçüncü şahıs bakış açısıyla bakacaksınız ve bu size ekranda görüntülenen hedeflerin panoramik bir görüntüsünü verecektir. Aynı zamanda geniş bir alanda gezinmekten korkanlar için oyun, destekleyici özelliklere de sahip olacak. Böylece oyuncular, vurulmadan önce onları devirmek için hedef seçmeye ve mermi ateşlemeye odaklanabilirler.

Modern Savaş Uçakları: PvP Savaşı

BECERİLERİNİZLE HAVADA HEDEFLER YENME

Modern Warplanes’te göz ardı edemeyeceğiniz çeşitli silahlara sahip bir uçak alacaksınız. Gerçek hayattaki savaşçılara benzer şekilde, uçağınız da bir miktar düşman tanımlama unsuru alır. Yani havada hareket ederken düşman olan kırmızı hedefler işaretlenecektir. Takip edeceğiniz hedefi seçmeniz ve onlara zarar vermek için sürekli mermiler atmanız gerekiyor.

Bir joystick ve farklı mermi kontrol düğmeleri ile makinenizi iki elinizle kontrol edeceksiniz, böylece bölümü tamamlamak için her şeyi yapacaksınız. Aynı zamanda, alanı oldukça geniş olduğu ve koruyucu elemanlar olmadığı için yavaş yavaş havada hareket etmeye alışıyorsunuz. Bu nedenle saldırıya uğramanız doğaldır ve oyun moduna bağlı olarak önünüzdeki düşmanlara karşı savaşmak için daha fazla takım arkadaşı bulabileceksiniz.

Modern Savaş Uçakları: PvP Savaşı

ÇEŞİTLİ MODLARDA KATIL

Modern Warplanes’te ölüm maçı, hayatta kalma ve takım ölüm maçı gibi farklı modlar bulacaksınız ve oyunun atış oyunları ile oynanış biçiminde benzerlikler olacağını fark edeceksiniz. Örneğin takım ölüm maçı modunda diğer arkadaşlarınızla vakit geçirecek ve kırmızı hedeflerle karşılaşacaksınız. Haritanın genişliği nedeniyle düşmanlarınız istedikleri yöne uçabilirler ve bazen size karşı koymak için fırsatlar bulabilirler.

Modern Savaş Uçakları: PvP Savaşı

İhtiyacınız olan becerilerin yanı sıra, kendinizi modern bir dövüşçü ile donatmanız da gerekiyor. Oyun ekranına girmeden önce karşınıza uçak seçim arayüzü çıkıyor ve içerisinde dikkat etmeniz gereken birçok bölüm bulunuyor. Spesifik olarak, bu unsurlar arasında uçak, ağır, kanon, kamuflaj ve parlama bulunur. Bu, uçaklarınızı yaratmanız ve oyundaki oyun tarzınıza uymanız için etkileyici çeşitlilikte parça ve uçak kombinasyonları sunar.


İndir (139M)

Artık indirmeye hazırsınız Modern Warplanes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGDCompany

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir