Moby Dick
Moby Dick

Moby Dick: Wild Hunting v1.2.0 MOD APK (Sınırsız Para, Menü) indir 2022


Moby Dick, oyunculara ahşap bir tekneyle uçsuz bucaksız bir okyanus açar. Ana oyuncu, dev balinaları yakalama görevindeyken ustasıdır. 19. yüzyılın ünlü balina avcılığı endüstrisi bu oyuna ilham veriyor. Mükemmel oyun içeriği ve entegre grafikler ve

Android Android Aksiyon
4 ( 327 puan )
Fiyat: $0
İsim Moby Dick
Yapımcı Purple Ocean
Tür Aksiyon
Boyut 122M
Versiyon 1.3.2
MOD Sınırsız Para, Menü
Orjinal Google Play
Moby Dick is the most famous version in the Moby Dick series of publisher Purple Ocean
Mod Version 1.3.2
Total installs 100,000+
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı
  • Sınırsız para
  • Sınırsız kaynak
  • Tüm haritaların kilidi açıldı


İndir (122M)

Moby Dick, oyunculara ahşap bir tekneyle uçsuz bucaksız bir okyanus açar. Ana oyuncu, dev balinaları yakalama görevindeyken ustasıdır. 19. yüzyılın ünlü balina avcılığı endüstrisi bu oyuna ilham veriyor. Mükemmel oyun içeriği ve entegre grafikler ve ses eşit derecede canlıdır ve oyunculara unutulmaz bir deneyim sunar.

Moby Dick: Vahşi Avlanma

TAKIMI MALZEME

Bu ülke ile çevrili bir imparatorluğa ayak basarken, oyuncunun kendi adlarına sahip bir denizci mürettebatı oluşturmak için birçok karakteri toplamasına izin verilir. Her mürettebat üyesinin, balinaları fethetme yolculuğunuzda sizi destekleyecek kendi güçlü yönleri ve bilgeliği vardır. Ancak, bazı seviyelerde Moby Dick, yalnızca oyuncunun bu maceralı ava katılmasını gerektirir. Bu oyuna girmeye hazır olmak için yeterli iradeye ve deneyime sahip misiniz?

Moby Dick: Vahşi Avlanma

KONTROL OPTİMİZASYONU

Bu oyun, 19. yüzyılda efsanevi balina avcılığı endüstrisinden ilham alarak büyüleyici hikayesinin yanı sıra oyuncuları cezbetmeyi bırakmıyor ve kontrol sistemi de ortalama değil. Kontrol mekanizmasını optimize etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz; özellikle Moby Dick’te olta kontrolüdür. Sadece ilgili yönde hareket etmeniz yeterlidir; Oyunda olta sizi takip edecek. Yemi indirmek veya düşürmek mi istiyorsunuz? Lütfen. Her şey sadece bir düğmeye hafif bir dokunuşla yapılır.

Moby Dick: Vahşi Avlanma

BENZERSİZ DURUM

Balina Türleri Balina avlama ve avlanma sürecine paralel olarak, son derece çeşitli yüzlerce farklı balina türünün ortaya çıkmasıdır. Oyuncular balinaların gücüne ve güzelliğine hayran olma fırsatını ellerinde tutarlar. Bu, oyuncuların balinaların özellikleri ve türleri hakkında daha fazla bilgi edinmeleri için eşsiz deneyimlerden biri olmayı vaat ediyor. Okyanusun karşısında, farklı büyüklük ve güçlerde birçok dev balina türü olacak.

BÜYÜK PARAMETRELERİ FETHET

Bir balina yakalarken oyuncunun alacağı puan sayısını etkileyen budur. Kendi parametrelerine bağlı olarak, daha fazla veya daha az puan alacaksınız. Ve elbette, puan ne kadar yüksek olursa, hayalet o kadar güçlü olur, balinanın ağırlığı kolay değildir. Hatta birçok tür oyuncuya saldırabilir ve oltanızı ısırabilir, bu yüzden çok dikkatli olun.

Moby Dick: Vahşi Avlanma Moby Dick: Vahşi Avlanma

AĞIR BALIKÇILIK GÖREVİ EKİPMANLARI

Dev balinaların şiddetli direnişinden kaçmanıza yardımcı olmak için Moby Dick, oyunculara birçok farklı seviyeye sahip güçlü bir balıkçılık ekipmanı sistemi sunuyor. Hedeflediğiniz kitleye bağlı olarak, mümkün olduğunca uygun bir olta seçimi olacaktır. Zayıf balıklarla, düşük ila orta menzilli oltaları seçeceksiniz ve bunun tersi de geçerli. Balıklar oyuncuya olağanüstü bir puan veriyorsa, kesinlikle daha güçlü bir oltaya ihtiyacınız var.

En iyi oltalar, yolun ortasında kırılmadan balığı yukarı çekme sürecini desteklemek için sıkı olta yanında son derece dinamik ve sağlam görünüyor. Moby Dick bununla da kalmıyor, size ağır oltalar, pahalı avlar ve ne kadar derin olursa olsun fethetmeniz gereken yüzlerce makara gibi daha gelişmiş ekipmanlar da veriyor. Bununla birlikte agresif balıklara meydan okumak için özel eşyalar var.


İndir (122M)

Artık indirmeye hazırsınız Moby Dick ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir