Modern Ops
Modern Ops

Modern Ops v7.63 APK MOD + OBB (Radar/Hız) indir 2022


Modern Ops APK siz ve takım arkadaşlarınız seviyeyi kazanmaya çalışırken çekici bir FPS deneyimi sunuluyor . Oyunda ortamlara uyum sağlamak için zaman harcayacak ve atış becerilerinizi geliştirmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, oyun sırası

Android Android Hayatta Kalma
5 ( 306 puan )
Fiyat: $0
İsim Modern Ops
Yapımcı Edkon Games
Tür Hayatta Kalma
Boyut 516MB
Versiyon 7.63
MOD Radar/Hız
Orjinal Google Play
Modern Ops is the most famous version in the Modern Ops series of publisher
Mod Version 7.63
 • MOD Menüsü
 • Set FoV  // Custom FoV
 • Amaç Assist  // Amaç Assist arttırın
 • No Recoil  // kaldırır Recoil
 • Hiçbir Yayılması  // kaldırır Silah Yayılması
 • Hiçbir Flashbang  // kaldırır Flashbang Etkisi
 • Enemies Vurmaz  // Yalnızca AI'ya karşı
 • Kırmızı Artı İşareti  // Düşmana nişan alırken artı işareti kırmızıya döner
 • Reklam  Yok // Maçı bitirdikten sonra Reklam Yok
 • Radar// Düşmanı Gör
 • Hız // Hız x2


İndir (516MB)

Modern Ops APK siz ve takım arkadaşlarınız seviyeyi kazanmaya çalışırken çekici bir FPS deneyimi sunuluyor . Oyunda ortamlara uyum sağlamak için zaman harcayacak ve atış becerilerinizi geliştirmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, oyun sırasında birçok nedenden dolayı size çok paraya mal olacak birçok farklı türde silah bulacaksınız. Bu sezon eklenen yeni eşyaları ve silahları kaçırmayın.

modern ops apk indir modkiwi com 1

OYUNCULARIN GÖZLERİNİN ÖNÜNDE BİR SEZON GELİR

Modern Ops’ta, oyunculara önceki sürüme kıyasla yeni ve optimize edilmiş deneyimler sunmak için yeni bir sezon güncellendi. Zorlu rank seviyelerinin bir kez daha insanların kendilerini yeni seviyelere zorlamalarına açık olduğu söylenebilir. Ek olarak, ses öğeleri veya animasyonlar da oyuncuların tamamen gerçek hissetmelerine ve oyunun heyecan verici maçlarından gözlerini alamamalarına yardımcı olmak için iyileştirildi.

Oyun güncellemelerinin yanı sıra, oyuncular bu sezon yeni eklenen bazı öğelerle ilgilenecekler. Örneğin, oyuncular, kaynakları elde etmek ve bu silahların kilidini açmak için oyuncuları birçok farklı seviyeye katılmaya motive eden üç yeni eklenen silah bulabilir. Silah güncellendikten sonra kesinlikle kaçırılmaması gereken bir destek eşyası ve bu sefer eklenen eşya biblolar ve en sevdiğiniz silahla hemen denemek isteyeceksiniz.

modern ops apk indir modkiwi com 2

SEVİYELERDE DÜŞMANLARI YENME

Oyuncular, herkesin keyif alacağı ve yeni başlayan biriyseniz hareket mekaniğine aşina olmak için zaman ayıracağı, hayranlık uyandıran bir FPS dünyasına girecek. Kontrol mekanizması da diğer FPS oyunlarına benzer şekilde tamamen farklılaştırılmıştır, böylece oyuncular karakterin hareketlerini kolayca kontrol edebilir. Örneğin, ekranın her iki tarafında bulunan iki ateş düğmesi, bir rakiple tamamen sürpriz bir şekilde karşılaşıldığında atışı esnek bir şekilde bölmeyi mümkün kılar.

Modern Ops’taki ortamlar o kadar çeşitli olacak şekilde tasarlanmıştır ki bunlara alışmanız gerekir. Yolunuzu hareket ettirmek için bir HUD olacak ve bazen çevresel faktörler de dikkat etmeniz gereken kesin bir avantajdır, çünkü kimse kazanmak için küçük bir strateji kullanmadan kafa kafaya gidemez. Bu nedenle, sahip olduğunuz becerilerin yanı sıra, takım arkadaşlarını gizlemek veya desteklemek için unsurlardan yararlanmak her zaman takdire şayandır.

modern ops apk indir modkiwi com 3

İlginç bir şekilde, oyunda çok fazla sağlık kaybederseniz, oyuncu ekranın sağ tarafında kırmızı bir artı işareti görebilir. Bu, hemen kan doldurmanız gerektiğinin bir işaretidir ve bu işlevin kullanım sayısı da sınırlıdır. Yani, seviyenize devam etmek veya yenilmek, bir süre sonra yeniden doğmak için artan sağlık seçeneğiniz var.

ARKADAŞLARINIZLA OYNAYIN VE SIRALAMANIZI ARTIRIN

Çevrimiçi bir oyun oynadığınızda, kesinlikle herkes arkadaşlarıyla oynamayı sevecektir çünkü onların yanında olabilir ve oyunda belirli etkileşimlere sahip olabilirsiniz. Bu aynı zamanda arkadaşlarınızla çeşitli mücadelelere katılabileceğiniz ve oyunda mümkün olduğunca çok kaynak toplayabileceğiniz Modern Ops için de geçerlidir. Aynı zamanda, standart maçların yanı sıra, rütbenizi yükseltmek için üstesinden gelmeniz gereken bazı dereceli maçlar da olacak.

modern ops apk indir modkiwi com 4

Rütbedeki artış, oyuncunun becerisini değerlendirmek ve rütbesini yükseltmek için bir mekanizma olarak görülüyor. Üstesinden gelmeleri gereken uzun bir zaman olacak ve zorluk seviyesi de tamamen artacak. Zamanla sizinle aynı rütbede rakiplerle karşılaşacaksınız ve bazen yeteneklerine şaşıracaksınız. Dolayısıyla bu oyunda her zaman oyuncuların üstesinden gelmeleri gereken zorluklar olacaktır.

ÇEŞİTLİ SİLAH VE EKİPMAN KİLİDİNİ AÇIN

Modern Ops’ta kullanacağınız silahlar, yeteneklerinize, el bombalarına ve öldürme serilerine uygun, seçtiğiniz silahlardır. Oyun sırasında bu oyunda ulaşabileceğiniz silahları arayacaksınız. Spesifik olarak, silahların listesi tamamen çeşitlidir ve bu silahlara erişimin kilidini açmak için belirli bir gereksinimi karşılamanız ve ardından parayı onları satın almak için kullanmanız gerekecektir. Bu nedenle, seviyenizi yükseltmek de bir zorunluluktur.

modern ops apk indir modkiwi com 5

Seviye atlamak, olağanüstü eşyalar elde etmenize yardımcı olur ve bazen silahınızı kuşanacak olan da budur. Silahınızın kaplamasını değiştirebilecek ve kullanımınızı optimize etmek ve düşmanları daha kolay alt etmek için ona bazı parçalar ekleyebileceksiniz. Aynı zamanda, aldığınız ilk öğe bir kapsamdır ve bu artık birçok insan için garip bir şey değildir. Düşmanları uzun mesafelerde daha isabetli bir şekilde hedefleyebilirsiniz.


İndir (516MB)

Artık indirmeye hazırsınız Modern Ops ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir