Modern Combat 5
Modern Combat 5

Modern Combat 5 v5.8.7a APK MOD (Tanrı Modu/Antiban) indir 2022


Modern Combat 5 APK birinci şahıs nişancı grafik oyunudur benzersiz bir çağrı şeklinde yükseltilmiş geliştirilmiştir. Sizi ağırlamak, siz ve rakipleriniz arasında şiddetli savaşların gerçekleştiği bir savaş alanıdır. Düşmanı yenmek için belirleyici ö

Android Android Aksiyon
4 ( 367 puan )
Fiyat: $0
İsim Modern Combat 5
Yapımcı Gameloft SE
Tür Aksiyon
Boyut 53MB
Versiyon 5.8.7a
MOD Tanrı Modu/Antiban
Orjinal Google Play
Modern Combat 5 is the most famous version in the Modern Combat 5 series of publisher
Mod Version 5.8.7a
  • Google Play'den Modern Combat 5'i yükleyin. İndirme ilerlemesi yüzde birkaç arttığında iptal edebilirsiniz.
  • MOD sürümünü yükleyin.
  • İndirme normal şekilde çalışacaktır.


İndir (53MB)

Modern Combat 5 APK birinci şahıs nişancı grafik oyunudur benzersiz bir çağrı şeklinde yükseltilmiş geliştirilmiştir. Sizi ağırlamak, siz ve rakipleriniz arasında şiddetli savaşların gerçekleştiği bir savaş alanıdır. Düşmanı yenmek için belirleyici ölümcül darbeler yaratmanız gereken silah cephaneliğinden yararlanın. Yaptığınız görevler, dünyayı bu acıdan kurtarmaya, korumaya katkıda bulunur.

modern combat 5 apk indir modkiwi com 1

ÇAĞRILARDAN GÖREV AL

Modern Combat 5’in canlı ses ayarıyla size özel Tokyo’dan Venedik’e heyecan verici bir meydan okuma. Telefon hattından bilgi aldıktan sonra her savaş için harekete geçeceksiniz. Hattın diğer ucundan yeni göreviniz hakkında eksiksiz bilgi alırsınız. Sadece bu da değil, aynı zamanda oyuncuların düzgün bir şekilde plan yapmalarına yardımcı olmak için oyunculara birkaç düşman özelliği de sağlıyorlar.

modern combat 5 apk indir modkiwi com 2

SİLAH TEK SİLAHINIZDIR

Modern Combat 5 APK en klasikten en güncele kadar birçok farklı seviyedeki bir silah sistemini destekler. Görevi aldıktan sonra, oyuncuların daha kolay kavraması için benzersiz özellikler ve belirli parametrelerle birlikte görüntüsünde ekranda görünen silah koleksiyonunuzu seçeceksiniz. Assault, Heavy, Recon, Sniper, Support, Bounty Hunter modu,…

modern combat 5 apk indir modkiwi com 3

SÜRPRİZ SALDIRILARLA RAKİPLERİNİ YENME

Genellikle oyuncular, düşmanlarla yüzleşmek için duman ve yakıtla dolu bir savaş alanına konuşlandırılır. Savaştan önce gücünü bilemeyecekler ama şaşırtıcı bir şekilde bu ormanda vahşi bir kurtsun. Gerçekleşen her atış savaşı her zaman insan yaşamına ağır hasar verir. Bu yüzden rakibin tespit edilmesini önlemek. Engellerde saklanmaya çok dikkat etmeli ve istediğiniz zaman onlara saldırmanın yollarını bulmalısınız, arkadan bir sürpriz.

modern combat 5 apk indir modkiwi com 4

BAR GÖREVLERİYLE GÜCÜ YÜKSELTİN

Sadece savaş alanlarında savaşırsanız, ödülleriniz ve sağlığınız yüksek olmayacaktır. Bu nedenle seviyenizi hızlı bir şekilde yükseltmek istiyorsanız barlara gidin. Modern Combat 5’te, birçok kişinin ortaya çıkması ve sizi zorlayan dağınık barikatlar nedeniyle operasyon alanı daha karmaşık olacaktır. Ancak, verilen görevi tamamladıktan sonra, son teknoloji silahlar ve yeni eşyalardan oluşan bir koleksiyonu açmanın anahtarı olan değerli bir hediyenin tadını çıkaracaksınız.

EĞİTİM ZOR, MÜCADELEYE HAZIR

Rakibin intikamı ile zafere güvenmeyin, diğer orduların saldırısı hızla size gelecektir. Bu nedenle her zaman savaşmaya hazır olun, zorluktan korkmayın, ölümden korkmayın. Her gün daha doğru, daha hızlı çekim becerileri ile antrenman yapın. Bu size lider tablosu için yarışan müttefikler üzerinde bir avantaj sağlayacaktır.

modern combat 5 apk indir modkiwi com 5

ARKADAŞLARLA EĞLENCE

Geceleri telefon görüşmesinden verilen görevleri yapmanın yanı sıra pub’a girerek, yorucu maçların ardından dinlenmek için buraya gelebilirsiniz. Akşamdan sabaha kadar bir araya gelmek, sohbet etmek ve dans etmek. Daha fazla arkadaşını kalabalık bir arkadaş grubu oluşturmaya davet ederseniz oyun daha eğlenceli olacaktır. Modern Combat 5, gelecek atılımlara hazırlanırken bu maceranın sınırsız keyfini çıkarmanızı sağlar. Aynı zamanda, daha sonraki yükseltme görevleri için alanı daha uygun görmek ve anlamak için burayı inceleyebilirsiniz.


İndir (53MB)

Artık indirmeye hazırsınız Modern Combat 5 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir