Mobizen Screen Recorder
Mobizen Screen Recorder

Mobizen Screen Recorder v3.9.5.16 APK (Premium Kilitsiz) indir


Mobizen Mod APK, telefonunuzun ekranını kolayca kaydetmenizi veya görüntüleri bilgisayarınıza aktarmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Android Android Gündelik İş
4 ( 476 puan )
Fiyat: $0
İsim Mobizen Screen Recorder
Yapımcı MOBIZEN
Tür Gündelik İş
Boyut 32.09 M
Versiyon 3.9.5.16
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Mobizen Screen Recorder is the most famous version in the Mobizen Screen Recorder series of publisher MOBIZEN
Mod Version 3.9.5.16

İndir (32.09 M)

Mobizen MOD APK aslında her tür Android mobil cihaz içindir. Birincil işlevi, telefonunuzun yakınında olup bitenleri yakalamak ve kaydetmektir. Destek anahtarına bastığınızda, uygulama hemen kayıt yapacaktır. Kesmeye ve değiştirmeye devam etmek, zorunlu bilgileri veya etkileyici videoları kaydetmek için kaydedilmiş filmleri kullanın. Yalnızca iOS cihazları standart ekran kaydı sağlar, bugün Android cihazınız Mobizen Screen Recorder ile tam olarak aynısını yapabilir. Ayrıca, yüksek kaliteli fotoğrafları kaydetmesi göz önüne alındığında daha da iyidir. Ücretsiz olarak Premium’a yükseltmek için MOD varyasyonunu kullanın.

1 mobizen screen recorder 3

EKRAN FİLMİNİ KOLAYCA KAYDEDİN

Pek çok Android işletim sistemi ürünü kullanıcısı aslında bu ihtiyaca sahiptir. Örneğin, bir kumarhane oyunu oynadığınızda, en etkileyici anlarınızı arkadaşlarınıza ve ailenize göstermek için saklamanız gerekir. Yine de insanları çekmek için içeriği birleştirmekten ve düzenlemekten video klipler kaydeden kullanıcılar da var. Veya ders videoları indirmek istiyorsunuz ama indirme özelliği sağlamıyor, bu nedenle ekrana geri dönün. Kayıt işlevini başlatmak için yalnızca uygulamayı açın ve düğmeye basın. O zaman Mobizen Screen Recorder her şeyi sizin için yapacak. Yapmanız gereken, geri dönmeniz gereken verileri içeren ekranı açmak. Bu filmler genellikle uygulamanın kendi depolama alanına kaydedilir veya izin verirseniz cihazın kayıt albümünde senkronize edilir.

1 mobizen screen recorder 4 mobizen screen recorder 5

FACECAM KULLANMAK

Mobizen Screen Recorder, ekranı kaydetmenin yanı sıra oyun oynarken, video izlerken yanıtlarınızı da kaydedebilir. Uygulamanın dijital kameraya erişmesine izin verildiğinde, ek olarak bu ünitenin ön kamerasını kullanarak anında geri gelir. Resminiz, ortaya çıkan videoda ekranın küçük bir yerinde görünecektir. Tek eksi nokta, teklifler yapılırken sadece cihazın gürültüsünün alınabilmesi, belki de bir ses olmamasıdır. Yayıncı, yarışmaları kazanırken bu cihazların yakın zamanda çevrimiçi oyun uygulaması için izinler sağladığından, bu hatanın meydana geldiğini, bu nedenle diğer programların eşdeğer mikrofonu kullanmasına izin veremediğini açıklıyor.

mobizen screen recorder 6 mobizen screen recorder 7

SEZGİSEL UYGULAMA YAZILIMI

Mobizen Screen Recorder, işlevlerinizin getirdiği büyük faydalara odaklanır, bu nedenle ekran tasarımında çok özel olmayabilir. Sadece en temel öğeler ve en net özellikleri gösterir. Ayrıca bu uygulama insanlara kırpma, hız ayarı, çerçeve gibi basit video düzenleme kaynakları da sağlıyor. Filmi yüksek çözünürlüklü, düzgün hareket eden bir çerçeveyle kaydedin.


İndir (32.09 M)

Artık indirmeye hazırsınız Mobizen Screen Recorder ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMOBIZEN

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir