Mobile Royale
Mobile Royale

Mobile Royale v1.40.2 APK indir (Menü/Tanrı Modu) 2022

Mobile Royale Mod APK, dünya çapında çekici bir strateji oyunudur; heyecan verici İzlanda savaşında korkunç hayatta kalma aşamaları ile arenanın ustası olun.

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 732 puan )
Fiyat: $0
İsim Mobile Royale
Yapımcı IGG COM
Tür Strateji Oyunları
Boyut 397MB
Versiyon 1.40.2
MOD Menü/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Mobile Royale is the most famous version in the Mobile Royale series of publisher IGG COM
Mod Version 1.40.2
Total installs 5,000,000+
MOD MENÜSÜ Tek atışta öldürmek Tanrı modu REKLAMSIZ

Mobile Royale APK Battle, güzel 3D çevrimiçi savaşlarla gerçek zamanlı küresel bir strateji oyunudur. Orta çağ savaşlarına katılacak ve büyük krallıkları fethetmek ve onlara hükmetmek için savaşacaksınız. Ordunuz için en güçlü savaşçıları toplamanız ve düşmanlarınızı alt etmek için en iyi stratejileri kullanmanız gerekecek. Gerçek bir savaşçı olmak için çok savaşın.

Mobile Royale MMORPG – Savaş İçin Bir Strateji Oluşturun

BU OYUNDAKİ YENİLİKLER

Oyun, oyuncuların savaşta kullanması için Hero Skin ve Castle Skin dahil olmak üzere iki yeni ve olağanüstü kaplamayı güncelledi. Kahraman Görünümü, bir çöl kızı olan Leora’dır ve Kale görünümü, Noel şehrinde kullanılır. Buna ek olarak, oyun ayrıca Aralık ayı için Kartopu Deposu, Kar Festivali, Spin Bash, Yılbaşı Havai Fişekleri gibi oyuncuların katılmaları ve büyük ödüller kazanmaları için çekici etkinlikler de ekliyor.

Mobile Royale MMORPG – Savaş İçin Bir Strateji Oluşturun

OYUN HAKKINDA

Bu heyecan verici çevrimiçi oyunda sayısız seçeneğiniz olacak ve heyecan verici savaşlara katılacaksınız. En önemli şey kendi şehrinizi inşa etmek ve geliştirmek. Şehrinizi farklı klanlarla inşa edin ve onları güçlü bir orduya dönüştürün. Aynı zamanda, loncalara katılın ve yönetilecek en büyük ittifakı oluşturun. Heyecan verici 3D savaşların tadını çıkaracak ve benzersiz yaratıklarla çok oyunculu savaşlarda savaşacaksınız.

Mobile Royale MMORPG – Savaş İçin Bir Strateji Oluşturun

OYUNUN BENZERSİZ ÖZELLİKLERİ

Diğer oyunlara benzer şekilde Mobile Royale MMORPG, oyuncuların dünyanın her yerinden birçok oyuncuyla savaşmasına izin veriyor. Ülkeleri kolayca fethetmek için müttefiklerinizin katılımı ve desteği ile. Güzel 3D grafikler size arena ve krallıkların ayrıntılı bir görünümünü verir. Rüya gibi uzay gemileri ve yüzen kaleler, savaş stratejisinde ve ticari ilişkilerde çok önemlidir ve mükemmel bir manga oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca oyun size beş farklı ırk ve on farklı klan ile kolayca izlenebilen ve takip edilebilen eksiksiz bir harita sunuyor.

Mobile Royale MMORPG – Savaş İçin Bir Strateji Oluşturun

SICAK SAVAŞLAR

Kale savaşında oyun size diğer subaylarla rekabet edebilmeniz için yepyeni bir savaş alanı sunuyor. Savaşlarda üstünlük sağlamak ve tonlarca değerli eşya kazanmak için akıllıca stratejiler oluşturun. Aynı zamanda, buz savaşlarında düşmandan ziyade kendi yararınıza gizemli binaları ele geçirmek için savaşmanız ve başka çekici ödüller almanız gerekecek.


İndir (397MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mobile Royale ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir