Mock Locations
Mock Locations

Mock Locations v1.86 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Sahte Konumlar, kullanıcıların bilgilerini korumak için harita üzerinde sanal bir konum oluşturmalarını destekler. Ayrıca uygulama, konumunuzu dışarıya vermenizin risklerinden kaçınmanıza da yardımcı olur.

Android Android Araçlar
4 ( 917 puan )
Fiyat: $0
İsim Mock Locations
Yapımcı Dvaoru
Tür Araçlar
Boyut 5.1M
Versiyon 1.86
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Mock Locations is the most famous version in the Mock Locations series of publisher Dvaoru
Mod Version 1.86
Total installs 1,000,000+

İndir (5.1M)

Sahte Konumlar, haritada konumunuzu içeren bir aktarım oluşturmanıza yardımcı olarak hedefi kandırır. Çeşitli araçlar, sahte bilgiler oluşturmanıza ve düşmanın tam konumunuzu ele geçirmesini imkansız hale getirmenize yardımcı olur. Çoğu dolandırıcı, aptalca şakalar yapmak veya hayatı can sıkıcı hale getirmek için sizin yerinize ihtiyaç duyar. Şu anda, ana uygulama bunları kaldırmak için en iyi seçenektir. Yeni sürüm, Android 11 ve 12 yönetimi altındaki cihazlar için bazı özel özellikleri yükseltti.

Sahte Konumlar (sahte GPS yolu)

HARİTALAR SAĞLAR VE SAHTE YERLER AYARLAMAYA İZİN VERİR

İzleyicileri aldatmak için sahte bir konum oluşturabilmek için, kullanıcılara Sahte Konumlar tarafından şehir merkezinin veya tam yaşadığınız yerin genişletilmiş bir haritası sağlanacaktır. Olan her şey gizlilik unsurları ile garanti edilir. Basit renklerle, farklı rotaları düzgün bir şekilde tasarlayın ve mağazalar, okullar, hastaneler vb. gibi diğer yerleri simüle edin. Sistem, gerçek konumu görmenizi ve ardından sadece birkaç basit adımda yeni konumu oluşturmanızı sağlar.

ÖZEL TALİMATLARLA BİR YOL OLUŞTURUN

Sokaklarda, Sahte Konumlar ile yeni konumunuzun haritasını çıkarın. Hiç şüphesiz bir geçiş yolu oluşturmak için size birçok araç sağlanacaktır. Başlangıç ​​ve bitiş noktaları belirlendikten sonra, harita muhtemelen kullanacağınız sanal yol kesimini göstermeye başlayacaktır. Küçük sokaklar ve hatta bazı sabit rotalar da seçilmiştir. Cihazdaki gözetimi atlamak için konumunuzu sağlamayı düşünmelisiniz.

Sahte Konumlar (sahte GPS yolu)

SANAL BİR KONUM İÇİN SEYAHAT GÜZERGAHLARI OLUŞTURUN

Gerçek hareket, sanal konumun inandırıcılığını hızla artıracaktır. Sahte Konumlar, konumu canlandırmanıza yardımcı olan bir gezgine sahiptir. Menüye sadece gerekli bilgileri girerek görevinizi tamamlayabilir ve sonuçlarınızı gözlemleyebilirsiniz. Hız, mola veya bir sonraki istasyonda duracağınız konum gibi ilgili istatistikler isteğinize göre yapılacaktır. Sanal bir konum oluşturmak son derece basit ve yapılması kolaydır.

TEHLİKE SALDIRILARINI ÖNLEYİN

Sahte Konumlar, fiziksel konumla ilgili bir bilgi güvenliği katmanı görevini yerine getirir. Stalker tehdidinden kaçınmak için kullanıcıların çoğu durumda bunlara ihtiyacı olacaktır. Belirli tesislere veya etkinliklere katılabilmek için bir yer sağlamanız gerektiğinde, bu mükemmel bir seçim olacaktır. Güvenliğinizi korumak için şimdi sanal bir konum oluşturun. Uygulamayı geliştirmeye ve diğer birçok platformda kullanılabilir olmasına izin vermeye devam edeceğiz.

Sahte Konumlar (sahte GPS yolu)

ANA ÖZELLİKLER

  • Gerçek ve sanal konumları belirlemenize yardımcı olacak, gözlemlenmesi kolay bir formatta haritalar geliştirin ve varsayımlarda bulunmak için birçok uygun konumu keşfedin.
  • Sağlanan profesyonel araçlarla sanal konum için hareket oluşturun; yol haritada açıkça gösterilecektir.
  • Seyahat hızı oluşturmak, rota belirlemek ve makul dinlenme süreleri oluşturmak için adımlar atın.
  • Sizin için zorlaştırmaya çalışan üçüncü şahısların gözünden, bir mobil cihazın konumunu sağlama tehdidini engeller.
  • Güvenlikle ilgili faktörleri sağlayın ve kullanıcılar için özel bir alan oluşturun. Her konu ve her yaş için uygundur.


İndir (5.1M)

Artık indirmeye hazırsınız Mock Locations ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir