Modern Sniper
Modern Sniper

Modern Sniper v2.5 MOD APK (Sınırsız Altın) indir 2022


Modern Sniper, bir çetede birinci sınıf bir suikastçı rolünü oynayan süper bir aksiyon oyunudur. Mükemmel keskin nişancı becerilerinizi kullanacak ve hayatınız için gelen her düşmanı yeneceksiniz.

Android Android Aksiyon
5 ( 379 puan )
Fiyat: $0
İsim Modern Sniper
Yapımcı Candy Mobile
Tür Aksiyon
Boyut 10M
Versiyon 2.5
MOD Sınırsız Altın
Orjinal Google Play
Modern Sniper is the most famous version in the Modern Sniper series of publisher Candy Mobile
Mod Version 2.5

İndir (10M)

Modern dünyada birinci sınıf bir keskin nişancı olmak size birçok duygu verdi. Görünüşe göre hayatınız tehdit edilene kadar ne yapacağınızı bilmiyorsunuz; işte o zaman ayağa kalkıp o insanları öldürürsün. İnsanlar bu karanlık toplumda ailenize ve arkadaşlarınıza zarar verdi. Üst sınıf bir suikastçı olarak mükemmel keskin nişancı yeteneğini kullanacak, düşmanları doğru bir şekilde nişan alacak ve vuracaksınız. Doğru hedefi hedefleyin ve muhtemelen kalabalık caddede hareket etmek zorunda kalacaksınız, masum insanlara zarar vermeyin.

Modern Keskin Nişancı

BÜYÜK KESKİN BECERİLERİNE SAHİP BİR “SUİKALİST” OLUN

Buradaki toplum ciddi şekilde çürümüşken Modern Sniper’da kibar bir vatandaş olmayı düşünmeyin. Gangsterler sokağın her yerinde var ve tabii ki hayatınızı ve sevdiklerinizi düşünerek harekete geçtiniz. Bölgenizde atış pratiği yapın; ancak o zaman tuzaklarla dolu bu topraklarda hayatta kalabileceksiniz. Bu oyuna geldiğinizde, aynı zamanda “yabancılaşacaksınız” ve sonunda harika bir keskin nişancı yeteneğine sahip bir suikastçı olacaksınız.

DÜŞMANLAR HER YERDE

Dünya artık statü, para ve hatta yaşam nedeniyle ilk günlerdeki kadar barışçıl değil. Hemen hemen herkes en nefret ettiği kişi olur; Modern Sniper’da iki kelime “doğru” diyemezsiniz. Çünkü sadece güçlüler hayatta kalabilir ve ailenin güvenliğini koruyabilir. Çılgın patronlar her yerdeler ve insanları öldürme arzusuyla gece gündüz aktif olarak arkadaş arıyorlar. Gittiğiniz her yere, hatta evinize bile dikkat edin.

Modern Keskin Nişancı

50’DEN FAZLA TEHLİKELİ SAVAŞ

Bu oyuna katıldığınızda bir an bile huzur bulamayacaksınız. Antrenman yaptığınız ve atış becerilerinizi geliştirdiğiniz süre yeterli değil, dinlenme zamanını düşünmeyin. Oyuncular, üstün keskin nişancı yeteneklerine sahip sayısız düşmanla 50’den fazla mücadeleye katılacaklar. İncinmek, hatta ölmek istemiyorsan kendini şimdi eğit. Ancak o zaman ölümcül kapılardan güvenle kaçabilirsin.

3D MODELLERLE SAVAŞ

Benzersiz 3D tasarımı ile oyundaki grafikler, Modern Sniper’ın tehlikeli keskin nişancı savaşlarına resmen dalmış durumda. Savaş tehlikesinden kaçamazsınız. Tehlikeli olduğunu biliyordum ama aynı zamanda garip bir şekilde uyarıcıydı. Savaşları kazanma umuduyla, eğitmek için çok çalıştınız. Dürüst olmak gerekirse oyundaki ortamların ve insanların grafikleri o kadar gerçekçi ki o gelişmeyle başınızı döndürebilir.

Modern Keskin Nişancı

6 FARKLI SAVAŞ ORTAMI

Göreviniz 50’den fazla şiddetli savaşın üstesinden gelmek olduğundan, oyunun ölümcül zorluklarının her birine kendinizi kaptırın. Sadece bu değil, dövüşler birçok farklı ortama dağılmış durumda. Bu oyunda 6 adede kadar savaş ortamı yer alıyor ve seviyelerde ilerledikçe her birinin zorluğu farklı hale getirilecek. Aynı zamanda her yerin tarzı farklı olduğu için keskin nişancı yeteneğinizi geliştirmeniz ve farklı stratejiler bulmanız gerekiyor.

ÇEŞİTLİ SİLAHLAR VE YÜKSELTEBİLİRSİNİZ

Modern Sniper’da çatışmalara katılırken elinizden gelenin en iyisini yapın; Kazandığınızda, yeni seviyelerin kilidini açma fırsatına ek olarak, oyuncular bir dizi silah premium gazına sahip olacaklar. Tabii ki, silah sayısı sınırlıdır ve herkesin onları fethetme yeteneği yoktur. Yedi farklı silahın tümünün kilidini açın, her seviyeyi geçerken yükseltmeyi unutmayın, böylece kazanma yeteneğiniz garanti altına alınır.

Modern Keskin Nişancı

ANA ÖZELLİKLER

  • Tuzaklarla dolu böyle karanlık bir toplumda bir suikastçı ol, harika bir keskin nişancı yeteneğine sahip ol; sadece en iyisi olarak hayatta kalma şansınız olacak.
  • Düşman, insanları öldürme arzusuyla agresif bir şekilde etrafınızı aradığında, eviniz bile olsa, gittiğiniz her yerde dikkatli olun.
  • 50’den fazla şiddetli savaşın üstesinden gelin; Ölümcül cehennemden güvenli bir şekilde kaçmak istiyorsanız, keskin nişancı yeteneğinizi düzenli olarak uygulayın.
  • Farklı dövüş stilleri ile 6 ortamda savaşabilmek için çeşitli stratejiler ve gelişmiş keskin nişancı yeteneği sunun.
  • Yedi farklı premium silahın kilidini açın ve daha fazla öğe elde ettikçe onları yükseltmeyi unutmayın; bu senin kazanma şansın.


İndir (10M)

Artık indirmeye hazırsınız Modern Sniper ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCandy Mobile

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir