Modern City
Modern City

Modern City v5.4.0 APK MOD (Sınırsız Para/Premium) indir 2022


Modern City, oyuncuları asla bir çerçeveye sığdırmaz. Eksiksiz bir bütün oluşturmak için evdeki her ayrıntıda kişiliğinizi ve yeteneklerinizi özgürce ifade edebilirsiniz. İtibarınızı uzun süredir duyan müşteriler, tüm evi kendi gereksinimlerine göre

Android Android Simülasyon
5 ( 705 puan )
Fiyat: $0
İsim Modern City
Yapımcı CookApps
Tür Simülasyon
Boyut 66MB
Versiyon 5.4.0
MOD Sınırsız Para/Premium
Orjinal Google Play
Modern City is the most famous version in the Modern City series of publisher CookApps
Mod Version 5.4.0
Total installs 10,000,000+

İndir (66MB)

Modern City, oyuncuları asla bir çerçeveye sığdırmaz. Eksiksiz bir bütün oluşturmak için evdeki her ayrıntıda kişiliğinizi ve yeteneklerinizi özgürce ifade edebilirsiniz. İtibarınızı uzun süredir duyan müşteriler, tüm evi kendi gereksinimlerine göre tasarlamak ve yenilemek için her zaman estetik gözünüzü beklemelidir. Zorlu bulmacalar, mobilyaları fethetmenin temeli olacak.

Ev Tasarımım – Modern Şehir

BÜYÜK İŞLER

En modern ve lüks tarzı ile şehre hoş geldiniz. Bu yer, oyuncuları daha önce var olan evlerin hiçbiriyle örtüşmeyen olağanüstü yapılar yaratmaya davet ediyor. Profesyonel bir tasarımcı veya sadece bir iç tasarım tutkunuysanız, Modern City APK sizin için en makul seçimdir.

Ev Tasarımım – Modern Şehir

MÜŞTERİLERLE TANIŞIN

Modern City’ye gelmeniz için yüzlerce en iyi deneyim sizi bekliyor. Her şeyden önce, göreviniz dost canlısı veya zor müşterilerinizle tanışmak. Bunun amacı, tasarlamaya başlayacağınız proje ile ilgili tercihlerinizi ve ipuçlarını bilmektir. Size güvenmeye ve arzularını sizinle paylaşmaya hazırlar; sen nasılsın? Eşsiz ev stilleri ile bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Ev Tasarımım – Modern Şehir

Kitleniz oldukça çeşitlidir; bu aynı zamanda bu oyunun size getirdiği birçok zorluktan biridir. Yepyeni bir ev inşa etmek isteyen genç çiftlerle tanışabilirsiniz. Ya da bazen eski evde uzun süredir yaşayan aileler ve şimdi sizden gelip mevcut eğilimlerine ve isteklerine uygun yeni bir tasarımla yenilemenizi istiyorlar.

ESTETİK GÖZLER

Karşılaştığınız her müşteri ile oyuncular farklı standartlarda iletişim kurma fırsatına sahip olacaklar. Sizin gibi estetik gözlere sahip biriyle çalışmaktan mutlular. Şimdi müşterilerinize sınırsız yaratıcılığınızı gösterin. En sade evlerden lüks bir oturma odası, kullanışlı bir mutfak veya konforlu bir banyoya sahip bir eve dönüştürebilirsiniz.

Ev Tasarımım – Modern Şehir

HER DETAY İÇİN TASARIM

Bununla da kalmayıp, Modern City size daha birçok sıra dışı oda sunuyor. Müşterilerin kıyafetlerinin ya da ayakkabılarının bulunduğu odalar, kendine has renk tonlarına sahip, tarzıyla iddialı çantalar olabilir. Sadece bu da değil, tavandaki ampul, mutfaktaki çiçek vazosu gibi ufak detaylar da oyuncunun kendisi tarafından seçiliyor. Hafifçe dokunabilirsiniz; modern ya da antika bir ev karşınıza çıkacak. Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimizle mizahi sohbetler yapılmaktadır.

Ev Tasarımım – Modern Şehir

DOSTU SOHBET

Modern City’deki iç tasarım ve yenileme ve müşterilerinizin evlerini yeniden dekore etme yolculuğu yeni bir meydan okuma sunuyor. Müşteri görüşlerini seçme ve alma, daha iyi anlamak için onlarla sohbet etme konusunda, size cevaplamanızı gerektiren heyecan verici bulmacalar da getiriyoruz. Bunlar sadece sizin için inanılmaz derecede bağımlılık yapan 3 oyun. Bu başarı sayesinde daha fazla jeton alacaksınız. Bu aynı zamanda daha fazla mobilya ve dekoratif eşya satın almanız için de temel oluşturur.

  • Kendinizi iç tasarım yolculuğuna bırakın ve evi tamamen yeni bir tarzda yenileyin.
  • Genç çiftlerden tek fikirli insanlara kadar farklı standartlara sahip çeşitli müşterilerle tanışın.
  • Müşterilerle sohbetler öğrenmek ve danışmak eğlencelidir.
  • Heyecan verici 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözün ve daha benzersiz öğeler satın almak için para toplayın.
  • Sınırsız hayal gücü ve yaratıcılık ile odaların küçük detaylarıyla siz ilgilenin.


İndir (66MB)

Artık indirmeye hazırsınız Modern City ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCookApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir