Modern Age 2
Modern Age 2

Modern Age 2 v1.0.23 MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022


Modern Age 2 – President Simulator, bir başkan olma ve büyük bir ülkeyi yönetme, bölgesel genişlemelere katılma, yeni teknolojileri araştırma ve icat etme hissini yaşamanıza olanak tanır.

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 239 puan )
Fiyat: $0
İsim Modern Age 2
Yapımcı Oxiwyle
Tür Strateji Oyunları
Boyut 151M
Versiyon 1.0.23
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Modern Age 2 is the most famous version in the Modern Age 2 series of publisher Oxiwyle
Mod Version 1.0.23
Total installs 100,000+

Bu heyecan verici bir oyundur ve daha önce hiç olmadığı gibi duygunun tadını çıkarmanızı sağlar. Oyuncular, eyaletleri daha güçlü ve daha güçlü hale getirerek eyaletleri yönetmek zorunda kalacaklar. Ayrıca diğer ülkelere karşı savaşabilir ve bölgelerinizi genişletebilirsiniz. Ülkeye en faydalı çözümleri önermek ve araştırma geliştirme faaliyetlerini kolaylaştırmak. Akıllı bir başkan, yetenekli bir askeri lider olduğunuzu herkese kanıtlamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. İdeolojinizi ve dininizi tüm dünyaya empoze etmek için kendi yeteneklerinize güvenin.

Modern Çağ 2 – Başkan Simülatörü

GÜÇLÜ BİR DEVLET KURMAK

Modern Age 2 – President Simulator’a gelirken liderliğinizi kanıtlamak için birçok zorlu görevi tamamlamanız gerekiyor. Oyuncular, devletleri ve krallıkları birleştirmek için askeri önlemler ve mükemmel stratejiler kullanmalıdır. Kaynaklar için savaşlar yapın ve kendi gücünüzü güçlendirin. Ayrıca güçlü bir askeri güç oluşturmanız, birçok modern askeri teçhizat üretmeniz ve havaalanları, limanlar ve cephanelikler inşa etmeniz gerekiyor.

Modern Çağ 2 – Başkan Simülatörü

ÜLKENİZİN VATANDAŞLARI İÇİN İYİ YAŞAM KOŞULLARI YARATIN

Bölgeyi genişletmenin yanı sıra, oyuncuların insanların yaşam kalitesine de dikkat etmesi gerekiyor. Modern Çağ 2 – Başkan Simülatörü, tıbbi, eğitimsel, kültürel, spor tesisleri inşa etmenizi sağlar;… Yurt içi ve yurt dışında yolcular için turistik ve gezi alanları geliştirmek için en uygun koşulları yaratın. Oyuncular vatandaşlarına müreffeh, mutlu ve güvenli bir yaşam sağlar. Ülkenizde güvenliği sağlamak ve suçla mücadele etmek için birçok yasa çıkarın.

Modern Çağ 2 – Başkan Simülatörü

DÜNYANIN DİĞER ÜLKELERİYLE HUZUR İÇİNDE YAŞAMAK

Dünya çapındaki kardeşlerle uyum içinde yaşamak için saldırmazlık anlaşmaları, ticaret ve araştırma anlaşmaları imzalamanız gerekir. Ayrıca bir büyükelçilik açmalı ve Birleşmiş Milletler ve güvenlik konseyinin çalışmalarına katılmalısınız. Aynı zamanda kararlar almanız ve uluslararası organizasyonlara düzenli olarak katılmanız da yardımcı olacaktır.

Modern Çağ 2 – Başkan Simülatörü

EKONOMİK KALKINMAYA ODAKLANMA

Modern Çağ 2 – Başkan Simülatörüne katılırken, oyuncuların askeri, ekonomik ve kültürel yönler arasında eşzamanlı gelişimi sağlamak için makul stratejilere sahip olmaları gerekir. Vatandaşlar ve ihracat için mal yapmak için gıda ve hammadde üretimini teşvik etmeye odaklanmanız yardımcı olacaktır. Kaynakları verimli bir şekilde kullanın ve kullanım için elektrik üretin. Ayrıca ülkenin besin kaynaklarını zenginleştirmek için diğer ülkelerle ticaret faaliyetleri de düzenlemektedir.

Modern Çağ 2 – Başkan Simülatörü

ANA ÖZELLİKLER

– Ülkeyi konsolide edin ve ulusal güvenliği sağlamak için çeşitli modern silahlar üreterek güçlü bir askeri güç oluşturmaya odaklanın.
– Vatandaşlarınızın kaliteli ve güvenli bir yaşam sürmeleri için en uygun koşulları yaratın.
– Ülkeler arasındaki dostluğu güçlendirebilecek ve ticari ilişkileri geliştirebilecek ilişkiler geliştirmek.
– İnsanların yaşamlarına hizmet etmek ve diğer ülkelerle ticaret yoluyla ülkeye gelir sağlamak için ülke ekonomisini geliştirmeye odaklanmak.
– Salgın hastalıklar, protestolar veya ekonomik gerilemeler gibi dahili sorunları iyi ele alın.


İndir (151M)

Artık indirmeye hazırsınız Modern Age 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir