Modern Combat 3
Modern Combat 3

Modern Combat 3: Fallen Nation 1.1.7g MOD APK + OBB (Sınırsız Para) indir 2022

Modern Combat 3: Fallen Nation, oyuncuları Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kıyamet dünyasına götüren en yoğun FPS serilerinden biri olarak biliniyor. Diğer birçok müttefikle bağlantı kurarak savaşa yalnız veya koordinasyonsuz katılabilirsiniz. Los

Android Android Aksiyon
5 ( 85 puan )
Fiyat: $0
İsim Modern Combat 3
Yapımcı Gameloft SE
Tür Aksiyon
Boyut 19M
Versiyon 1.1.7g
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Modern Combat 3 is the most famous version in the Modern Combat 3 series of publisher Gameloft SE
Mod Version 1.1.7g

Modern Combat 3: Fallen Nation, oyuncuları Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kıyamet dünyasına götüren en yoğun FPS serilerinden biri olarak biliniyor. Diğer birçok müttefikle bağlantı kurarak savaşa yalnız veya koordinasyonsuz katılabilirsiniz. Los Angeles, Pakistan gibi acımasız savaş alanlarındaki çeşitli görevler, kahramanın gelişini bekliyor. Ayrıca, AAA senaryosu sayesinde tarihe geçen yüzlerce güzel an inanılmaz derecede değerlidir.

Modern Dövüş 3: Düşmüş Ulus

HAYATINIZI NE BELİRLER?

Kıyamet savaşında bir savaşçı için, tüm insanlığın hayatta kalmasına karar vermek için silah sistemi, silah ve zırh odaklanılır ve takdir edilir. Düşmanı devirmek için makul ve akıllı bir stratejinin yanı sıra, her savaş için en uygun silahı seçmeli ve özelleştirmelisiniz. Silahın ve tabancaların ve keskin nişancı tüfeklerinin parametreleri, oyuncunun elleri altında serbestçe özelleştirilebilir.

Modern Dövüş 3: Düşmüş Ulus

HAVA AKSİYON FİLMİNE TANIK

Sadece bu değil, hava kuvvetleriyle savaşırken Fallen Nation helikopter sistemi tarafından destekleniyorsunuz. Top, mühimmat ve mayınlarla dolu helikopterlerin tüm bir gökyüzünü yok etmek için yukarıdan fırlatılması sağlanır. Aksiyon filmi gibi yakıcı bir atmosfere şahit olacaksınız. Burada oyuncu hem doğrudan savaş alanına katılan bir aktör hem de stratejik komuta direktörüdür.

İNSANLIĞI KORUMAK İÇİN MÜTTEFİK İLE MÜCADELE

Burada, Fallen Nation özel altı farklı benzersiz harita sunuyor, bu yüzden onları başka hiçbir oyunda göremezsiniz. Her harita, oyuncuları çeşitli düşmanlardan oluşan bir orduyla Amerika Birleşik Devletleri’ndeki farklı bir kanlı şehre getiriyor. Maksimum 12 kişilik bir savaş, sizi ve takım arkadaşlarınızı keşfetmeye ve fethetmeye davet ediyor. Sadece bu da değil, son derece bağımlılık yapan 7 oyun modundan birini seçme şansına sahipsiniz.

Modern Dövüş 3: Düşmüş Ulus

DESTEĞE KATILIN VE HEDEFEYE HIZLI ULAŞMAK İÇİN KAYDIRIN

Oyuncular sürekli olarak düşmüş Nation’ı en sezgisel ve en derin FPS oyunu olarak değerlendiriyor. Sadece bu da değil, sadece size özel benzersiz deneyimler sunmak için birçok yeni sürümle giderek daha fazla geliştiriliyor ve güncelleniyor. Şimdi, yardımcı program sprint ve slayt özelliğinin gelişiyle, oyuncular savaş sona ererken kazanma şanslarını artırabilirler. Sprint, düşmana hızlı bir şekilde yaklaşmanıza ve ateş açmanıza yardımcı olarak düşman sayısında bir kayba neden olur.

GELİŞTİRİLMİŞ SFX & YÜKSEK SES

Savaşın soğuk atmosferini ve vahşetini canlı bir şekilde betimleyen benzersiz grafik sisteminin yanı sıra oyuncular, silah seslerinin kulaklarında keyfini çıkarma şansına sahip oluyorlar. Bir dizi şiddetli savaş gününde bir kıyamet senaryosu simüle edilir ve canlı bir şekilde yeniden üretilir. Geliştirilmiş ses o kadar gerçekçi ki, doğrudan savaş alanında olduğunuzu hissediyorsunuz ve uygulamaya eklenen gelişmiş SFX ve seslendirmeler büyük eleştiriler aldı.

Modern Dövüş 3: Düşmüş Ulus

FARKLI EYLEM STİLLERİ

Fallen Nation, oyuncuları aralarından seçim yapabileceğiniz farklı benzersiz deneyim biçimlerine maruz bırakır. Her seviyenin görevini tamamladıktan sonra, daha unutulmaz maceralar ve deneyimler için farklı oyun stilleri seçebilirsiniz. Spesifik olarak, eskortluk, yok etme, helikopterler ve hatta kovalamaca, sonsuz çekiciliği nedeniyle oyuncular tarafından en çok tercih edilen oyunlardan biridir.


İndir (19M)

Artık indirmeye hazırsınız Modern Combat 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGameloft SE

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir